Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 17:40:51
iciltd
Дай да се видим някой ден да поговорим и обменим мисли по темата.
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 17:53:56
Quote
jores
iciltd
Дай да се видим някой ден да поговорим и обменим мисли по темата.

Добре!
Дай си координатите на mail: iciltd@gmx.net
*black eye*
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 18:09:42
Quote
iciltd
В противен случай: упълномощява посредника (брокера) да взема самостоятелно решения!
*black eye*

И кой брокер да упълномощя -- този, в чиято обява има 4 правописни грешки "среден, източен, подържан свеж апартамент, баня вана, фаяс,терикот добро състояне,паркет, ламинат, шпаклован боядисан,тераса към кухня избита голяма кухня, хол 2ра спалня", но за сметка на това няма нито една снимка?

Въведете такса "оглед", екслузивни договори и друго каквото е необходимо, ама не искам да има брокери, едва завършили средното си образование.

П.П. Цитираната обява е истинска, при желание ще пратя връзка към нея на ЛС.
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 18:35:09
Quote
Dimitar.
Quote
iciltd
В противен случай: упълномощява посредника (брокера) да взема самостоятелно решения!
*black eye*

И кой брокер да упълномощя -- този, в чиято обява има 4 правописни грешки "среден, източен, подържан свеж апартамент, баня вана, фаяс,терикот добро състояне,паркет, ламинат, шпаклован боядисан,тераса към кухня избита голяма кухня, хол 2ра спалня", но за сметка на това няма нито една снимка?

Въведете такса "оглед", екслузивни договори и друго каквото е необходимо, ама не искам да има брокери, едва завършили средното си образование.

П.П. Цитираната обява е истинска, при желание ще пратя връзка към нея на ЛС.

Напълно Ви подкрепям!
*black eye*
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 19:31:31
Quote
В противен случай: упълномощява посредника (брокера) да взема самостоятелно решения!

Хубаво искате пълномощия и право да решавате, но кои сте вие?
Какво рискувате? С какво отговаряте? Какво ще загубите, ако сбъркате?
Когато започнете да плащате, за глупостите който вършите, може и да ви се доверим да управлявате имотите ни!
За сега сте само неограничено безотговорни, а на такива власт (пълномощия) не се дават!
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 19:56:01
avatar
Ще им дам пълномощно на брокерчетата гладни само с адвокат, така, както гоправих в продължение на две години.
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 20:53:02
Quote
salvador
Аз пък нищо не разбрах....кой кого, защо, как, какви пет лева...

Ще ти го преведа на човешки език:

Кърррррррррр, къррррр, къъъърррррр......

казва корема на брокера и той жално и милно плаче поради това, че клиенити на двойни цени няма и милее, ако може някой да му плати някой и друг комисион на друго основание щото да утеши мъката му.

А какви времена бяха, брокита вземаха по 5 левчета на оглед, ох че кеф да си уговаряш срещи с тях по най-разнообразни краища на китната столица и като ти се обадят ги питаш, ти пък какъв беше.

Вече и пет лева няма за гладното броки и то плачи ли плачи.

Не плачи броки, не тъжи щото и да плачеш и да не плачеш, хората на двойни цени няма да купят, а когато пияните продавачи изтрезнеят, те лесно ще намерят купувачи в Интернет и без паразитната дейност на брокита.
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 20:59:00
avatar
Не съм много съгласен с горното мнение. Пазара се нагажда според потребностите. В този смисъл много брокери се отказват от професията си като Камелия и продължават да ръсят мозък единствено във форумите. Остават най-жилавите които си остават нужни като бройка. Освен това не знам на кой ще се довериш по интернет да ти направи проверка за тежести например или как виртуално ще те разходи из имота и как ще усетиш атмосферата му?
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 21:23:03
Да си брокер в БГ е хоби! Всеки който се взема на сериозно, и си мисли,че може да храни семейство с подобни услуги се е объркал тотално! Който пръв започне да работи на твърд хонорар ще стане супер баровец !
Re: Олигофренията продължава ...
24-04-2010 - 21:28:46
И кой брокер наистина да упълномощя.

Този който е пуснал 20 нереални обяви и ми обеснява , че просто в момента ги свалял.

Този който ми показва имоти на безбожни цени и ми казва - това е оправяй се.А аз го купих на половин цена.

Този който през цялото време гледаше да претупа сделката , без да си е направил нужните проверки.

Този който взимаше процент и от двете страни , а защитаваше интереса и на "двете" страни.

Този който боготвореше продавача и теглеше по една на купувача.

Пфу.Този брокер незаслужава дори да го поздравя.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход