Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаква се бум в цените на земеделските земи

Публикувано от nikolase 
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
29-08-2008 - 14:51:33
Ако говорим за обективни фактори като слънчевата енергия и става въпрос за северното полукълбо - не е прав.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
29-08-2008 - 20:56:11
Мисля че става въпрос з а северна Испания,където е съсредочена промишленоста!!!!
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
29-08-2008 - 21:30:34
миналата седмица ходих до Даниа цигари боро 9ев... зевзека е прав :} :} :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-29 21:33 от ispancheto.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
31-08-2008 - 19:25:08
като се замисли човек -една бира е по скъпа от квадрате метър земя...или билетчето за автобуса е 1 лев а кв.метър земя е .30 .50 стотинки - маитап
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
31-08-2008 - 19:48:25
Къде има такава земя по 50 стотинки по нашия край е от 5 до 30 евро на метър земеделската земя (Ботевград -Правец). Въпросът е не колко струва а какво смяташ да правиш с нея после като я купиш. Съществуват няколко варианта :

1. Тъпо си влагаш некви пари дето не ти трябват в близките 5 години и си кютиш отвреме навреме мониториш там ква става с международната изолация на България и смяташ колко си се набутал до сега,
2. Чакаш да дойдат некви отчаяни оптимисти (например италианци) да им я рентваш да садят боб и секви там спаржи например
3. Сменяш предназначението на това което си купил до сега, заграждаш го и изкупуваш ако има още какво да се прикупи около него. След това пускаш слуха че това първото заграденото е проданено да некви да речем испанци, англичани (това не е много от значение стига да не са цигани ) и ще се строи например голф игрище или нещо там СПА. А сега започва най-интересното с териториите около това заграденото дето ти ги беше купил на втория заход. Надуваш гайдата и си свиркаш - такива територии може да поскъпнат в много пъти за доволно кратко време ако грамотно си надуваш гайдата.

На Вас кой от трите варианта ви харесва повече.
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
31-08-2008 - 20:42:25
аз като минах по шанзелизето само араб там бе барба -каква е таз работа
и много цвят навсякъде -все от скъпия - туи францата голяма работа еиииии
я да ме уредиш с 3000 кв.м покраи парижа ,аз ще ти пратя 1200 евро за земята и 300 евро еи тъи да се почерпим -как ти се струва ?
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
02-09-2008 - 07:02:31
Аплодисменти за Милко Вълков...... clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
02-09-2008 - 07:57:36
Ми прав си е човека (Милко) с две думи е описал достатъчно разбираемо реалиите в момента в БГ. Всеки разбира се сам има право да си направи изводи, аз лично съм много близо до неговата позиция и за да не бъда голословен мога да приведа пример как това лято оттъргувах един апартамент в Царево (доста приличен и с добра локация, напълно обзаведен с техника, абе влизаш и живееш) започвайки от 1000 евро а реално ми паднаха до 600 - още мисля ( търга беше повече от спортен интерес, не че ми е изтрябвал такъв апартамент въпреки че мястото и апартамента са много добри ама пък за две седмици почивка в годината не си заслужава). И аз смятам че най-лошото за продавачи инвеститори и представете си брокери там разни (мразя тази дума брокер) тепърва предстои. А за земеделските земи каквато е темата честно да си кажа не знам, мисля че няма да поевтиняват ама едва ли пък ще поскъпват - на кой са му притрябвали, то няма кой да ги работи (хората които са поглеждали от самолет как изглежда България по сравнение с Румъния, Унгария или Турция, например ще ме разберат, там всички земи са обработват а в БГ буренясват, защо ли - ще се опитам да отговоря на този въпрос, защото ние сме супер, както казваше някога в шоуто си Къци Вапцаров, ни сме куул, в мозъците ни са настъпили необратими процеси диктувайки ни, че е по добре да си пием кафето от 40 стотинки по цял ден някъде из кварталните кръчми вместо да се опитваме да работим ) . confused smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
02-09-2008 - 11:53:15
Поздрави за Милко и неговия бляскав коментар,та колкото и да се ппобъркват платени медийки и рекламки да казват как цените са се успокоили,че повече спад нямало да има и видите ли даже можело и повишения,-ГЛУПОСТИ
Хора не бързайте да купувате,със времето строителите все повече ще клекнат и ще дойдат така очакваните поносими цени winking smiley
Re: очаква се бум в цените на земеделските земи
04-09-2008 - 13:52:05
Спад в цените в София вече има. Апартаменти се обявяват на 1400е/м2, а сделки се сключват на 650-700е/м2""


Браво Милко, браво Вълков ! Поредният специалист, който сигурно една сделка през живота си не е направил, ама и той "барабар Петко с мъжете !". Как така за 17 години работа в този бранш веднъж не ми се случи такава сделка ?! Да, има известен спад в продажбите, но цените не падат, камо ли нещо обявено за 1400 е, да се купи за 700 е , това е безумие и абсолютно подвеждане ! Още повече в София ! Абсурд Милко, абсурд Вълков ! Ако някой ти каже, че разбираш от имоти, кажи му, че има нужда от лекар !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход