Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 13:32:45
Тия с цените над половин милион евра за къща в БГ направо дарват окото.Каквато ще да е и където ще да се намира.Никой няма да плати толкова за къща в БГ.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 13:48:36
Защо само къщите?! Мен ме кефят пък терените...
От известно време на Майорка се продават едни 14 декара с разрешително за къща с басейн за 140000е. Не е близо до морето, ама и на колегата за един парцел далече от морето наше му искаха 15е/м2. И за малко да им даде 13е...
Анонимен потребител
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:30:56
ама по бТВ-то казаха, че руснаците си купували "лайф стайл" за 1 милион евро в БГ smiling smiley
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:38:39
Един тест:
Ако някой реши да ви дари апартаментче в Банско или Сл.бряг. Двустайно например, в някой от ваканционните комплекси. С условие да нямата право да го продавате, но да дължите разходите по сделката на дарението, данъците на имота и таксите по подръжката.
Бихте ли се съгласили и защо ?
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:41:42
avatar
Quote

Намира в близост до хотелски комплекс 'Империя', в подножието на Стара планина
Tова е точно до Лечковото имение - старата вилна зона на града пред лифта за Карандила, днес е нещо като подобие на софийското Симеоново и Драгалевци , за новобогаташите родили се от дебрите на сводничеството и търговията с наркотици.

Почти всичко там си е в стил тежък мутробарок, така че не се учудвам на набълбукването :} clap:
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:44:04
Абе тая криза е голяма радост за измекярите ...Надяват се и другите да станат като тях..Ама където е текло пак ще тече..А измекяра/ите винаги си остават такива преди по време на криза и след криза .. :} *sos*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:45:25
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе тая криза е голяма радост за измекярите
> ...Надяват се и другите да станат като тях..Ама
> където е текло пак ще тече..А измекяра/ите винаги
> си остават такива преди по време на криза и след
> криза ..

То, къде е текло пак ще си тече, но първо течението ще си отнесе труповете на далновидно инвестиралите с ипотека на НИ
:}
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:51:30
А ТОВА ТЕБЕ кво ти дреме ..Нали не си инвестирал..в нищо ..никога..Цял живот си на заплата и раб.влог..Ало пролетариата....като тези "балъци"които инвестират ви набият шутовете у гъзо ..и отидете да пасете" кво ша праите бе .." eye popping smiley *xxx*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 14:58:34
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> А ТОВА ТЕБЕ кво ти дреме ..Нали не си
> инвестирал..в нищо ..никога..Цял живот си на
> заплата и раб.влог..Ало пролетариата....като тези
> "балъци"които инвестират ви набият шутовете у гъзо
> ..и отидете да пасете" кво ша праите бе .."


Алооо Турбо споко бре оти се косиш като ке ти мине?
За такива като тебе колегата filmatoplo е замислил една инвестицийка наесен.
Ще те купи барабар с фирмата, ипотеката, любовницата и джипа.
Банката ще те продаде на изгодна цена. Споко!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-03 15:06 от Невидимко.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:02:18
avatar
turbozol , чудно ми е , от де се взима в тебе всичката тая злоба към всички непослушали нито брокери, нито банкови експерти за изтеклите 3-4 години?

Яд те е, че имам пари на депозит и не искам да ги "инвестирам" в името на комисионната ти, що ли ?

Към момента, имам достатъчно средства за прилично жилище в София.
Но, защо да ги давам точно в този момент, а?
Само за да зарадвам един огладнял и озверял брокер с комисионната му ли? *angel*

Далеч по-изгодно ми е да си живея под наем - така наместо да трупам пасиви, си събирам активите от далновидността си.
А ти, продължавай да си злобееш по адрес на тези, които ценят парите си - не ми пречиш особенно, няма и да ми повлияеш на решението, кога и какво да си купя с тях.

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход