Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:10:51
Невидимко -Видно от написаното ...пак нещо не си в час.Първо не знам как разбра ,че избивам комплескси ,но всеки има право на мнение..Държа да поясня,че моите клиенти не са определяеми с по- горе визираните епитети..Дрисливци и други наричам кибиците ,които ръсят умни мисли и те нямат достъп до мен и слава богу и аз до тях .Разбира се изключвам форума..то без него за къде..А ОТ НОКТИТЕ НА БАНКАТА НЯМА КОЙ ДА МЕ СПАСЯВА ,ЗАЩОТО просто нямам кредити ..А за разходките нощно време в багажник..,честно да ти кажа трудна работа.Първо няма причини за това ..А и трудно някой би се наел да ПОЕМЕ РИСКА ДА СЕ ПРОБВА..с Турбозола....Мога да ти обясня на лични защо ,но едва ли представлява интерес за теб.. winking smiley Иначе друго какво да ти кажа..А да личности като мен малко или много са свършили нещо полезно ..Осигурили са работни места ..действаме до колкото можем..А ТАКИВА КАТО ТЕБ ..невидимковци ..миете чинии ,метете улици в "Европата"и сте "разбирачи"по всички въпроси...Така,че другарю емигрант...чуствай се европеец..,но свърши нещо полезно и за себе си...,ако можеш.Стига си се фекализирал..Живееш нелегално и никой не е длъжен да ти чисти ......без пари!!Съобразявай се .. *xxx*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:11:25

Ехх Бендере, малко ще да са те били като малък та и сега искаш.Няма смисъл.
Ако скоро пътуваш към Рилския манастир ще минеш през няколко селца.Китни, поовехтели но красиви.По пейките до дуварите има насядали баби дето си хортуват за разни неща, но най вече одумват преминаващите автомобили на път към манастира.То и това им е останало.Така и така до манастира не могат да отидат.Да поодумат запътилите се.
Та стойте си покрай дуварите и одумвайте.
Тези дето са се запътили ще стигнат.
Лесно или трудно.
Бързо или бавно.
Не им пречите.
---------------------------------------------------------------------
Оунъре - форума е обмяна на мнения, а не за мерене на ааааа знаеш какво. Съдейки по ник-а ти може би още не си го разбрал това просто нещо.
А бабите край пътя по добре не ги коментирай. Дет се вика някои баби покрай Черното море и Банско изпързаляха доста костюмирани оунари *angel* *angel* *angel*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:15:34
Джуст -Оценям това ,че сте романтична дама или загадъчен гей...Но личното ми отношение към хората Вие не го знаете ..А СТАЗИ РОЗА КОЯТО МИ ПОДНАСЯТЕ НАИСТИНА ТРУДНО СЕ ВЪЗДЪРЖАМ... :}
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:16:24
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> > Ехх Бендере, малко ще да са те били като малък
> та и сега искаш.Няма смисъл.
> Ако скоро пътуваш към Рилския манастир ще минеш
> през няколко селца.Китни, поовехтели но красиви.По
> пейките до дуварите има насядали баби дето си
> хортуват за разни неща, но най вече одумват
> преминаващите автомобили на път към манастира.То и
> това им е останало.Така и така до манастира не
> могат да отидат.Да поодумат запътилите се.
> Та стойте си покрай дуварите и одумвайте.
> Тези дето са се запътили ще стигнат.
> Лесно или трудно.
> Бързо или бавно.
> Не им пречите.
> --------------------------------------------------
> -------------------
> Оунъре - форума е обмяна на мнения, а не за мерене
> на ааааа знаеш какво. Съдейки по ник-а ти може би
> още не си го разбрал това просто нещо.
> А бабите край пътя по добре не ги коментирай. Дет
> се вика някои баби покрай Черното море и Банско
> изпързаляха доста костюмирани оунари

Да ти имам фантазията объркана.
И как съдиш по ника за меренето на аааааааааааааааааааааааааааааааа.

Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:21:45
bender Написал:
-------------------------------------------------------
>Дет се вика някои баби покрай Черното море и Банско изпързаляха доста костюмирани оунари...

Ето това е обективната истина... clap: Все някога всеки си намира майстора. И наистина "бабите" направиха не лоши сделки. Аз познавам един "дедо" от Горубляне, който продаде едно имотче за 2.1 млн. Е (3.5 дка. нивичка до Експо центъра на Цариградско шосе)... Как мислите дали се е минал??? :} :} :} *drunk*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:21:52
Винету -Аз пак скътах за една ДЖИПКА.дА НЕ СЪМ ЛУД ДА СИ ХАРЧА ПАРИТЕ ЗА ИМОТИ ., winking smiley Ама ,се чудя ,защо измекярчетата отново наскачахте срещу мен..Истината момчета не винаги е комплимент.. *pardon*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:38:46
Факт е,че цените се стремят към нормалните си нива,колкото и да не им се иска на много хора.Балонът издиша,макар и бавно...А вероятно ще има цени и под нормалните нива.Така че,не виждам проблем в това цените да падат.Те просто бяха прекалено надути от лакомия...
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:40:43
В сегашния условия на криза всеки бизнес страда така е.Аз говорх че при нормален пазар , какво ще е отражението на срива на цените на имотите.Или ти искаш да кажеш че в една нормална икономическа среда е пълен абсурд другите бизнеса да са добре, ама тоя с имотите да страда.Ето това е пример как не гледаш по далече от кенефа си.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:43:46
avatar
dedo Mrazzz Написал:
-------------------------------------------------------
> bender Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> >Дет се вика някои баби покрай Черното море и
> Банско изпързаляха доста костюмирани оунари...
>
> Ето това е обективната истина... Все някога всеки
> си намира майстора. И наистина "бабите" направиха
> не лоши сделки. Аз познавам един "дедо" от
> Горубляне, който продаде едно имотче за 2.1 млн. Е
> (3.5 дка. нивичка до Експо центъра на Цариградско
> шосе)... Как мислите дали се е минал???

Дедо Мразе, па попочитай го форумот де.Почини от тежката коледно-подаръчна кампания.И да не вземеш да замязаш на тоя новия Дедо Коледа че ще убиеш всичко детско в мен.А помниш ли когато много отдавна името ти е било Божич.Че бабите помнят.И не се минават.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 18:54:20
брокерите май му намериха цаката - търсят купувачи за уса

Къща

Други държави: САЩ

Цена: 50 000

Цена/кв.м.: 186 USD
Квадратура: 269 кв.м. Етаж: 1 от 1
Двор площ: 1000 кв.м.
Телефон Локал. отопление
Гараж Двор
Ново строителство
Актуалност: 01-06-2009
Номер в imoti.net: 1487740
Номер в агенцията: 15548 За контакти

Предлагаме на вашето внимание оферти с N 15541-15548.
Парцели в САЩ-ФЛОРИДА-НОРТ ПОРТ, с договор за построяване на КЪЩА.
Норт Порт се намира на западния бряг, на САЩ огледално на Маями. Всички парцели , които се предлагат за продажба са с площ 10000 кв.фута(около 1 дка), а къщите са с площи от 1834 до 2689 кв. фута(от 180 до 270кв.м.). Има около 30 предложения за парцели и 10 модела къщи. Изборът на локация е най-важен, но почти всички парцели са в близост до океана или река(канал).
Фирма Имоти ООД е изключителен представител за България и чрез партньора си в Маями поема разходите по извършването на огледите. Това включва посрещане на летището в Маями, наземен транспорт, 4дни, 3 нощувки, хранения, както и обратно до летището.Клиентът е нужно само да си закупи самолетен билет София-Маями. Поканата за престой в САЩ , свързана с получаване на виза също се организира от нас. За първоначалното сключване на договор , за покупка на земята са необходими 60% от нейната цена.Останалата сума може да се разсрочи от 1 до 5 години безлихвено.
Предимствата на покупка на имот във Флорида са безспорни в момента. Обърнете внимание, че цените са в $, даниците са ниски в размер на 1%.Климатът е почти вечно лято. Най студеното време е 64ºF(17, 8 ºC)най-топлото е 81, 6 ºF (27, 6 ºC), средногодишната темперетура е 74, 8 ºF (23, 8 ºC). , а средногодишното число на слънчевите дни е 322.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход