Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ах душица мамина набълбукана...

Публикувано от Невидимко 
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:09:34
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> А ТОВА ТЕБЕ кво ти дреме ..Нали не си
> инвестирал..в нищо ..никога..Цял живот си на
> заплата и раб.влог..Ало пролетариата....като тези
> "балъци"които инвестират ви набият шутовете у гъзо
> ..и отидете да пасете" кво ша праите бе .."


Ей, tubozor, успокой се. Не се вълнувай толкова. Прав си, че "пролетариата" е много прост, но има и други хора с пари и те също дебнат кой ще изпадне от кризата за да му "приберат" бизнеса. Не се притеснявай от "пролетариата". Те са само зяпачи.
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:16:10
avatar
user27 Написал:
-------------------------------------------------------
> turbozol Написал:

> Прав си, че "пролетариата" е много прост, но има и
> други хора с пари и те също дебнат кой ще изпадне
> от кризата за да му "приберат" бизнеса. Не се
> притеснявай от "пролетариата". Те са само зяпачи.

Да бе да - Мно-о-о-о-ого си прав, с някои леки изключения.

Големите акули, които сега са притаени зад линията на хоризонта, няма да купуват на парче от закъсали ипотекари или от пишман дребни инвеститорчета, набулбукали се с апартамент или два.

Даже е под въпрос, дали и сериозно ще влязат в играта на пазара за жилищна площ в бетонните гета на големите градове.

По-скоро ще изкупят переспективни проекти свързани с логистика, търговски и офис площи - нещо от което има шанс да спечелят.
Ще изкупят фирми с переспектива за развитие, а не пишман фирмички с дебеловрати управители и мургав персонал.

За разлика от книжните тигри, тези поне си правят анализ на пазара на който влизат в переспектива и отчитат демографският срив, както и задълбочаващата се рецесия у нас- така че, да плашите с тяхната поява, някой който смята да си купи жилище в рамките на София, е меко казано смешно и наивно!

Звучи ми на актуалните политически апели - гласувайте за Бойко, за да не дойдат пак турците на власт - почти също толкова смешно и нелепо като апел е.


Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:19:35
Брех, много буржоа-благородници се развъдили в "Бегетовщината" (Copyright Acen1976) smiling smiley
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:21:27
Невидимко...Не съм ти обръщал внимание досега ,но щом трябва..да ти обясня ..
Турбозола такива "инвеститори"като теб и твоя колега как му беше името ..си ги слага на .....я .аМАН ОТ ТАКИВА КУПУВАЧИ ..като вас.А всъщност за близо 20 год на частно съм продал/преотстъпил 3 фирми ..С голяма печалба..!!!!Ама не на измекяри ,а на хора с акъл...А и те са си свършили работата ..и са увеличили бизнеса и да дават на такива дрисльовци като теб заплати за да не питате къде с..ат гладните..

Колкото до фирмата джипа и любовницата ...и тоя Филматополо ..Кък да ти го кажа ...Фирмата не я продавам!!Джипа ми Е нов и не на лизинг..на две седмици и не ми се дава бе да е..а ..А любовницата /те не ходят при ч..ии .
confused smiley *rose* *ok*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:29:20
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе тая криза е голяма радост за измекярите
> ...Надяват се и другите да станат като тях..Ама
> където е текло пак ще тече..А измекяра/ите винаги
> си остават такива преди по време на криза и след
> криза ..


Браво TURBO, bravo ZOL *drunk*
Добре ни го каза, хак да ние *xxx* *xxx* *xxx*
Ма то затова сме и ще си останем цял живот ИЗМЕтКЯРИ :cry: :cry: :cry:
Прости ни, гречни сме *bow* *bow* *bow*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:32:30
Валсодаре ..Няма никаква злоба в мен ....И тук не става въпрос за комисинната ми или печалбата ми ,а става въпрос за това ,че хора,които през целия си живот мизеруват и не са изкарали една кинта от реален бизнес се "отварят"и стават" инвеститори " само виртуални де..не знам дали си от тях!!!А дали ще живееш под наем изгодно или не е въпрос на твоя личен избор...А аз взимам пари често и от наеми..,така че принципно и такива като теб са ми нужни .. *xxx*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:37:27
Серво ..Простено ти е от мен ,бъди такъв какъвто си ..и какъвто искаш да бъдеш.. :} *drunk*
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:40:26
Имам чувството,че някои хора си изпускат нервите,когато се говори за спад на пазара,за спад на цени и т.н.Що ли...Гледам нямат проблеми уж...
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:50:59
Аз пък гледам ,че някои хора не могат да разберат ,че когато падат цените на имотите ще го закъсат и други които не се занимават пряко с имоти .. *xxx*
Анонимен потребител
Re: Ах душица мамина набълбукана...
03-06-2009 - 15:55:32
и ти ли почна с песента на Камелия smiling smiley

Явно вече:
1) само на горе
2) застой
3) само лек спад
4) ...
не върши работа и се премина към
н) купувайте че имаче лошо

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход