Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-01-2009 - 20:03:00
Еиии,явно съм много умен,не се научих да качвам снимки и тва си е!Муза светни ме моля те,как ги правиш тези работиsmiling smiley)))
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-01-2009 - 20:51:28


Венци, smiling smiley

Много хубави риби...smiling smiley

Ако си с Мозила: курсора в/у симката, десен бутон -> копиране адреса на изображението. След това кликваш на "картинка", горе в дясно -> пейст в прозорчето -> ОК

Ако си с Експлорер : курсора в/у снимката, десен бутон ->properties -> copy адреса ->кликваш пак тук в/у картинка и ще се появи това: . На мястото на null ->пейст

Пробвай, ако нещо не ти се получава, пиши пак.

П.с. Не разбрах за кой сайт говориш.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-01-2009 - 22:33:47
Thank you Muza!
То било проста работа,ама като му го обяснят на човека winking smiley

Не е много качествена,но да ги видите какви са красажциsmiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-01-2009 - 22:38:58
Муза,имах предвид сайта на Аргонавт,от който си свалила любимата си къщаsmiling smiley))
Между другото,книгата ще е с 1500 тираж,това е много добра идея за онлайн продажби.Ще го предложа на събирането ни тези дни!
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
11-01-2009 - 23:36:43
Венци,

За книгата. Обсъдете го, дали няма да има по-добра реализация, ако още при издаването 'и не я направите с библиографска стойност - всяка книга си има пореден, уникален номер. Така ще се купува от колекционерите.

Освен това качването може да стане не само на вашия сайт, а и в аукционните сайтове. Продава се с наддаване при зададено време (дни). След това, който е спечелил търга си дава адреса и стоката се изпраща с наложен платеж, като разходите са за сметка на купувача.

Има и други сайтове с наддаване, но за да наддаваш, трябва да имаш закупен лимит. Нещо като лотариен билет. Например, аз искам да участвам и си купувам лимит за 500лв. Всяко едно мое кликване ми отнема по 1лв. Така, обаче, продавачът събира по-голяма сума от колкото крайният купувач де факто плаща. Прави ми впечатление, че вървежният тип стоки са или джинджавки (мобайли...) или с колекционерска стойност. При този начин се провокира и хазартната нагласа на хората.

Може да я качите и в чуждите аукционни.

Между другото в тези аукциони се предлагат и имоти. Даже, наскоро бях чела някъде, че така се предлагала къща извън Бг, крайната цена много ниска за купувача, а за продавача много по-висока, отколкото би могъл да вземе при традиционна продажба. На Арго къщата би могла да бъде обект за такъв аукцион, мисля. Ти също си правил хубави къщи; би ми било интересно да ги видя, ако имаш сайт или снимки.

Арго предложи сега да помагаме на вас. Аз подкрепям. Следващият ми пост ще бъде за вас. Добре би било да включиш адреса на сайта като автоматичен подпис, както аз съм направила. Аз също бих могла да го включа, но се опасявам, че като станат много няма да има такъв ефект.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
12-01-2009 - 00:00:54
Арго,
Преди да кача материали за Ангелите от Лим, сетих се за темата на Тихичък.
Смисълът на Celebrating diversity е Единство на многообразието. Т.е. различни хора, с различни идеи, раси, вероизповедания да могат да живеят заедно, в единство и търпимост. Това е, най-общо казано. Има много какво да се каже. Беше я пуснал в темата за цените. Аз се въздържах да се включа в нея веднага, въпреки че имаше какво да кажа. Не исках да стане моята работа като "на всяко гърне мерудия", smiling smiley а тогава няма смисъл да пиша каквото и да е било...
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
12-01-2009 - 00:11:15
ФОНДАЦИЯ
"АНГЕЛИТЕ ОТ ЛИМ
"

УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, за да се даде живот на загиналите на 04.04.2004 г. в река Лим НАШИ ДЕЦА и след смъртта им.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, водени от надеждата, че животът е по-силен от смъртта.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ с намерение да се направи всичко необходимо и възможно тази трагедия да не се повтори, като се открие истината и се премахнат причините за нея.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, за да не потъне в безпаметност нашата трагедия и за да се насърчат идеите за толерантност и съпричастност, така необходими на българското общество.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ с цел да се напомня на обществото и държавата, че спазването на законовите и моралните норми може да спаси човешкия живот.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, за да се порицае бездушието и безотговорността към най-голямата ни ценност - живота.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, за да се помогне на всеки, който загуби детето си и на всички останали - съпричастни или бездушни.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ, за да може споменът за децата ни се превърне в съвест на обществото ни.
УЧРЕДЯВАМЕ ТАЗИ ФОНДАЦИЯ В ПАМЕТ НА НАШИТЕ ТРАГИЧНО ЗАГИНАЛИ ДЕЦА.

=================================================================
Винаги ми е било трудно да кажа, каквото и да е било в такива случаи....
Защото не бих искала да прозвучи фалшиво, въпреки че не е....

СЪЖАЛЯВАМ! Прекланям се!

[www.angels-lim.org]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
12-01-2009 - 00:18:46
Фондация "Ангелите от Лим"

ОСНОВНА ЦЕЛ


Да съдействува на обществото и на държавните институции за създаване на условия за безопасно провеждане на мероприятия с участието на деца и учащи.

КОНКРЕТНИ ЦЕЛИ

• да ангажира вниманието на обществото и държавата с проблемите при организирането и провеждането на мероприятия с участието на деца и ученици;
• да предлага идеи за законодателни промени, свързани с поставянето на завишени и ефективни изисквания при организирането на всякакви ученически мероприятия;
• да извършва превантивни мерки за възпитаване в обществено чувство за отговорност и граждански контрол върху дейността на институциите, занимаващи се с организирането на свободното време и отдих на учащите се;
• да съдейства с конкретни идеи и с организирани от фондацията мероприятия за психическа и физическа подготовка на подрастващите за справяне и адекватна реакция при различни екстремни ситуации;
• да стимулира материално и духовно интелектуално изявени деца;
• да насърчава морално и материално заниманията на подрастващите със спорт;
• да създаде мемориал за запазване на паметта на децата, които загинаха трагично на 04.04.2004г. във водите на река Лим, Република Сърбия/Черна гора

========================================================

Помагахме и ще помагаме на деца в нужда. Необходимо е да се подкрепи и такава инициатива, като мерки за превантивност. По добре сега да се помогне, а не когато стане късно и може би не е необходима нашата помощ вече.....

[www.angels-lim.org]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
12-01-2009 - 00:25:05
Една непълна, но и така, потресаваща карта





[www.angels-lim.org]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-12 00:25 от Muza.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
12-01-2009 - 00:37:52
Дни на "Ангелите от Лим" - 2008

• Пети международен юношески турнир по футбол "Юлиян Манзаров"
• Национален литературен конкурс “Светът през детските очи” – в памет на Александра
• Лекоатлетически крос “Да опазим децата!” в памет на Антония и Антоана
• Конкурс за детска рисунка “Трите звездички” – в памет на Боряна, Женя и Светослава
• Състезание “Опознай интелекта си” – в памет на Светослав
• Национален конкурс за млади изпълнители на популярна песен “Звездици за Лора” – в памет на Лора

===================================================================

Винаги съм твърдяла, че сме умен народ.....
Необходимо е, да се вдъхне увереност още в ранна детска възраст.
Когато има увереност, дарбите, заложбите, биха могли да се развият в много по-голяма степен...
Ангелите от Лим го правят.
Да им помогнем и ние!
===================================

гр. Свищов 5250
ул. "Тодор Миланович" № 1, ет. 3
тел. /офис/ - 0631/6-03-34

IBAN: BG02UNCR96601004481816
BIC: UNCRBGSF

УНИКРЕДИТ ГРУП

e-mail: angels_lim2004@abv.bg

[www.angels-lim.org]

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход