Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
прочети внимателно заглавието vivic Написал:
-------------------------------------------------------
> хехе, като те гледам как се подмокряш от кеф като
> си гледаш кликовете на темата си ми много забавен
> пунди
> има едни идиоти в Music Idol - дует, и те са мн
> популярни
> явно бавно осъзнаваш, че хората се кефят на
> простотията
...

> сложи една смислена тема и една идиотска една до
> друга и познай какво ще стане ...
> играеш го форумният идиот май, ама не се усещаш
>



-----------------------------------------------------------------
"забавен" си омбре (в смисъл със забавена мисловна дейност)
както се казва-по интересите ще ги познаете (Мюзик айдъл е дост. етикет за интересите ти)
---------------------
вие се кефите на простотията тогава,когато е безплатна-чалга зрелища,шоу !!
когато иде реч за ПАРИ- няма "кефене"(израз твой).............
тогава има СТРАХ !!!
СТРАХ от поредната загуба на пари
тези 3100 клика са от люде,които СЕ СТРАХУВАТ ,че ще изгубят ПАРИ !!!
за теб е трудно,но някои от тях вероятно са нормални и четат всичко !
ето ти поредното доказателство :[www.imoti.net]

прочети внимателно заглавието ,"обещаващо" е - Свръхнасищане на имотния пазар и масово задлъжняване на българина

И ВЕДНАГА след това - За тези, които изчакват по-добри времена, за да се възползват от срив на цените, могат да се окажат разочаровани. Промяна в цените на жилищата ще има, и ще е надолу, но може би само за непривлекателните такива
------------------
знам,че те затруднявам да разсъждаваш , но .........
-----------
слепецът не се страхува от светкавица,нито глухият от гръмотевица ,
за това ТИ СИ СМЕЛ , сещаш ли се ???
*angel* *ok*

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Да бе....умрях си от страх,а само аз съм генерирал вчера около 100 "клика" в тая тема...Зарязах "опера"-та пусната и с отворена тая тема...автоматичния рефреш е на всеки 3 минути...
Страхът набира скорост, но чий страх....
хаха, умирам от страх :]

Дръжте се момчета, не умиргайте, зимата свърши.
Пролетта дойде, скоро и лято ...
Re: Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ????? 3100 клика в темата за 24 часа - страхът набира скорост !
22-03-2009 - 01:17:42
avatar
Да, важно е да знаеш как да привлечеш вниманието на кандидат-манипулирания.
Пък него от много неща го е страх, така е най-лесно.Да не загуби това,което има, страх го е и от това,което не знае, а го е страх и от това, което знае и го заобикаля.
Понякога си мисля,че г-н Пунди е същия човек , който под един друг ник се зарича периодично, че повече няма да пише тук.
Забавно е в темите му.Carry on,man! *beer*

НАЙ-ОБИЧАМ БОБА, ЛЕБА И ДА ЕБА!
Изпратено от: gamper (IP съхранено)
Дата: March 22, 2009 01:17AM

-------------------------------------------------------
> Да, важно е да знаеш как да привлечеш вниманието
> на кандидат-манипулирания.
> Пък него от много неща го е страх, така е
> най-лесно.Да не загуби това,което има, страх го е
> и от това,което не знае, а го е страх и от това,
> което знае и го заобикаля.
> Понякога си мисля,че г-н Пунди е същия човек ,
> който под един друг ник се зарича периодично, че
> повече няма да пише тук.
> Забавно е в темите му.Carry on,man!
>
> Приземяване, приземяване, приземяване....

......................................................................................

винаги са ми били интересни хората,които нямат какво да кажат - но въпреки това го казват !
---------
не визирам никого от форумаджийте от Пета стр. - просто обобщавам !

риторичен въпрос-аз не се страхувам от това,че ще изпусна влака при внезапна реверсия , не се страхувам,че ще изгубя пари , НО въпреки всичко пиша в тази тема,опитвам се да демонстрирам спокойствие,благополучие,увереност........
въпросът е защо пиша - дали действ. съм толкова спокоен и уверен че имотите ще се понижат още или нямам ВЕЧЕ избор ?!?!

дали ми действат вестникарските заглавия и разбирам,че "гайките се натягат" или просто имам словесна "енергия" и търся място да се "освободя"
олекването от освобождаването понякога създава илюзорно спокойствие , но всъщност само засилва безспокойството , че "НЕЩО СЕ СЛУЧВА БЕЗ МОЕТО СЪГЛАСИЕ , НЕЩО ЩЕ МИ ДОНЕСЕ ЗАГУБА и не мога да противодействам"
--------
и за финал - когато някой ме репликира в 01:17AM - през нощта - това едва ли ще да е от голямо спокойствие .............
спокойствието не се демонстрира в малките часове и колкото и да си повтаря:
спокоен съм,не се страхувам от загуба на пари- опита за самовнушение в случая играе пролята на бумеранг
-----------
мен ако някой ме попита-а ти какво правиш във форума в 3:00 ще му отговоря-броя притеснените и им съставям каталог.............
лека нощ , уважаеми "непритеснени" и се притеснете още малко - бройката на импресиите по темата вече минава 4000 за едно денонощие-а това е сериозна индикация за притеснение !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-22 02:40 от пунди.
Re: Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ????? 4000 клика в темата за 24 часа - страхът набира скорост !
22-03-2009 - 10:36:05
пунди Написал:
> олекването от освобождаването понякога създава илюзорно спокойствие , но всъщност само засилва безспокойството

Пунди, твоите проблеми се лекуват с РАЗХЛАБИТЕЛНО и АНТИДЕПРЕСАНТИ winking smiley

> и за финал - когато някой ме репликира в 01:17AM - през нощта - това едва ли ще да е от голямо спокойствие ...

Изглежда към 03:40 мозъкът ти съвсем не функционира, иначе щеше да съобразиш, че Gamper е седнал за 5 минути в 23:17, след завършването на филма на BBC, за да се посмее малко на последните ти глупости, и преди да си легне до очарователната си съпруга smiling smiley

> ПундюФци дал господ в БГ са около 7 млн

и Пунди им е цар (но са много по-малко от 7 млн.) *yes*
Докато нормалния почерк е в резултат от хармоничната комбинация на факторите участващите в писмовния процес, то патологичните изменения е доказано научно, че засягат координацията на движението, естетичния вид и мисловната съсредоточеност на писмото. Т.е. уврежданията на психиката се проявяват както в деформацията на писмото, така и в съдържанието на написания текст. Става въпрос за различните наркомании; маниакални и депресивни състояния; шизофренията; циклофренията; хистерията; епилепсията и др.

За справка постовете на Пунди.
не се гаси туй що не гасне (простено ви е и на двамата) *angel*

-------------
при 4300 клика само за 24 часа и пълно невежество от ваша страна за причините - по-добре е,че не сте в БГ (тук такова като вас има в изобилие)
за съжаление това е БГ и за това Черонй ни ,т.е. (Ви) рисува като клозет
---------
покойния Радой Ралин за такива като вас казваше: "сит търбух за прогреса глух"

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-22 12:38 от пунди.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход