Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:11:32
ами турбозол, наистина е смешно (поне на мен ми е смешно). обявата е за над 1000 е/м2 а в същото време има на центъра на банско обяви за 400-600 е/м2. ето на това се смеем, че има крайно неориентирани хора в момента.
това е все едно да видиш в някой автосалон базов модел на Авенсис за 80-90,000 лева, а не за 40-45,000 както е навсякъде другаде. ти няма ли да се изсмееш на подобен кретенизъм?
сега пазар няма и затова всеки си пише каквато си цена иска. като се поотпуши малко, такива обяви ще изчезнат, но до тогава защо да не се смеем?

или някаква друга обява: "Желая 500$..." - ами това нормален текст на обява ли е? и аз желая Адриана лима ама нъцки - казаха ми че не била чувала за мен...

иначе нищо против теб няма никой в тази тема, нито някой е говорил относно теб. не е нужно така да изпускаш нерви и да обиждаш. помага за изпускане на напрежението след проблемен ден, но хайде с мярка *beer*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:12:15
avatar
Няма нищо чудно в изявите на turbozol днес - turbozol е жена и днес е в цикъл smiling smiley *beer*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:12:50
Тинки -на приемане без останалите...Винаги съм бил отворен по принцип..Ти какво би предложил.. winking smiley *xxx*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:20:59
Гоше -Да ме прощават останалите във форума ,ама каквото повикало такова се обадило....Га та е.... ни рива сега ривеш... *drunk* *rose*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:30:04
През последните месеци рязко са се увеличили битовите скандали или по точно около 10 пъти,набълбукани с кредити спукват жените си от бой!!! Не се шегувам инфото е от надежден източник от системата sad smiley
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:31:19
Невидимко Написал:
-------------------------------------------------------
> И друго си мисля; тия симпатяги с ипотеките дали
> изплащата и част от главницата с месечните вноски
> или плащат само лихвата. Щото ако е второто и не
> са гарантирали кредита и с друг имот, то по-добре
> ще е да оставят банката да се оправя.
>
> Но ако са гарантирали и с друг имот и плащат само
> лихвата, то след срока на ипотеката главницата пак
> тях си чака.
>
> В смисъл такъв, че тези хора като са подписвали
> условията по ипотеките дали са чели какво пише там
> и са го разбрали или са бързали да слагат подписи
> без много да му мислят за "уредените" им ипотеки.
>
> Мисля че и по този въпрос след време ще има доста
> изненадани.
>
> Моите изчисления от примера с първият ми постинг
> показват следното:
>
> 88000+18000=106000 размер на ипотечен кредит
>
> при 7,4% годишна лихва = 7844 евро годишна
> вноска/12=653,33 месечна вноска само за погасяване
> на лихвата
>

>
>
Тука нещо си се объркал тотално!!!
Офертата е:88000 Е в брой за двата апартамента общо!!!
(това прави грубо по 1100 Е кв/м) пак е много за там......но за толкова го е купил.


При кредит офертата вече става:18000 Е в брой(вероятно тази сума вече е изплатена)+ 252 вноски по 657. 77 Е(толкова е остатъка към банката) =165758,04 Е-крайна сума с лихвите.


Хубаво е да се мисли преди да пишеш, иначе си оставаш само с писането без мисленето.!!!

Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:33:21
avatar
turbozol, сложи очилата, стига с това гоше, аз не ти казвам turbofolk smiling smiley

Освен това си личи че си изпускаш нервите от 100 километра, а всички други се лигавят. Същия проблем има и Камелия (я да я видим сега ще се излюпи ли от супер луксозния ресторант, омазана с лютеница и ракия до уши, да каже поредната глупост).

На едната мечтата й да яде в луксозен ресторант, на другия да има ДЖИПКА (третия вече си сбъдна мечтата и гледа шведки по цици на слънчев бряг, затова никакъв го няма).

Като престанете да се взимате насериозно, ще ви стане много по-лекинко.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:36:51
Невидим ли си какъв се ,ако те "устройва "да съм говедо и ще се чустваш по -добре..от това...Не не става !!!И ТИ наистина си се филмирал...Недосегаеми ,багажници ,отвличания..нали само за това приказваш..от позицията на силата,БИЛ ТИ В ЛАПИТЕ.. ,държа го ..Ам май вярно го държиш за ...А ,ама не господ ,а строителя..Дръж ,че трябва да чакаш АКТ 16... winking smiley *pardon*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:55:02
Гого ---Причините да си изпускам нервите до някъде си прав не са лични..А просто се дразня на тъпотията на някои хора...Колкото до Джипката имам си я ..продадох старата и си купих нова..С кво да ходя за риба..??!!То само с глупостите по форумите не мога да се занимавам.. *ok* *bow*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 20:57:05
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Колино прав си и не споря...Панелите бяха
> надценени..200% но пазарЪт го позволяваше..И ТАКА
> ПАЗАРЪТ ПОЗВОЛЯВа- МОГЪЛ ВЗЕЛ..Пазарът не
> позволява седиш и траеш.И се съобразяваш с него..И
> АЗ И ТИ ..Всички които мислят нормално и имат
> интереси..Но ти ми даваш пример за НЕНОРМАЛНА
> ЦЕНА...,а аз попитах за нормалната .ако не се
> лъжа..


ТУРБИ, бе ти явно си инвеститор. Виждам че си много опитен бизнесмен. за разлика от такива загубеняци като мен примерно, но може ли да ми обясниш като един успял баровец какво значи "нормална цена"..... Оти аз съм много прост и като един прост човек знам само че нормална цена е тая която дава Н.В.КЛИЕНТА.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход