Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Схемата на инвеститора или защо цените не падат?

Публикувано от др. Иванов 
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:29:21
Обществено признание от кое общество?

За работата - само този ли е начина за свършване на работа?
Чудя се, дали няма да изкараш и някое досие, както си тръгнал...
Може да си спомня някой стар виц....

В личното съобщение ти бях писала нещо за митничаря....?
Работата - докрай? Или частично...


Мило,
Не се включвай към тълпата баламурници, които обичам да дразня.

За митничаря специално съм решил да го прочета внимателно и вникна, но още не съм го направил.

Цената за Египет е много добра./ти ли си на снимката?/. Но не ме интересува/Египет имам предвид/. Изостанала страна, и един бар да има, пак е много за да дремеш с пенсиите на него. Ако имаш нещо в Тайланд за пролетта с удоволствие. Мога да ти предложа в Южна Америка и Дубай.

Селяк,
Др. Иванов не сваля цени. Няма никакъв смисъл да се свалят цени при стагнация, защото и децата знаят, че сделките се пренебрежимо малко. А най-сигурният начин никой да не купи нищо, е да започнат да се свалят цени. Кой глупак ще купи нещо за 700, ако преди три месеца е било 1000, два -900, и миналият месец 800. Нали колкото и да е от форума ще се светне/защото чете написаното от др. Иванов/, че следващият месец цената ще е 500.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:30:21

dival написал:

>..днес , карайки във Варна установих доста готови и празни кооперациики-какво ли следва...<

"Следва паяжина там, където никога не огрява слънце...."

Цитатът не е мой. От щатски филм е. Ако някой е в потрес от натурализма, да пише до режисьора...
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:43:23
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> и на мен ми е чудно ...ама на...купуваха
> сега какво маината си ще купуват като няма
> кредити , а тези които имат кеш ще искат на
> половин цена ........
> за къв х...и ми е да плащам 30 години две
> стаичета с неизброими общи части ???
> ааа сетих се - за да подпомогна строителя , за да
> може хубаво да си почине на малдивите , а
> платилият 1000 евро да трепери и да си мисли как
> за същите пари може да вземе в Берлин , че и наема
> по добре ще му се върже....
> истината е някъде там........ако точно сега не
> паднат драстично цените -не виждам кога ....не
> утре ,не февруари, не март - сега .....
> защото през март и пет пъти да паднат все тая...
> строителите да отсъпят господството и да разберат
> , че които плаща има право да обяви собственната
> си цена и ако интересите се срешнат - ок има
> сделка !
> за един Добрич ми искат 650 евро на квадрат , да
> има и по 500 -и те са им много....
> много искам да се осъзнаят но засега -тц
> днес караики във Варна установих доста готови и
> празни кооперациики -какво ли следва.....не знам
> (тоест знам но няма да кажа ) ...засега стискат -
> въпросът е докога ...
> играта на нерви продължава .....


Дивал, виж за какво става дума, това е ЕПК в Чайка във Варна, човечеца го продава от поне 9 месеца, искаше му 180 000 Е, сега е "паднал" на 160 000, а пък брокерката, тази мила женица твърдо е решила, че трябва да му иска 204 000 Е (какво са там 44 000 Е отгоре + комисионна по време на стагнация)... Е, няма да седнат да подбиват цените я... Интересно дали наистина си мислят, че може да се продаде за тези цени...

3-СТАЕН

204000 EUR
(2040 EUR/кв.м)



град Варна
Чайка

Квадратура: 100 m2
Етаж: 13-ти
Телефон: НЕ
ТEЦ: НЕ

Особености: Тухла, Асансьор


Допълнителна информация:
код 5171, RE/MAX FORMULA, брокер Людмила Кателиева 0878606180 Апартаментът се намира в тих квартал с превъзходна панорама. Състои се от две спални, хол, вградена кухня с трапезария с ел. уреди, баня и тоалет - отделно. С ПВЦ дограма, интериорни врати и блиндирана входна врата, с луксозно озавеждане.

Така нареченото "луксозно обзавеждане" си е просто нормално...

Публикувана в 9:35 на 12 декември, 2008 год.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:46:31
др.Иванов в Таиланд освен някои засукан травестит друго не знам да забършеш
Харесвам мненията ти , ожесточена битка водиш с инакомислешия индивид
от номериране , прошнуроване , промиване и изплакване -нашенеца ше направи това което му кажат пу тиливизура...
Не ме е яд за София ,че цените са по 1000 гроша , нито за Варна ...
Яд ме за останалите градове където цените са 500-600-700 на какво отгоре ?
На чистия въздух в Русе ? На свободата в Кърджали ? На работните места в Тервел?
На Ш-шшшш Шуменското пиво в Шумен ,? На река Дунав във Видин?
моля живеещите в тези градове да не се засягат - съвсем произволно изброявах....
Та другарю не се коси , за умните глави винаги ще има по некоя парица .....
аз очаквам след инвазията на имотите да доиде времето на секс туризма и секс шоповете- нормално ....какво друго да продадем ...то зер един гол гъз ни остана ....
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:49:51

Иванов написал:

>... Мило (Муза) не се включвай в тълпата баламурници.......... .........ако имаш нещо за Тайланд през пролетта с удоволствие...<


Иванов, дойде време да ти призная истината. Аз съм Муза. Добре прочете. Няма грешка с Ник-а. Като Муза пиша от съседа. Та така , Мило. Съгласен(сна) съм за пролетта за Тайланд. Не се изхвърляй с 5-звезден хотел. Аз съм свикнал(а) на всичко.
Бил(а) съм дори войник в КЕЧ-а.. Навивал(а) съм партенки. Стигнал(а) съм до ефрейтор. Някой ще каже : на 50 години ефрейтор-егати и кариерата. Аз обаче казвам : Мило, не ги слушай тези баламурници, важно е ние да се уважаваме!

И така: напролет- ТАЙЛАНД !!!!

Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:55:36
ха ха Спиридоне (Муза) аз до мл.сержант откарах :} я отдаи чест бе ефреиторе *beer*
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 22:59:39
Я, травестита съм го хванал още в България. Спиро, Косьо, силикон сложи ли си?

А цените в малките градове са такива, защото цените на материалите са еднакви, труда малко по евтин и търсенето е по-малко, следователно от малкото продадени площи трябва да се издържат.

Ако цените не са високи, колко ще са заплатите? Ако налбата в Австрия, дето било евтино, не струваше 4 евро, как сервитьорката дето ти я носи ще вземе 2000 евро заплата. Месото си идва от Бразилия, ама в халите е 7 Е. и продавачката взима 400Е, в Швеция е 25 Е и продавачката взима 2500. Няма филм с ниски цени и високи заплати.
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:04:35
3-СТАЕН

204000 EUR
(2040 EUR/кв.м)



град Варна
Чайка

Квадратура: 100 m2
Етаж: 13-ти
Телефон: НЕ
ТEЦ: НЕ

Особености: Тухла, Асансьор


Допълнителна информация:
код 5171, RE/MAX FORMULA, брокер Людмила Кателиева 0878606180 Апартаментът се намира в тих квартал с превъзходна панорама. Състои се от две спални, хол, вградена кухня с трапезария с ел. уреди, баня и тоалет - отделно. С ПВЦ дограма, интериорни врати и блиндирана входна врата, с луксозно озавеждане.

Така нареченото "луксозно обзавеждане" си е просто нормално...

Публикувана в 9:35 на 12 декември, 2008 год.
Еи таз обява я изтървах в бързината на форума ......такааааа Чаика казваш....че и ЕПК....странна работа - и изглед към морето има ....100кв......обаче нещо не ме кефи -много е фатален етажа 13-ти....
Иначе още утре ще и прозвъня на Людмилчето за да я питам дали редовно си взема лекарствата....
Аз казвам това което виждам-в раиона на ХЕИ -поне три или четери завършени кооперациики -тухла и ооооо празни...
наи ма кефи че към луксозното обзавеждане има ПВЦ и блиндирана врата....ама няма телефон //// :}
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:08:06
:]

Спиро,

Не го слушай др. Иванов. На пролет е много горещо. Тогава е тяхното лято....Сега е хубаво..... Уж, знае др. Иванов....

Както и други работи казва... наполвина, отчасти...

Всъщност, др.Иванов, реших да ти омекотя пребиваването тук.....но,..... моите приятелчета, "баламурниците"....говори си с тях!
Re: Схемата на инвеститора или защо цените не падат?
05-01-2009 - 23:14:03
С толкова пари може да се купи с изглед към Темза или Шанзелизе.......в наистина тих квартал......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход