Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
Тоя пазар скоро няма да тръгне нагоре.Просто в икономиката няма чудеса.Видяхме какво стана с "ирландското икономическо чудо",както и с прибалтийските държави,разните там "отличници" от ЦИЕ и т.н.
Ама аз съм съгурен, че съвсем скоро ще тръгнат "нагоре" smiling smiley
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Тоя пазар скоро няма да тръгне нагоре.Просто в
> икономиката няма чудеса.Видяхме какво стана с
> "ирландското икономическо чудо",както и с
> прибалтийските държави,разните там "отличници" от
> ЦИЕ и т.н.

--------------
Алиенде,
ако вярваш на числата - да , прав си !!!
но ако вярваш на фактите - няма да останеш доволен
Икономическите закони са два ТИПА - които действат на изток от ДРАГОМАН и на Запад
а и какво ще ядат монополите ???- в момента пренареждат парчетата от баницата - тя винаги ще е 100 % в тавата,но ще се дели на по-малко.Какво те касае теб-като твоето парче е все 5 лв
понеже считам,че си един от много малкото разумни тук-задавам ти въпрос.........всъщност направо ти задавам отговора:
защо са предвидили Е 26 МЛРД (ако не греша цифрата) за "помощ" на ЦИЕ - нали самите ТЕ са в КРИЗА - кръводарители , меценати ????????
Кризата не е криза на ликвидност - кризата е за насилствено даване на кредити !
първо те мокрят-после ти ПРОДАВАТ сешоар (тази логика работи ли при теб?)
ние за сега не само че нямаме нужда,но и не искаме допълнителни юлари - НО ЗАСЕГА !!!
-------
когато се вдигна мъглата (мисля,че беше декември 2008) пуснах една анкета-министър Орешарски-опак министър / защото още тогава отказа да вземе помощ.........виж какъв е интереса към темата .......ПундЮФците във форума са прекалено много (БГ пунди,Европунди , УСовски пунди)!!!
много ни е голяма инерцията (вече 65 год.не сме спирали на едно място)

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
прав е пунди, до няколко месеца имотите са здраво UP !
това което сега струва 100,000 лева скоро ще го гледаме на 150-200,000 лева!
пак ще сме първенци в европа по ръст на цените на имотите.
в световен мащаб най-много да сме втори (след Зимбабве може би...)

*beer*
Ей ся ше ги сметна:
300 евро * 10 лева за евро = 3000 лева / м2.
и ся що ривети?
..Скоро ща станат 3000 лева/м2 , ше падат яки комисионни.
clap:
Re: Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ????? 1980 клика в темата за 12 часа - страхът набира скорост !
20-03-2009 - 15:45:02
jores Написал:
> Хора не се поддавайте - никой не може да ви отнеме имота, има закони и процедури, които са достатъчно
> справедливи. Дори и да нямате възможност да платите дълга и имота ви се продаде чрез
> механизмите на съдебно изпълнение, вие ще получите разликата от цената, на която е продаден и стойността на дълга ви.
> [www.targ.bg]

Няма да е лошо на този сайт, който така хитро рекламираш, да даваш и цените, на които са били сключени сделките. Гледам - много бързо се увеличава броя на имотите в търговете winking smiley

Ама май че ти ще изплашиш хората, като им покажеш този търг за 294 евро/м2 http://www.targ.bg/property/260/ :
"София, Тристаен апартамент - ж.к. Люлин, Площ - 88,41кв.м., ведно с мазе N8 и 0,825кв.м. ОЧ, Начална цена в лева: 26 040 евро eye popping smiley
ЖОРКА ,
това,че има тръжни процедури не е добра новина,според мен хич даже (за участващите,разбира се )!
търгът провокира алчност , ако имотът е ликвиден.
гредам стъпката е 10 % - а това провокира алчност +алчност (чуваш,че някой плаща малко над теб и желания имот е на път да бъде спечелен и ти плащаш..)
нямам идея на какви цени се сключват сделките,но не мисля,че се постигат някакви социално цени.
а ако стъпката стигне 15-20 000 и преди теб спечелят имота , знаеш ли какви чувства се активират при повторвоно ти участие ???
------------------------
на търг се изчиства цената ,натоварена със свръочаквания до някакви приемливи според учатниците нива - но търгът сам по себе си ................ *angel* *angel*
-----------
ако щеш дори и падащия , негативния търг (мисля,че му казват холандски) е измислен от умни глави-които изобщо не са мислили за спокойствието на участниците - те са заложили на страха !
----------------------
в общи линии ,аз не знам в кой случай е по-добре да се купува-директно от продавача с някакви преговори или на търг с презумпцията ,че има далавера !
когато човек изгуби два търга...............не искам да знам "емоциите" в главата му


...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
М...да ! Трябва да се отбележи и предимството на търга че прескача брокера! *tired*
кратункьо Написал:
-------------------------------------------------------
> М...да ! Трябва да се отбележи и предимството на
> търга че прескача брокера!



---------------------------------------
естествено-още 3% надолу
но аз имах друго предвид:ако човек търси жилище и разчита на търг - може да остане неудовлетворен (меко казано)

българинът няма пазарна ориентация - той вярва в чудеса и не приема необходимостта от " състезание с пари" - земята се върти заради него !!!

не му е ясно,че Първото място е само ЕДНО и го печели НАЙ-добрият,т.е. най-платежеспособният !
----------
колкото до необходимост от "брокер" - след още една криза на тъпаците може да започна да им премигва ламБата,че консултант и спекулант са два диаметрално противоположни субекта !
единственото общо м-у тях е,че им се плаща , но единият те вади , другият те дави !
----------



...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
хехе, като те гледам как се подмокряш от кеф като си гледаш кликовете на темата си ми много забавен пунди spinning smiley sticking its tongue out
има едни идиоти в Music Idol - дует, и те са мн популярни smiling smiley
явно бавно осъзнаваш, че хората се кефят на простотията ...
сложи една смислена тема и една идиотска една до друга и познай какво ще стане ...
играеш го форумният идиот май, ама не се усещаш *angel*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход