Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на AFI Europe

Публикувано от Arm vs. Armani 
Цени на AFI Europe
07-06-2009 - 21:41:52
Здравейте, ... някой от тук пишещите:

- има ли представа на какви цени AFI Europe продават апартаментите си във Vitosha Tulip (три- и четиристайни) [vitoshatulip.bg]?
- има ли представа какво е търсенето при тях и колко от апартаментите там са продали до сега?
- ходил ли е, ... ще ходили на оглед, ... особено сега когато рекламират завършването на обекта (може ли да сподели впечатленията си от самия обект и от хората които извършват огледа)?
- има ли опит с финансирането което предлагат - "Задомете се без кредит" (то пак с кредит накрая, че и две години само лихви се плащат май)?
- може ли да ги препоръча като строителна компания, ... имам предвид дали строят по-качествено от нормален bg-строител-предприемач в този район?
- споделя ли мнението ми, че изглеждат организирани - приличен сайт, предлагат сериозно звучаща алтернатива за финансиране, рекламират готов обект с покана за оглед, май не работят с агенции?
- може ли да препоръча други обекти в южните квартали (от Цар Борис III до бул. Черни връх) с подобни разпределения (кухня до голяма степен отделена от всекидевната, така да се каже "зад ъгъл", и спалня с прилежаща баня и дрешник)?

Благодаря Ви предварително!
Re: Цени на AFI Europe
07-06-2009 - 22:59:12
алоу малкия,
ти за кво се намърда в тоз форум бре?
първо парите - после отговорите!
Re: Цени на AFI Europe
08-06-2009 - 00:31:53
Arm vs. Armani...би ли ми дал някакво разумно обяснение какъв ти е зора да живееш на северния склон на ши_аната планина,освен ако нямаш наследствен имот там? *huh*
Re: Цени на AFI Europe
08-06-2009 - 00:57:29
avatar
Дали са на секретарката книжката "Как да рекламираме по форумите" и тя действа. smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.