Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще паднат ли цените на имотите?

Публикувано от nikolase 
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:12:02
аз отдавна съм казал кво работя,Дивал-разосвач на пици съм.защо ме караш да ставам банален?
и за образованието съм казвал-нямам образование.в бг имам 12 годишно обезумяние и после една година стаж по обезумение.
в сащ имам няколко годишно образУвание,и всеки ден научавам,че нищо не съм знаел вчера.образованието е всекидневно и всекичасно.дори и една ваканция ме връща назад.
та не мога да разбера,откъде си решил,че имам образование?такова нещо не съм казвал.ти си този,който е умника.
обаче ,имал съм щастието да работя с хора,които имат образование.такива хора в бг няма.
отдавна работя за себе си.не за друго,а защото никой не иска да ме вземе на работа.дори и в магдоналдс искат практика и умения.

за тва вече съм се отказал да търся работа и с умиление се сещам за пицарството ми.
земята в бг ще се срине с толкова,с колкото си мислиш,че ще се качи.
тва е мое пророкуване-гледам на кафе и карти таро в свободното си време.
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:18:12
Асене,
Ставаше въпрос за 2006год. Моята последна такава инвестиция беше 2003. След това само чистих имоти, които ми носеха само главоболия, както и продажба на жилище, с цел покупка на друго. Въздържах се от покупката.

За кеша, така е. Сега е време за бързо набавяне на ликвидност. Никак не ми се иска да има фалирали хора. Дано не си прав, Асене, дано и аз да пиша глупости в момента.
С цялото си уважение към инакомислещите хора, но повече предпазливост не е излишна. Просто съм притеснена. ДАНО.......
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:20:16
асене , нямаш доводи , нямаш тежест в мненията си , нито близък поглед
прогнозите ти може и да са верни в някакъв етап , но не точно в този
аз ти казвам от опит и не искам да споря
не знам какви специалисти биха могли да бъдат полезни на форума
според мен -юристи, архитекти, геодезисти, икономисти, маркетингови специалисти
но след като ти лично мислиш , че моето мнение не е професионионално значи просто ....не знам асене , може би моето тесте карти друго показва
оставих ти телефони- пак казвам звъниш питаш
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:29:46
Simbat
Дивал беше пуснал линк за един от неговите имоти. Лично аз го харесвам, поне доколкото успях да видя от снимките. Местото е супер. За добра реализация от страна на Дивал за българи, поне към момента не виждам. Но що се отнася до руснаци, казахстанци, сигурно ще се получи. Те, пък и не само те, купуват парцели на някакви безумни от моя гледна точка цени и то на по-скапани места от неговото. За мен също е необяснимо, но е факт.
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:32:57
кво да ги питам Дивал?че дават 50 лева рента за декър?или,че средния добив на жито и царевица е 600 кила на декър?кажи кво да ги питам?
знам,че мнението ми е непрофесионално.особено за такива като теб,които се занимават със земя по добричко.
мнението ми беше и непрофесионално и за инвеститорите на бг борсата,както и за строителите и брокерите.сигурен съм,че все още е непрофесионално за тях,както и за теб.
това обаче не ме интересува-всеки има право на мнение-и вие професионалистите и силно интелигентните,така и аз-неграмотника.
специално за теб,ще се ратърся в инвестора и ще ти дам доказателства фондовете на кви цени рентват земята.те я рентват на най-високи нива,както и дори послъгват в отчетите си,за да има хора като теб да им купуват акциите.
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:38:10
muza , мерси за рекламата на моето раиско кътче -така си му викам аз ...наистина имам интерс и доста идват на огледи , а и цената от около 100 евро при условие че имота има , ток , вода регулация , морска панорама , плътност на застрояване 60 %...не го обявявам активно ,защото още не мога да свикна с мисълта че ще се разделя с това местенце, но аз имам и други пак мои не са лоши но това наистина е ....
[www.topimot.com]
ето от друга гледна точка
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:43:52
асене не ме ядосваи дадох ти телефони да звъниш и 5 пъти ти казах -рентата е 50 лева, ако нямаш средства за телефон пиши разговора на американското посолство ..нали си техен човек , казах ти , там където не знаеш просто издишаш ..или звънни да провериш и ела да напишеш истината или спри просто да коментираш ..
na
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:48:02
лично според мене цената на рентата от зем. земя се определя от цената на реколтата; за разлика от друг тип НИ (които се влияят от цената на имота)
Дивал, според тебе ако цената на зем. земя скача, какви са ти очакванията за рентата?
аз лично не претендирам за компетентност по отношение на зем. земя, но поне малко следя фючърсите и знам,че за последната година скочиха много (затова са ти дали 50лв)
обаче това се дължеше на необикновени обстоятелства, като суша, наводнения, цени на петрол; и нямаш гаранции, че дръгата година няма да паднат цените по борсите
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:48:51
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> асене не ме ядосваи дадох ти телефони да звъниш и
> 5 пъти ти казах -рентата е 50 лева, ако нямаш
> средства за телефон пиши разговора на
> американското посолство ..нали си техен човек ,
> казах ти , там където не знаеш просто издишаш
> ..или звънни да провериш и ела да напишеш истината
> или спри просто да коментираш ..


Много сте ми забавни и двамата...имам чуството, че чета диалог на италианска комедия от 70 те години...като стара семейна двойка сте... winking smiley
Re: ще паднат ли цените на имотите?
06-07-2008 - 19:55:24
polo75 Написал:
-------------------------------------------------------
> dival Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > асене не ме ядосваи дадох ти телефони да
> звъниш и
> > 5 пъти ти казах -рентата е 50 лева, ако
> нямаш
> > средства за телефон пиши разговора на
> > американското посолство ..нали си техен човек
> ,
> > казах ти , там където не знаеш просто
> издишаш
> > ..или звънни да провериш и ела да напишеш
> истината
> > или спри просто да коментираш ..
>
>
> Много сте ми забавни и двамата...имам чуството, че
> чета диалог на италианска комедия от 70 те
> години...като стара семейна двойка сте...


:}

Сега и ако Julius пуснеше филмче....smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход