Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
Re: Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ????? 4000 клика в темата за 24 часа - страхът набира скорост !
22-03-2009 - 18:06:59
avatar
Пунди:

и за финал - когато някой ме репликира в 01:17AM - през нощта - това едва ли ще да е от голямо спокойствие .............
спокойствието не се демонстрира в малките часове и колкото и да си повтаря:
спокоен съм,не се страхувам от загуба на пари- опита за самовнушение в случая играе пролята на бумеранг


часова разлика. В България слънцето изгрява по-рано и залязва по-рано.Никога не мож ви стигнем!
Благодаря за индулгенцията все пак!Черпя ви с татко Барба по едно от любимите ви питиета в Кръчмата на Дивал.
Още повече,че съм на кеф тези дни-Ман Ютд отдавна не са изглеждали толкова жалки!
*beer*
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди:
>
> и за финал - когато някой ме репликира в 01:17AM -
> през нощта - това едва ли ще да е от голямо
> спокойствие .............
> спокойствието не се демонстрира в малките часове и
> колкото и да си повтаря:
> спокоен съм,не се страхувам от загуба на пари-
> опита за самовнушение в случая играе пролята на
> бумеранг
>
>
> часова разлика. В България слънцето изгрява
> по-рано и залязва по-рано.Никога не мож ви
> стигнем!
> Благодаря за индулгенцията все пак!Черпя ви с
> татко Барба по едно от любимите ви питиета в
> Кръчмата на Дивал.
> Още повече,че съм на кеф тези дни-Ман Ютд отдавна
> не са изглеждали толкова жалки!

-----------------------
бях писал за "цивилния" емигрант и за другите от пета стр, (а и не само от пета *angel* ) че не се гаси туй,що не гасне
,да ти го напиша и за теб...........едва ли ще помогне ,вие сте продукт на една и съща БГ матрица - важното е да държите темата отпред (казвам ви го за да ви улесня,какво ще пишете-няма значение)
преди да репликираш - спри,помисли , замълчи и опитай да намериш аналог поне в европейската история за еничарството .......нема такова явление, то е бг специалитет .....най-верните слуги на турците са били еничарите-те са вършели онова,от което турците са се гнусели -виж ,за предателите-има и други примери...
но общо взето когато някой приема такова качество-той едва ли е модел за подражание (злобата , завистта и простотията раждат Перфектни предатели и еничари)

Ако дори премиера-социалист е принуден да прави коментар от сорта:
"не можем да си внесем други българи от чужбина-защото и те ще са такива"
какво остава да се добави????

трудно е да видиш гредата в собственото око-за сламката в чуждото е ясно..
ако си радостен от това,че Ман Ютд са "жалки" - това само потвърждава написаното по-горе ,всъщност .......пиши в темата , дъвчи Уинтърфреш и дишай по-леко
-----
за всичко останало има разумно решение

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Пунди, сега ще ти демонстрирам един начин да ти обезсмисля тъпата тема - направих ти 10000 "посетителите", така че да не знаеш колко точно са истински и колко фалшиви.
Re: Абе Пунди,
23-03-2009 - 08:08:49
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> посмали малко - махни една 0

-------------------------------------

Изпратено от: dodo2 (IP съхранено)
Дата: March 23, 2009 07:32AM


Пунди, сега ще ти демонстрирам един начин да ти обезсмисля тъпата тема - направих ти 10000 "посетителите", така че да не знаеш колко точно са истински и колко фалшиви.


...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)
07-04-2010 - 23:52:26
avatar
Да възкресим значи и тази тема на пунди, от 19-03-2009. Да имаме в комплект три еднакви в продължение на 2 години. Не му е леко на пунди.
Quote
gamper
Пунди:

и за финал - когато някой ме репликира в 01:17AM - през нощта - това едва ли ще да е от голямо спокойствие .............
спокойствието не се демонстрира в малките часове и колкото и да си повтаря:
спокоен съм,не се страхувам от загуба на пари- опита за самовнушение в случая играе пролята на бумеранг


часова разлика. В България слънцето изгрява по-рано и залязва по-рано.Никога не мож ви стигнем!
Благодаря за индулгенцията все пак!Черпя ви с татко Барба по едно от любимите ви питиета в Кръчмата на Дивал.
Още повече,че съм на кеф тези дни-Ман Ютд отдавна не са изглеждали толкова жалки!
*beer*


абсолютен путьо си ти
Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 15:50:49
"Клиент":
- Намерете ми ... (купувач/наемател, продавач/имот, наемодател/имот) ...
Едни и същи глупости постоянно се повтарят!
Ще покажа смисъла на "искането":
- Уцелете ми 6-ца от тото 2 ..., плащайте фишовете и всички възникващи разходи, пък ако случайно "уцелите" - Аз тържествено обещавам да Ви изплатя % от печалбата, за това, че фиша е с числа, които аз съм измислил и, че се води на мое име! ...
Тотално сбъркана схема за тъпи нещастници, които нямат усет за реалността и си харчат парите и времето за уж "клиенти"!!!
"ДИВА ОЛИГОФРЕНИЯ"!
Брокерите/агентите търсят контрагента в бъдещата сделка, а не го намират!
Намира тоя, който взема крайното решение, дали да прави сделка или не (при каква цена и условия), носи риска (финансовия!) по търсенето и отговорността за избора си!
*black eye*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-24 16:01 от iciltd.
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 16:38:50
avatar
Quote
iciltd
"Клиент":
- Намерете ми ... (купувач/наемател, продавач/имот, наемодател/имот) ...
Едни и същи глупости постоянно се повтарят!
Ще покажа смисъла на "искането":
- Уцелете ми 6-ца от тото 2 ..., плащайте фишовете и всички възникващи разходи, пък ако случайно "уцелите" - Аз тържествено обещавам да Ви изплатя % от печалбата, за това, че фиша е с числа, които аз съм измислил и, че се води на мое име! ...
Тотално сбъркана схема за тъпи нещастници, които нямат усет за реалността и си харчат парите и времето за уж "клиенти"!!!
"ДИВА ОЛИГОФРЕНИЯ"!
Брокерите/агентите търсят контрагента в бъдещата сделка, а не го намират!
Намира тоя, който взема крайното решение, дали да прави сделка или не (при каква цена и условия), носи риска (финансовия!) по търсенето и отговорността за избора си!
*black eye*
-------------------
в едно си прав - УлигУфренията ппродължава !
остава да се изясни кои са УлигУфрените -*ok*
[www.profit.bg] [www.profit.bg]
докато умните чакат УлигУферните , на финала ще им разменят местата ..........а това се прави по ТВ ,без значение дали ти харесва или не....всъщност имената на 10 - 15 умника нямат значение
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 16:58:54
Аз пък нищо не разбрах....кой кого, защо, как, какви пет лева...
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 17:35:27
Quote
salvador
Аз пък нищо не разбрах....кой кого, защо, как, какви пет лева...

Брокерите ще ме разберат!
Този, който иска да му се намери нещо - плаща риска на търсенето ...
В противен случай: упълномощява посредника (брокера) да взема самостоятелно решения!
*black eye*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход