Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 00:08:55
Муза,
Казах ти, че ментета не съм купувал, марковото е марково, от магазините на фирмите, чиято марка носи. Не си спомням точно името на мола срещу СТЦ, от страната на Нараяна, /от подземното ниво взимах част от среброто/. Влизаш във "Валентино" и купуваш "Валентино", влизаш в Гучи и купуваш Гучи. Ако искаш да ти обясня къде точно около Индра, значи не си ходила там. Около Индра няма детско, то е от по-далече, вече не си спомням името. Бях и представител на една фирма за плажни чанти.

Спиро,
Казал съм ти глупи, защото си глупав, не защото си ми казал капандура.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-06 00:10 от др. Иванов.
Re:
06-01-2009 - 00:29:04
.....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:39 от zalagania.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 00:30:25
Взе да забравяш, кога какво си писал. Беше казал, че си внасял марково и нахвърли разни тарифи...ако си спомняш. Освен това, "марковото" за което те питам се продава и на индра и на това место, където е детското, където не си спомняш името му, а то е много лесно за помнене - БОБЕ. Това марково не е менте, а е от поръчките на фирмите.
Продава се в офиси с тъмни стъкла. Търговците и на индра, и на бобе са РУСНАЦИ! С него беше залята Витошка. Само за среброто беше по-точен. Ако искаш да купиш на едро пък адидас, едно от местата е нощния пазар. Няма да те питам за името му....
Извинявай, но наистина влезе в мои води... и данните ти ...
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 00:50:54
Писах ти тарифите за марково, които се взимаха на летището - 9 лв. на килограм. А не че аз съм внасял и някой ми е взимал на мен. Освен това ти говоря за преди 10 г., когато руснаци търговци там нямаше. От пазара на Падпонг, за над година си купих един портфейл от крокодилска и телешка кожа, беше ми интересно как ги комбинират. Там съм си прекарвал по голямата част от вечерите, но предимно в 2-3 заведения/без девойки/. С нищо, което съм внасял някога не е било залято нищо, защото трябваше да продавам на 30-40%, а съм ти казвал, че съм продавал на 300-400%, което се прави само с уникална стока. При някой стигаше и над 500-600%/бронзови пластики, костюми за баловете, но от фирмени магазини при намаленията/. На Ив Сен Лоран костюм от 3 части съм го продавал с 2000 отгоре и бяха по поръчка, затова седях там. Ти ми говориш за менте маратонки. Какво ще им вземеш? На една тяхна фирма продавах с 500% и един отворко ходил, купил същите и ги пуснал през два магазина от моите. Едно от 90 цента, аз го продавах на 10 лв., той сложил 3,50. И аз продавам, той не, защото при мен е зарито със стока. Та му ги купих всички да не ми се пречка.
И няма как да помня всичко, освен там съм работил със стотици магазини, складове и търговци и другаде.

И сега ми обясняват, как партията давала пари.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 10:18:01
Велики Иванов,

Сега остава само да ни разясниш - как и защо такъв гениален търговец, инвеститор и т.н. се превърна в един жалък писач по българските форуми smiling smiley
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 11:12:15
Хахахах - абе Иванов, специализираните заведения не си ли прибраха вересиите след Нова Година? Хохохо - мамин сладък, чете туристичесите описания и списува ....
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 11:13:33
Томно за това!
Защото съм извадил достатъчно, за да не работя от дълго време, а жена ми никога не е работила. И да се чудя, защо толкова съм се напъвал, за да имам нещо, което ми е в пъти повече, отколкото ми трябва, а не съм си гледал развлеченията и семейството.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 11:30:59
др. Иванов Написал:
> Защото съм извадил достатъчно, за да не работя от дълго време, а жена ми никога не е работила. И да
> се чудя, защо толкова съм се напъвал, за да имам нещо, което ми е в пъти повече, отколкото ми
> трябва, а не съм си гледал развлеченията и семейството.

Чети тогава твоята биография, писана от Хан Крум:
Том 1ви: [forum.imoti.net]
Том 2ри: [forum.imoti.net]
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 11:59:07
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Томно за това!
> Защото съм извадил достатъчно, за да не работя от
> дълго време, а жена ми никога не е работила. И да
> се чудя, защо толкова съм се напъвал, за да имам
> нещо, което ми е в пъти повече, отколкото ми
> трябва, а не съм си гледал развлеченията и
> семейството.

>
Сайтът на [www.bsp.bg] няма ли форум та трябва да чета тези глупости тук?

:g: :g: :g:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-06 12:08 от милко вълков.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
06-01-2009 - 12:03:21
др. Иванов,
Не само, че не си живял в Бангкок, но и подозирам, че даже и не си ходил.
Даваш описания, чути от другите, струва ми се....
Освен това, брадвата ти не сече на едно място. Хем си внасял, хем не си плащал 9лв/кг, хем не си плащал и мита....
И искаш да кажеш, че това е много хубаво?

Разбира се, това няма никакво значение. Няма и нищо лошо, че не си бил там.
Не виждам смисъла да привеждаш факти, които не са минали през теб, не си ги изживял.
На всичкото отгоре, пак ми се струва, че не си силен в сметките, разчетите...
Явно, (ще използвам жаргонен термин) си се набалбукал....
Нормално. Всеки, който е прави нещо такова, се набалбуква в един момент с нещо.
Случвало се е и с мен. Предполагам, че докато работя, пак ще ми се случи.
Дали, обаче, това е правилният начин, твоят, за да излезеш от тази ситуация?
Не мисля.

А сега, да ти припомня за митничаря:

[forum.imoti.net]

Това ти писах на лични:
.....................
Re: отговор
От: Muza
Към: др. Иванов
Дата: 12/26/08 06:50PM

др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

>
> А твоят бизнес?


......
"Зариби" ли митничаря за sms -те? Бях съвсем сериозна.
........................

Както виждаш, изтрила съм това, което ти си ми писал. Въпреки твоето разбиране за работа....
След като си решил да ми го кажеш на лични, не би следвало да го показвам тук.
А казват, че жените били клюкарки....smiling smiley



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход