Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да не купя - това е въпроса!?

Публикувано от ASSETION 
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 20:11:27
avatar
Quote
CR
къща търсиш уж, а епк-та гледаш ...
ясна работата ... всеки с възможностите си.


РОШЛЬО smiling smiley

ТЪРСЯ КЪЩА ОКОЛО СОФИЯ - АПАРТАМЕНТ В СОФИЯ И МАЛКА ВИЛА КРАЙ МОРЕТО - ПРОБЛЕМ ЛИ ТИ Е ?


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 20:59:54
Тинки съгласен съм с теб clap: Обаче все пак е възможно, ако някой на 20 г. и има стабилна работа и някакъв кеш (от родители напр.) да купи едностаен и на 28-30 да го продаде (или да го дава под наем) и да тегли за по-голям. Преди месец даваха едно семейство по Btv-то, което теглило ипотечен кредит за мезонет на стойност 300 000 лв. (имали общ доход 7 000). След време доходите им падат и продават на търг апартамента и освен да живеят под наем е трябвало да доплатят още 100 000 лв. Можело е да теглят кредит за двустаен, и след 8-10 години живот в него да го продадат и да теглят нов кредит (така кредитът няма да е върху пълната цена на апартамента). Нещо повече - разходите за двустаен са далеч по малки от 1 мезонет.*ok*. Е не е приятно цяло семейство с дете в двустаен, но все пак имат покрив над главите.

Апропо, Valsodar май взе да докарва до пристъпи брокерите. *stop*Визирам моето мило маргиналче. *sos**sos**sos*
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 21:21:19
Quote
ASSETION
Quote
CR
къща търсиш уж, а епк-та гледаш ...
ясна работата ... всеки с възможностите си.


РОШЛЬО smiling smiley

ТЪРСЯ КЪЩА ОКОЛО СОФИЯ - АПАРТАМЕНТ В СОФИЯ И МАЛКА ВИЛА КРАЙ МОРЕТО - ПРОБЛЕМ ЛИ ТИ Е ?
Едновременно къща около София и апартамент в София -
Хм, малко скъп вариант и малко трудно ще ти е да ги сглобиш нещата - сигурно ще искаш апартамента да е по центъра и къщата не много далече от София.
А не е ли по-добре за теб да потърсиш къща или етаж в Бояна, Драгалевци, Г.Баня, Княжево.
Не че искам да ти се бъркам , но са ми интересни самите разсъждения защо този вариант.
А относно цените - и на малките деца е ясно че спад ще има .
Аз мисля че ще е слаб и плавен , но за сметка на това продължителен, демек - далавера кой знае каква не очаквам.
А, и не се надявай да чуеш някакви размишления от брокер по отношение на тенденция при имоти без значение спад или покачване очакват.
Много са заблудени завалиите и освен стандартното си стихотворение за добра инвестиция друго не знаят.
по- добре попрочети малко мненията в инвестора
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 21:45:23
Quote
lubitel-art
А относно цените - и на малките деца е ясно че спад ще има .
Аз мисля че ще е слаб и плавен , но за сметка на това продължителен, демек - далавера кой знае каква не очаквам.
А, и не се надявай да чуеш някакви размишления от брокер по отношение на тенденция при имоти без значение спад или покачване очакват.
Много са заблудени завалиите и освен стандартното си стихотворение за добра инвестиция друго не знаят.
по- добре попрочети малко мненията в инвестора

+1

БРАВО *bow*clap:
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 22:08:27
avatar
Quote
lubitel-art




Хм, малко скъп вариант и малко трудно ще ти е да ги сглобиш нещата - сигурно ще искаш апартамента да е по центъра и къщата не много далече от София.
А не е ли по-добре за теб да потърсиш къща или етаж в Бояна, Драгалевци, Г.Баня, Княжево.

Аз искам къща не харесвам апартаменти.
ламята иска апартамент - не харесва къщи...

Искам апартамента да е на точно определено място. За да мога да стигна за 5 минути до бизнеса си без да се налага да се качвам на кола...
А ако трябва да стигам с кола - предпочитам да съм в къща... и да пътувам 10-15 километра... Понеже неможем да се споразумеем решихме компромис - и къща и апартамент...
Ходихме на 5 огледа вече ... нищо не си харесахме - апартаментите пълна скръб... къща каквато аз искам или е прекалено далеч или е на невъобрзима цена... и решихме сега заминаваме на море и като се върнем след месец и половна да разглеждаме пак.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 22:23:31
апартаментите пълна скръб...

Нали искате евтини, или очаквате те да не са пълна скръб?
CR
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 22:37:02
Quote
ASSETION
Quote
CR
къща търсиш уж, а епк-та гледаш ...
ясна работата ... всеки с възможностите си.


РОШЛЬО smiling smiley

ТЪРСЯ КЪЩА ОКОЛО СОФИЯ - АПАРТАМЕНТ В СОФИЯ И МАЛКА ВИЛА КРАЙ МОРЕТО - ПРОБЛЕМ ЛИ ТИ Е ?

късмет в търсенето, мушморок.
ще ти трябва.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 22:58:54
Quote
ASSETION
Quote
lubitel-art




Хм, малко скъп вариант и малко трудно ще ти е да ги сглобиш нещата - сигурно ще искаш апартамента да е по центъра и къщата не много далече от София.
А не е ли по-добре за теб да потърсиш къща или етаж в Бояна, Драгалевци, Г.Баня, Княжево.

Аз искам къща не харесвам апартаменти.
ламята иска апартамент - не харесва къщи...

Искам апартамента да е на точно определено място. За да мога да стигна за 5 минути до бизнеса си без да се налага да се качвам на кола...
А ако трябва да стигам с кола - предпочитам да съм в къща... и да пътувам 10-15 километра... Понеже неможем да се споразумеем решихме компромис - и къща и апартамент...
Ходихме на 5 огледа вече ... нищо не си харесахме - апартаментите пълна скръб... къща каквато аз искам или е прекалено далеч или е на невъобрзима цена... и решихме сега заминаваме на море и като се върнем след месец и половна да разглеждаме пак.

Ами какво да ти кажа - освен че след месец и половина ще е същото.
Виж след година може да очакваш някаква разлика. Аз също очаквам спад , ама слезте малко на земята бе хора - тея работи стават бавно - много, ама много бавно. Всичко в България става много бавно.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 23:02:03
Да не развалям темата добре, ама като си няма пари, си няма. Какво току подхващате нови теми- щели да падат, 2012, 2222. Да, ама не щат да падат повече, ако щете, вярвайте.
Само ме карате да си играя да ви приземявам.
Re: Да купя или да не купя - това е въпроса!?
29-07-2010 - 23:23:11
avatar
Quote
Imotko
Да не развалям темата добре, ама като си няма пари, си няма. Какво току подхващате нови теми- щели да падат, 2012, 2222. Да, ама не щат да падат повече, ако щете, вярвайте.
Само ме карате да си играя да ви приземявам.

Е как да не падат
на трите обекта на които ходих тези дни да гледам свалих цената без много приказки от 110 на 90
от 120 на 103 от 200 на 175 и това без да се напъвам - защото не ми харехасаха!
Щом като има супер пазар защо да са готови да свалят ?

А Другаря Иванов - какво разбира под евтино ?

[www.imoti.net]

[www.imoti.net]

евтини ли са?
че реално не са по 100 квадрата а са по 65 !!! 65 ДАЖЕ СЪС СТЕНИТЕ! И С ТЕРАСИТЕ И НЕЗНАМ СИ КАКВО ?
ТОВА ЕВТИНО ЛИ Е?


като е евтино - аз ще си пасувам...

ил иза един който гледах - описан като супер луксозно ремонтиран...
отивам... то скръб даже не го доогледах
а брокеркат ами вика
ама то паркет по добре...
ама банята е с теракот ...
ама входа се заключвал ...
божеееее
така е като детски учителки стават брокерки...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход