Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 00:59:57
Quote
greenbul
Quote
Svetlio
Quote
greenbul
Quote
Imotko
При предишното влогонабиране през 95-96-та имах срочен влог, оттогава нещо не се обичаме с банките. Парите обичат да са в добри ръце.

Бе молете се да не не стане като 95-95, че тогава един съфорумец предвидил 149 Е топ локейшън, бая басове ще спечели...

Ужас, той още от 95-та ли го е предвидил...

Млад и зелен си в този форум.
Бяха времена, когато имотите растяха ежеседмично.
Банките викаха "па-па-па", а всеки притежател на имот с вътрешен клозет наричше себе си аристократ.
Химички продаваха апртаменти в Люлин на 1000 еврака и викаха, че е евтиния.
Имаше един Брокер с подпис "Вървя обикалям и рапитвам, но имотите навсякъде се вдигат"
Тогава 5-6 човека говориха за чудовищния балон при имотите и бяха обект на подигаване и присмех, наричаха ги с обидни имена, 5 лв нямали в джоба и т.н.


Чудно колко сте преживели чак от 95-та *bow*


А на мен ми казаха, че тези вълнения са били 1-2 години (балони, дамаджани), но може би времето тук във форума минава по малко по-различен начин smiling smiley

А най ми е интересно как си създавате легенди. Гошо казал, Пешо казал - вдигнало се с 500, паднало с 1000... все едни и същи глупости от вас (Сривьо АД), нищо конкретно, креативно, ползотворно и градивно. Само хвалби и бири...

А когато прогнозата (149$) бега, бегат и форумните Нострадамовци - това се вижда от тук winking smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 01:15:19
avatar
Прогнозата не е 149$, а 600 EUR, и хич не бега, а бавно и славно си върви натам. "Инвеститори" ревльовци - това се вижда тук winking smiley

чака-рака *drunk*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 01:19:52
Е това е друга приказка, има мегдам за разговори smiling smiley
Ама после..
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 07:38:14
Quote
dodo2
И още малко пресни данни:

сравнение между брой обяви в imoti.net и imоt.bg за 1, 2, 3, 4-стайни, многостайни, мезонети:

София
imoti.net: 4863, а в imоt.bg: 28141 (в imоt.bg = 5.8 пъти повече)

Варна
imoti.net: 872, а в imоt.bg: 6670 (в imоt.bg = 7.6 пъти повече)

Бургас
imoti.net: 67, а в imоt.bg: 2629 (в imоt.bg = 39.2 пъти повече)

Пловдив
imoti.net: 737, а в imоt.bg: 4615 (в imоt.bg = 6.3 пъти повече)


Run Forest, run! smiling smiley

Имот.бг наистина много дръпнаха. А бе админите, ще не драснете някой ред на лична и да вземем да го направим този сайт като света. Много неудобно му е търсенето и раглеждането на оферти, ще турят един форум в имот.бг и съвсем ще доминират Интернет пространството, а е хубаво да има конкуренция!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 11:38:01
Quote
greenbul
Quote
dodo2
И още малко пресни данни:

сравнение между брой обяви в imoti.net и imоt.bg за 1, 2, 3, 4-стайни, многостайни, мезонети:

София
imoti.net: 4863, а в imоt.bg: 28141 (в imоt.bg = 5.8 пъти повече)

Варна
imoti.net: 872, а в imоt.bg: 6670 (в imоt.bg = 7.6 пъти повече)

Бургас
imoti.net: 67, а в imоt.bg: 2629 (в imоt.bg = 39.2 пъти повече)

Пловдив
imoti.net: 737, а в imоt.bg: 4615 (в imоt.bg = 6.3 пъти повече)


Run Forest, run! smiling smiley

Имот.бг наистина много дръпнаха. А бе админите, ще не драснете някой ред на лична и да вземем да го направим този сайт като света. Много неудобно му е търсенето и раглеждането на оферти, ще турят един форум в имот.бг и съвсем ще доминират Интернет пространството, а е хубаво да има конкуренция!

Така е, защото в имот.бг твърдят, че обявите са безплатни. Реално са няколко пъти по-скъпи от тези в imoti.net. Не че 2 лв. SMS е нещо непосилно, ама българина обича безплатното. И му седи обявата с печат оферта бая време winking smiley.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 11:58:39
Ne namerih buton za kirilizatsiya, zatova se izviniavam.

Sobstvenicite na portala ne smiatat li da smeniat tsifrite 832.97 i 822.15? Ve4e gi nauchih naizust zashtoto se smeniat prez niakolko dni i sum siguren che ne otrazyavat srednite tseni v obyavite. Ne mi se komentira...
Анонимен потребител
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 11:58:58
ще трябва да те разочаровам - не е.

Нещо изнереничък ми се виждаш.
Появяваш се и почваш с квалификациите.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 12:12:16
Много си го харесвам този форум - има си теза и антитеза. Има си и луди глави ревностни привърженици и на двете тези,
Стават много хубави спорове и противоборство, обмяна на идеи (дори и безумни) ... искам да кажа че има за всеки по нещо.
В новия форум - всичко си му е точно ама е много сервилен ...
Хората са спокойни, уравновесени а така не става разгаряне на страсти, нема ги "гамените" дето подклаждат огъня...
Сполай ви, аз лично много се кефя.
Додо2 - защо отстъпваш от позициите си?
Аз не отстъпвам. Който първи офертира на 300 евра мръстна площ ще бъде с разгледана оферта. (МИН 100кв чиста площ да е = 60 си имам 2 вече не ми трябват) Може и некаква заменка за закъсали smiling smiley.
В момента има малко под 500 - студ град/малинови долини - говорим за общо взето завършено.
Вие сте на ход, Аз чакам и не бързам, изобщо не бързам. Като не ме устройва НЯМА да си купувам.
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 14:27:53
avatar
Quote
Imotko
При предишното влогонабиране през 95-96-та имах срочен влог, оттогава нещо не се обичаме с банките. Парите обичат да са в добри ръце.

И аз имах влог но го изтеглих точно 6 м. преди инфлацията, Щото Жан каза че лихвата става 150% и ми се искаше да строша телевизора!
В други работи ги вложих тогава париците - не в имоти... и малко зелено запазих за черни дни. А и кв.м. беши в доларчета щото нямаше евро още smiling smiley

МА ти си бил прекаран тогава, както и сега... следващия път пак ще те прекараТ smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-06-2010 - 16:01:48
Бота, нали ти обясних, че пазарът на имоти не му пука за теб, ако щеш купувай. Какво само се хвалиш, че не купуваш.
Не съм се прекарал с влога, беше в ПЧБ и го изтеглих доста преди фалитите. Друга ми беше идеята, че не обичам банките и влоговете. Много е мързелива идеята да се печели добра сума от лихва на влог, лесно е, не се изисква никаква мисъл, и маймуна може да си направи влог.
Това ме дразни, както ме дразнеше преди, че може на баба нивата да струва 150 евро метъра и да се покачва.
Общо взето съм привърженик на бизнеса, на лека спекула с елемент на риск, на нещо работещо, а не само седи говедото и да чака и хоп-падне нещо в паницата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход