Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ

Публикувано от ivo107 
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 00:59:50
Моля Ви, нека да помогнем пак!

[forum.imoti.net]

[www.angels-lim.org]
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 10:43:21
Гледам, че пазарът на автомобили умрял. И се сещам как ми разправяхте, че сме цъфнали и вързали щото хората купували коли, а аз ви твърдях че това са парите от удвояването на външния дълг на България. Сомняте ли си когато ми разправяхте, че борсата няма нищо общо с имотите, а аз се напъвах да ви обяснявам, че имотния пазар се срива средно 9 месеца след борсата - кога се срина борсата - средата на 01.2008, кога се срина имотния пазар - 09.2008. Както каза Муза нещата си идват на мястото. Има ли още хора, които смятат, че заплатите през 2009 ще се задържат на тези нива. Възможно ли е човек който 80% от заплатата му отива за кредити да продължи да плаща когато заплатата му падне на половина? Възможни ли са виртуалните цени от миналата година при липса на кредити и нужда от плащане с реални пари? Ще има ли балъци, които да се съгласят да плащат жилищата на тройни и четворни цени? Колко струва жилище в районния съд? Къде отиват наемите при свръх предлагане и нулево търсене.

Welcome back to reality
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 11:14:58
СКРЪБНА ВЕСТ

ЧАКАМЕ ПОВЕЧЕ ТУРИСТИ ОТ ГЪРЦИЯ В ЗИМНИТЕ КУРОРТИ

Сезонът започна добре и курортите са пълни, каза той за "Монитор". Надяваме се, че сезонът ще завърши добре въпреки различните кризи, които ни налегнаха.
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 11:31:11
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> СКРЪБНА ВЕСТ
>
> ЧАКАМЕ ПОВЕЧЕ ТУРИСТИ ОТ ГЪРЦИЯ В ЗИМНИТЕ КУРОРТИ
>
>
> Сезонът започна добре и курортите са пълни, каза
> той за "Монитор". Надяваме се, че сезонът ще
> завърши добре въпреки различните кризи, които ни
> налегнаха.

Защо скръбна бе Иванов? Много си е добра даже вестта. Това минимално леко ще забави стремглаво растящия търговски дефицит, дет'св вика след 7-8 месеца храна поне ще може да се внася от чужбинаsmiling smiley
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 11:37:28
Чисто скръбна си е. За 95% от хората тук. След малко ще видиш какви аргументи ще се извадят, че това не е вярно и как в Бългаия може само лоши неща да се случват.
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 11:53:06
BulCan Написал:
> ... А и не мисля, че коментарите ни трябва да зависят единственно от личната ни
> позиция или интереси към имотите. Колкото и да е трудно малко обективизъм няма да ни навреди

Абе имаше един неуспешен опит тук http://forum.imoti.net/read.php?6,140274 winking smiley
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 22:31:26
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> др. Иванов Написал:
> > Чисто скръбна си е. За 95% от хората тук.
> След малко ще видиш какви аргументи ще се извадят,
> че
> > това не е вярно и как в Бългаия може само
> лоши неща да се случват.
>
> Вярно е
> "Средногодишната заетост на легловата база през
> 2009 г. ще запази миналогодишните си нива от под
> 30% както заради излишъка на легла, така и заради
> кризата.
>
Около НГ бях в Банско...хотелите (отворените) са пълни...с гърци и (по-малко) англичани...Съседа които работи в х-л Бъндерица обаче е отчаян. "Мани ги тия измекяри...седят цяла вечер на една бира и зобят чипс... къде са руснаците дето оставят сметка по 100-200 лева на човек в снек бара?" Е вярно, че после трябва да ги разнасяме по стаите- но са добри клиенти...Тази зима само безработни младежки групи дошли на "ол инклюзив"...и не харчат нито стотинка повече..."
Но важното е че все пак има някакви туристи... smiling smiley
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 22:34:53
Kато нямат отношение към българския турист - хак им е
Гледаи морето този сезон -онли румънеще
Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
12-01-2009 - 23:02:33
Последните няколко мнения доста излизат от темата , но понеже ми е болна тема ще се осмеля да взема отношение......
Първо много ми става мъчно че като гледам статии със зимни курорти и реклами в европейски вестници много често България я няма.....има разбира се Австрия , Швейцария......дори Румъния.....
Като се замисля логично осъзнавам че няма нищо за чудене.....
Българските хотелиери и туроператори имат погрешна представа защо европейците идват(идваха) в БГ....
най-определящото беше че е(беше) евтино........вече не е.......
в курортите имаше спокойствие и пространство.......вече ги няма......
А хотелиерите да си реват колкото искат .........хак им е .......


Re: От 1 Януари 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
13-01-2009 - 10:02:49
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> СКРЪБНА ВЕСТ
>
> ЧАКАМЕ ПОВЕЧЕ ТУРИСТИ ОТ ГЪРЦИЯ В ЗИМНИТЕ КУРОРТИ
>
>
> Сезонът започна добре и курортите са пълни, каза
> той за "Монитор". Надяваме се, че сезонът ще
> завърши добре въпреки различните кризи, които ни
> налегнаха.

Напратотив вестта е радостна. При 4-500 евро квадрата в зимните ни курорти живота продължава. Значи не било толкова страшно да паднат имотите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход