Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 20:08:09

Иванов,

ако си толкова луд, колкото изглеждаш, искрено ти завиждам !

Ти наистина си един щастлив човек !

Въобще не се шегувам.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 20:14:11
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> А, и какво трябва да се направи, за да се
> "заслужи" такава чест?
>
> Обществено признание!
>
> На всичкото отгоре и си нетолерантен, вадиш неща,
> които ти бях писала на лични.
>
> Извинявай, ама нали трябва и малко работа да
> свършим. За да има полза от писането.

Обществено признание от кое общество?

За работата - само този ли е начина за свършване на работа?
Чудя се, дали няма да изкараш и някое досие, както си тръгнал...
Може да си спомня някой стар виц....

В личното съобщение ти бях писала нещо за митничаря....?
Работата - докрай? Или частично...


Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 20:38:22
още малко инфо (на ухо) шефа на к.к.Албена (НЯМА ДА МУ ПИША ИМЕТО) казал че горна зона за сезон 2009 изобщо може и да не отваря , а по принцип знаем че до около новата година се знае горе долу каква заетост ще има . Резервации - да ще има още , но това изказване е леко стряскащо ...
Сега пак малко за Австрия - не приемали карти по хотелите и заведенията-предпочитали кеш....пред един два клона на известна банка са забелязани дълги опашки от хора които си теглят паричките.......
Др.Иванов- не му се караите на човека -тои просто не може да допусне , че в целия свят които плаща -тои поръчва музиката ........
Много ми хареса мнението на Спиридон - както отбеляза , ако не са арендаторите в Североизточна БГ -отдавна всички да сме изпукали от глад или да ни хвърлят помощи с хеликоптери .....
И др. Иванов , не бързаите да пращате всички на село ....кои тогава ще купува скъпите ви "кутиики"......
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 21:12:31
Така, и така, др. Иванов ме разконспирира вече (отчасти), а и стана дума за туризъм, а обичаме да се сравняваме, да се сравним с когото трябва....




Египет - Хургада
GRAND RESORT HURGHADA 5*

249евро - 8 дни, закуска и вечеря, тръгване от София


Хотелът предлага:
7 ресторанта (5 a la carte), 7 бара, 5 открити басейна (2 с подграване на водата), 2 водни пързалки (в Grand Hotel), лекар на повикване, фризьорски салон, пералня (доп.заплащане), конферентна зала (за 200 ч.), магазини, обменно бюро, интернет-кафе (платен), автобус до града, 2 детски басейна (1 с подгряване), детска площадка; Безплатно: аеробика, водна аеробика, дискотека, тенис на маса, наем на ракети за тенис, плажен волейбол; Платено: сауна (Grand Hotel), парна баня (Grand Hotel), джакузи (Grand Hotel), масаж, билярд, фитнес зала (Grand Hotel), билярд, тенис на корт, аквацентър, дайвинг център, сърфинг





Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 21:28:05

Куку написал:

> .. както винаги в БГ изтърсиха парите в грешния чувал, след бензиностанциите.....<

Точно БЕНЗИНОСТАНЦИИТЕ !!!!!

Бензиностанциите са най-крещящото доказателство за крадените от всички правителства посредством техните солташаци пари !!!!! По "ачик" доказателство от това строителство няма!!! Мога да споря и с Господ по този въпрос.
В София на една площ от 2 кв. км има 8 огромни , построени последните години . Това е района от сервиз Дружба до 4-ти километър. Има по 4-ри бензиностанции по двата възможни пътя до там.
Еманацията на наглостта беше , когато построиха малка спретната частна бензиностанция на 50 метра-добре прочетохте 50 МЕТРА !!!! -от съществуващата от 30-40 години безупречна бензиностанция на Петрол на стария разклон за летището! Това изчадие на инвеститорската мисъл няма да носи повече от 1 % възвръщаемост на година, защото колонките на Петрол си работят нон стоп. При един процент възвръщаемост си мъртъв като инвеститор, ако си теглил заем от банка, или си строил с акционери, които искат дивиденти. При един процент възвръщаемост обаче при откраднати 5000 000 евро от САПАРД, от ортаклък Джими и Пурата, от шамаросани Софийски имоти, от търговия със Самоковски картофи, от събиране данък от работещите като миньори магистралки , от плажна такса 5 лева за чадър, от......от....още много "от"...възвръщаемост от 1 % си е 50 000 евро на година, при това без да си си мръднал пръстта...
Това е то БГ чудото от последните 4 години. Не заслужава повече внимание дори от Загорката която си отварям в момента...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-05 21:30 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 21:52:47
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Така, и така, др. Иванов ме разконспирира вече
> (отчасти), а и стана дума за туризъм, а обичаме да
> се сравняваме, да се сравним с когото трябва....
>
>
>
>
> Египет - Хургада
> GRAND RESORT HURGHADA 5*
>
> 249евро - 8 дни, закуска и вечеря, тръгване от
> София
>
>
> Хотелът предлага:
> 7 ресторанта (5 a la carte), 7 бара, 5 открити
> басейна (2 с подграване на водата), 2 водни
> пързалки (в Grand Hotel), лекар на повикване,
> фризьорски салон, пералня (доп.заплащане),
> конферентна зала (за 200 ч.), магазини, обменно
> бюро, интернет-кафе (платен), автобус до града, 2
> детски басейна (1 с подгряване), детска площадка;
> Безплатно: аеробика, водна аеробика, дискотека,
> тенис на маса, наем на ракети за тенис, плажен
> волейбол; Платено: сауна (Grand Hotel), парна баня
> (Grand Hotel), джакузи (Grand Hotel), масаж,
> билярд, фитнес зала (Grand Hotel), билярд, тенис
> на корт, аквацентър, дайвинг център, сърфинг
>
>
>
>
>
>
>
> ==================================================
> =============
> ДариНА ....

Aaa, Muza ти травел агент ли си? Това е много интересна и приятна професия. Аз умирам да организирам пътувания за удоволствие (не правя пари от това) за себе си и приятели... Хургада си малко "mainstreem", а водата през зимата е студена за къпане и гмуркане...
Re:
05-01-2009 - 21:53:49
........



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:47 от zalagania.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 21:54:29
Другарят Иванов е много умен човек, шапка му свалям. Какво правят умните хора, като др. Иванов по време на криза:
1. Всячески - по медии, форуми, със знайни и незнайни средства се опитват да убедят обикновените люде, че криза няма, че цените на НИ не мърдат и даже се качват.
2. Цените найстина не мърдат (офертните) или съвсем леко и плавно се понижават, НО др.Иванов предвидливо е свалил с -25% своите безценни имотчета и страшно се надява НЕГОВИТЕ оферти да бъдат забелязани.
3. След като шътне и последното имотче, другарят ще обърне плочата и ще запее съвсем друга песен, където главните герои ще са др.Срив, др.Крах и компания.

Това ти е бизнес плана, нали другарю? Надяваш се другите "инвеститори", "строители" и вся остальная сволачь да се окажат по глупави от теб и да не свалят цените, но - ИЗНЕНАДА - те са решили да правят същото, тъпънари с тъпънарите им и подмолно са свалили цените с -25%, но за апартаменти до ключ.

Ами сега другарю! Какъв е новият бизнес план?
Re:
05-01-2009 - 21:57:47
..............



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 08:47 от zalagania.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:21:27
и на мен ми е чудно ...ама на...купуваха
сега какво маината си ще купуват като няма кредити , а тези които имат кеш ще искат на половин цена ........
за къв х...и ми е да плащам 30 години две стаичета с неизброими общи части ???
ааа сетих се - за да подпомогна строителя , за да може хубаво да си почине на малдивите , а платилият 1000 евро да трепери и да си мисли как за същите пари може да вземе в Берлин , че и наема по добре ще му се върже....
истината е някъде там........ако точно сега не паднат драстично цените -не виждам кога ....не утре ,не февруари, не март - сега .....
защото през март и пет пъти да паднат все тая...
строителите да отсъпят господството и да разберат , че които плаща има право да обяви собственната си цена и ако интересите се срешнат - ок има сделка !
за един Добрич ми искат 650 евро на квадрат , да има и по 500 -и те са им много....
много искам да се осъзнаят но засега -тц
днес караики във Варна установих доста готови и празни кооперациики -какво ли следва.....не знам (тоест знам но няма да кажа ) ...засега стискат - въпросът е докога ...
играта на нерви продължава .....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход