Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите с ДЪНО , а СТР. МАТЕРИАЛИ , А ТРУДА ?..Лоши новини за сривлЮФците ....и по-лоши ще стават :-)

Публикувано от пунди 
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:27:01
avatar
Quote
Тинки Уинки
Абе ти се смееш, ама ако трябва да се купи апартамент за 40-50000 евро ще трябва да е някакво АД от баджанаци, балдъзи, стринки, чичовци, вуйни, внуци и дядовци внесли своите влогове в АД-то, учредено за закупуването на имота smiling smiley
Всеки примерно ще го ползва по един месец годишно smiling smiley


Ти да не работиш към статистиката?!:]Боб с наденица,зеле със свинско...*sos* Пешо има 100000 , а ти примерно нямаш нищо,но купувате заедно ,а?*ok* Просто онемях при твоята... статистика...:]
Анонимен потребител
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:30:42
И аз онемях след:
Quote
Перловец
защото масовият българин има средно около 40-50000 евро на влог.

Виж Перловец, млад си още в този форум. Порови назад имаше някакви данни за това колко от влоговете са достатъчно голями за да се купи имот с тях.
Анонимен потребител
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:40:05
Ето тука има данни:
[bnb.bg]
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:43:04
avatar
Quote
Тинки Уинки
И аз онемях след:
Quote
Перловец
защото масовият българин има средно около 40-50000 евро на влог.

Виж Перловец, млад си още в този форум. Порови назад имаше някакви данни за това колко от влоговете са достатъчно голями за да се купи имот с тях.

Виж Тинки Уинки ,на този форум и на данните в него не вярвам защото:
1. повечето хора в него са некомпетентни и моделират фактите както им отърва,но убеждават другите и сами си вярват
2.Пряко или косвено ,работата ми е свързана точно с това и имам достатъчно истинска информация.

3.Забавлявам се с глупостите които пишат определена бройка хора.Може да съм регистриран отскоро ,но им чета простотиите от доста време.Лошото е ,че започнаха да се повтарят и да ми става скучно...
4.Ти да не си ми настойник?!
Анонимен потребител
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:48:22
Quote
Перловец
Виж Тинки Уинки ,на този форум и на данните в него не вярвам защото:
1. повечето хора в него са некомпетентни и моделират фактите както им отърва,но убеждават другите и сами си вярват

Само мога да допълня:
Quote
Перловец
защото масовият българин има средно около 40-50000 евро на влог.

*angel*
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 17:52:38
avatar
Quote
Тинки Уинки
Quote
Перловец
Виж Тинки Уинки ,на този форум и на данните в него не вярвам защото:
1. повечето хора в него са некомпетентни и моделират фактите както им отърва,но убеждават другите и сами си вярват

Само мога да допълня:
Quote
Перловец
защото масовият българин има средно около 40-50000 евро на влог.

*angel*

Точно така.И ти си като другите:]Цитираш каквото ти отърва.Но няма да споря с теб-току що прочетох още едно твое...мнение...просто нямам думи да го коментирам...Няма да си губя времето с теб.модератор:]
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 18:16:16
Банки в България няма да фалират, не ги бъркайте с американските. Нашите не са инвестиционни, а са си най-обикновени заложни къщи.
И, Валсодаре, каквото трябва съм продал, каквото трябва-съм купил.
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 19:04:25
avatar
Искам да споделя, че според мен някои банки вече изптват сериозни затруднения. Преди малко отговаряйки на Тинки Уинки, ми звъни на външната врата някакъв пощальон и ми дава 2 писма от банка ДСК. Бях много учуден, че ми пращат писма, защото ги бях предупредил още преди 5години, че сметките си ще проверявам лично или както сега чрез "ДСК Директ". Тогава пощальонът ми сподели, че вече тези писма щели да се плащат. Аз се учудих защото 5 години въобще не съм получавал каквито и да било писма от тях по мое нареждане.
Като добавим факта, колко обира имаше в клонове на тази банка поради намаления брой служители и занижените мерки за сигурност мога да си направя някои изводи. Коментирайте и ВИЕ.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 19:26:49
Всъщност на сайта на БНБ има точна статистика на депозитите на физ. лица. Но вероятно на данните там също не може да се вярва. :}
Re: Заформя ли се бултрап за имотите?
14-03-2010 - 19:36:08
Хохохо, забавленията продължават с пълна сила:
Quote
Перловец
Виж Тинки Уинки ,на този форум и на данните в него не вярвам защото:
1. повечето хора в него са некомпетентни и моделират фактите както им отърва,но убеждават другите и сами си вярват
2.Пряко или косвено ,работата ми е свързана точно с това и имам достатъчно истинска информация.

Би ли уточнил какво имаш предвид:
- не вярваш на БНБ и твърдиш, че информацията която публикуват е невярна? :]
- твърдиш, че банките подават на БНБ грешна информация и имат "черна каса" с депозити? :]

Понеже линка е директно към БНБ, а не с данни от форума. И айде да спрем с нощните напикавания - парите нямат само две състояния "имот" и "влог в банка" (в частност в България).

И това че Лемън и Стаумур вдигнаха най-много пушилка въобще не означава, че фалират предимно инвестиционни банки ;-).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход