Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще паднат ли цените на имотите?

Публикувано от nikolase 
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 16:46:40
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, това че банките не са български... виж до какво може да доведе!

Мен пък това ме впечатли: "Според пазарни експерти нормалното ниво на един квадратен метър жилище в страната трябва да е равно на средната месечна заплата." (става дума за чиста, реална площ)
Следователно средната заплата в София е между 2000 и 4000 евро, което много ме радва sad smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-18 18:07 от barbaron.
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 16:48:24
В тоя ред на мисли:
[www.investor.bg]
има ли почва в България за тези симпатични люде?
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 17:03:21
кара_Кольо Написал:
-------------------------------------------------------
> В тоя ред на мисли:
>
> има ли почва в България за тези симпатични люде?





......................................................................
чудесно е , че се сещате да сложите някой и друг линк с чужди мисли ,НО ЗАЩО НЕ СИ ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСА ,ДАЛИ ЦЯЛАТА МЕДИЙНА КАМПАНИЯ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ 6 МЕСЕЦА НЕ Е ТЯХНО ДЕЛО ПЪКЛЕНО ???
ДАЛИ ПАЗАРЪТ ВЕЧЕ НЕ Е ДОСТИГНАЛ ДЪНОТО И ТЕ ОПИТВАТ ПОСЛЕДНИЯ НАПЪН ???
ИЗОБЩО...........МАЛКО СА ТЕЗИ,КОИТО УСЕЩАТ ТОЧКИТЕ НА РЕВЕРСИЯ , БОЛШИНСТВОТО ГОВОРЯТ.......ГОВОРЯТ...НАЛИВАТ ВОДА В ЧУЖДА МЕЛНИЦА...........




...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 17:05:47
avatar
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Експерти: Жилищата у нас вече достигат пределната
> си цена
>
>
> ... българският пазар на имоти вече излиза от
> възходящия си цикъл и в близките две-три години
> може да се очаква спад на цените на някои имоти,
> които в момента са надценени и не могат да
> оправдаят тези цени с качество.

Мале, каква дълбока и прозорлива мисъл! И аз ли като Асен и Куку да се надуя, че мен цитират? :} :}


Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 17:11:39
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> ДАЛИ ЦЯЛАТА МЕДИЙНА КАМПАНИЯ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ 6 МЕСЕЦА НЕ Е ТЯХНО ДЕЛО ПЪКЛЕНО ???

Пунди, я по-добре създай една нова тема - темата тук е тясна за твоята необозрима МИСЪЛ
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 20:09:21
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ДАЛИ ЦЯЛАТА МЕДИЙНА КАМПАНИЯ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ 6
> МЕСЕЦА НЕ Е ТЯХНО ДЕЛО ПЪКЛЕНО ???
>
> Пунди, я по-добре създай една нова тема - темата
> тук е тясна за твоята необозрима МИСЪЛ
----------------------------
за теб е нормално да не разбираш , дори не си длъжен да се опитваш , дори подминавай темите ми , това не става само с ядене , трябва и ...........



...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 20:34:32
закуркаха червата на брокерите. Като свършат купувачите ще започнат да прекарват продавачите че на фотосинтеза не се живее. Мен в момента ме облъчва агента ми с по няколко предложения на ден да купувам във Флорида, аргумента му е с колко били спаднали (на места до 50-70 процента).

последното беше за 230 квадрата къща (без бейзмънта) с 2 гаража, басейн в установен район (строена 1975 година), супер обзаведена с настина луксозни (не по българските стандарти) кухня и бани. На цена 309 000 долара (първи ден на пазара, представете си къде ще и отиде цената).

В същото време в София вече 'нищо не може да се намери' (дори панел в крайните квартали) по 900 евро, гуд уърк. продълвавайте в същия дух.





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-06-18 20:37 от kuku987.
Re: ще паднат ли цените на имотите?
18-06-2008 - 22:52:37
то много е важно и къде във Флорида е тая къща, комуникации и т.н., защото ако е насред някое блато и ти щъкат змии и крокодили постоянно в двора и тая цена и е много
а, пък и да не забравяме все пак, че за 90 % от хората в Щатите 309 000 $ са си направо непостижима мечта, докато за България .... на кого въобще му пука за 180 - тина хиляди евро, тристаен апартамент в Редута или Гео Милев или просто поредната С - класа
na
Re: ще паднат ли цените на имотите?
19-06-2008 - 04:13:27
наистина 180хил евро са нищо за средностатистическия българин, ще ги изплати за има-няма.......40-50 години confused smiley; а С класата е като каруца -обикновения българин ходи за риба със С класа; те в САЩ такава кола са виждали само по интернет
Куку, мани ги тия къщи във Флорида- купи си панел във Редута clap:
Re: ще паднат ли цените на имотите?
26-06-2008 - 13:47:14
ПИТАМ АЗ! Къде са камелия, продавач? Няма бе, няма кой да ни освети, станаха тука едни интервюта от Адрес, после много слухове вървят ще падат ли имотите, няма ли. Снощи по БТВ-то даже за пръв път от 2 века говориха за имоти!! и май казаха, че някои имоти май ще поевтинеят, обаче РЪСТ ЩЕ ИМА! казаха цели 8-10%....
Елате, обяснете ни мили брокерчета! :ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход