Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 12:49:28
Ето четете аз няма смисъл да коментирам...

1-СТАЕН

18000 EUR
(225 EUR/кв.м)



област Благоевград
гр.Банско


Квадратура: 80 m2
Етаж: 2-ри

Особености: Тухла, Асансьор, С гараж, Лизинг, Ипотекиран, Бартер


Допълнителна информация:
два апартамента по 40м2 + подземен гараж 39м2 всичко за 18 000 евро + 252 вноски по 657. 77 евро или за 88 000 евро в брой. в луксозен жилищно-хотелски комплекс, разположен в южната част на обявения за най-модерен и уникален зимен комплекс в България! Намира се на по-малко от 100м от станция на кабинков лифт, с прекрасен изглед към Рила, Пирин и Родопите! Комплексът се охранява денонощно и е снабден с подземни гаражи, рецепция и център за отдих: кафе-бар, сауна, джакузи, лекарски кабинет! Жилищата са луксозно завършени , обзаведени и пригодени за целогодишно ползване! Сградата е завършена и функционира!
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 13:49:57
Принципно съм съгласен, че (пишман)брокерите трябва да се подлагат на средновековни мъчения поне веднъж месечно, но не съм съгласен, че виждате ли те едва ли не са принудили човечеца да си купи тия уникални имоти в "южната част на обявения за най-модерен и уникален зимен комплекс в България".

В крайна сметка всеки си има глава(хората и по две) и си носи последствията...

*drunk*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 14:04:00
Къде е сега Пунди да отиде и на живо да обясни на човечеца, че надежда още има и че посоката на цените пак е само нагоре. Съмнявам се че след това дори и собствената майка на Пунди ще му познае физиономията.
Анонимен потребител
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 14:11:52
Пък аз си мислех, че само в мобилен.бг има подобни оферти - цена + ххх вноски по хххх
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 14:13:50
Всъщност...може и наистина да са хубави апартаментите.Проблемът според мен е в "обявения за най-модерен и уникален зимен комплекс в България"..който поне в момента с нищо не се различава от "Люлин","Младост" и "Меден рудник".
Анонимен потребител
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 14:16:52
Е как да не се различава - "Люлин","Младост" и "Меден рудник" са населени
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 14:31:43
хахахаха :}
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 15:08:31
avatar
Ако се плаща на вноски крайната цена става 183 758 евро *xxx*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 15:10:50
че какво е това за "луксозен жилищно-хотелски комплекс, разположен в южната част на обявения за най-модерен и уникален зимен комплекс в България!" ...кво му плащаш... :}
Re: Ах душица мамина набълбукана...
02-06-2009 - 15:21:59
Хм! Смеите се вие. Ама като почнат да скачат ипотекари от прозорците ще ви питам аз тогава как ще ходите по тротоарите. Мдааам....
*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход