Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:16:47
А ...Иванов добре че ме подсети -пържолки овкусени една тарелка 2 евро пак Австрия
няма такъв филм средната заплата да е 200-300 евро а цените на апартаментите 1000....
и друго ще ти кажа - мен като купувач не ме интересува колко са тухлите и арматурата като цени , нито ме интересува дали двама са строили или двадесет ...интересува ме краиния продукт ...останалото е лакардии.....
и още- ами само да допуснем хипотетично че тарикат строителя е закупил от някои склад крадени тухли от комунистическо още и ги е купил по например 5 стотинки броиката - ти сега ще кажеш -абсурт невъзможно и тн .....е да.....
ама и аз мога да кажа ауууу такива цени на тухли невъзможно ...за това -краиния продукт
като отидеш да си купиш зимно топло яке не питаш от къде е плата и колко шивачки са го шили , на каква заплата са били и дали са били пълнолетни ....гледаш да ти е по мярка , да ти топли , да ти подхожда и ако е възможно да го купиш на наи-добра цена ......с килимарниците е същата работа само дето пишем по три топа хартия и си придаваме куп важности сякаш няма да се живее в жилището а след като се закупи новият собственик минава в някакво друго нива - ментално състояние един вид ......
луда работа е тя ...ама тъпаците свършиха
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:17:55

Муза,
аз съм бил в Тайланд през всички времена на годината.
Как да му обясня на тази капандура че в Тайланд няма годишни времена-има само мокри и сухи дни, и че в Египет мутрите си киснат макарите с богатите пенсионери в басейните, а туристите , които са изкарвали поне четворки по история яздят камили от Хеопсовата пирамида до Свинкса (пеша не става-далече и горещо), или ходят в Историческия музей да се докоснат до древността.....
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:23:42
Мило, милоооо,
Аз съм живял там бе, моето момиче. Не ме учи на климата. Може температурите да са високи, но не се чустват както тука. Даже в дъждовният сезон е хубаво, знаеш че 4 часа ще вали и сядаш някъде, ако не се моташ из моловете. А и да те навали дъждовете са топли и ... Ама вие младите седите само по заведения със съмнителна репутация и не ги разбирате тези работи. Пропуснах, под Тайланд разбирам само Бангког, това дето е другаде го има навсякъде, но Бангког е неповторим. Какво те интересува дали е дъждовен или сух/горещ/, нали вечер си навън, храдно и не вали.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:26:59
Още малко, както е тръгнало, ще излезе, че много се познаваме тук. smiling smiley
Кажи, от къде си купуваше "марковото".
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:27:18
Спиро, глупи,
В Тайланд има три сезона. Четири месеца, които свъшват сега/януари/ като наше не много топло лято, три месеца сух/горещ/ до май, с високи температури и 5 месеца дъждовен. Абе вие там само по публични домове ли ходите?
Re:
05-01-2009 - 23:32:32
........



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:47 от zalagania.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:36:11
Мене ли ме питаш за марковото?

За мен и семейството от магазините срещу Световният Търговски Център, където е ресторанта "Планета Холивуд", много лоша кухня, но иначе хубово. Кожите/крокодил, змийски и скат/ от различни места. Останалото марково при намаленията в СТЦ, никога не съм купувал ментета на дрехи, въпреки, че преди 10 г. никой не ги гонеше. Чанти и портофейли взимах малко "маркови" от пазарите около "Индра", иначе внасях много кожи и сребро, както и детски дрехи.

Определено тайландското е сред най-добрите в света.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-05 23:39 от др. Иванов.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:40:55
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Мило, милоооо,
> Аз съм живял там бе, моето момиче. Не ме учи на
> климата. Може температурите да са високи, но не се
> чустват както тука. Даже в дъждовният сезон е
> хубаво, знаеш че 4 часа ще вали и сядаш някъде,
> ако не се моташ из моловете. А и да те навали
> дъждовете са топли и ... Ама вие младите седите
> само по заведения със съмнителна репутация и не ги
> разбирате тези работи. Пропуснах, под Тайланд
> разбирам само Бангког, това дето е другаде го има
> навсякъде, но Бангког е неповторим. Какво те
> интересува дали е дъждовен или сух/горещ/, нали
> вечер си навън, храдно и не вали.

А, другарю, то ако в Бангкок или близкия курорт Патая си киснал само, все едно не си видял Тайланд. Интересното е на юг на Андаманово море - поне в Пукет (южната част на острова е за предпочитане, северната е леко презастроена), ако наистина искаш нещо добро там - провинцията Краби - Railay Beach е супер, Phi Phi Islands са още по-добре, стига да не си където спират фериботите, а ако отседнеш на Лаемтонг плажа е върхът - огромен плаж, невероятно тропическо море, няколко яки курорта - Phi Phi Natural Resort, Holiday Inn, но така са "скрити" в зеленината, че почти не разбираш, че си там. До този плаж се стига с лодка само - около 30 мин. от пристанището на фериботите. Страхотно е и на Ma Ya Bay - там е сниман филма "Плажът" с Ди Каприо, мястото е природен резерват, няма постройки, пунта е за там да се наеме лодка отблизо рано сутрин, преди да са дошли корабчетата от Пукет и Краби по обяд и да загрозят обстановката. По-скъпо е от Банкгкок и Патая, но си заслужава всеки цент... Иначе сезона е от Декември до Март, през останалото време са мусоните - вали, морето е бурно и не става с гмуркане... Hong Island e супер, но там не може да се остане да се спи, отива се с лодка сутринта и се връщаш след обяд. Хората си пазят красотите и не строят там...
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:53:11
Извинявай, но това твое описание, малко ми прилича на описание, дадено ти по телефона.

"Марковото", освен от WTC, или другите центрове, се купува и от индра и то по цени на едро, нищо че е за лична употреба. Освен това има и други места такива...Жокер: търговците не са тайландци.
Чантите....пак не е много точно попадение. Детското, и то ли от индра?

Имам един познат, беше се озовал и той там. Но не знае дума английски. Миекащ.
Обяснява си хотела така: намира се на главната улица, насреща има хранителен магазин, има и надлез....

И твоето обяснение е нещо такова...

За качеството на тайландските стоки си прав, но е пълно с такива в Бг.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:58:36


Иванов,

оствям те, много си забавен, не ти липсва и чувство на чест-нарече ме "глупи" след като аз те оприличих на "капандура". Оценява се. Достойните опоненти се оценяват. Но между другото това "Капандура" много ти отива. Капандурата е нещо , което може да се открехне , ако се наложи, но може и да не се открехне... Конюктура....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход