Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!

Публикувано от Znae6t 
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 14:21:21
Solaroid,
става дума за едни данни, които дават само първоначална ориентация. Иначе за влагането на много пари в такива проекти наистина си трябва сериозни изследвания.
Усреднените стойности ги има като данни общо за Европа и ние попадаме в неблагоприятна зона, което ибаче не изклюва да има и подходящи места тук-там!
Някои дори наблюдават дърветата - ако са полегнали на някоя страна, значи често ги духа вятъра. Въпроса е да не се правим на по-набожни от Папата!
Иначе, аз съм за индивидуални ветрогенератори, съчетани с панели за ток и топла вода, което да подпомогне личната сметка, а не за бизнес!
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 14:42:40
Quote

Иначе, аз съм за индивидуални ветрогенератори, съчетани с панели за ток и топла вода, което да подпомогне личната сметка, а не за бизнес!

Абсолютно съгласен
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 16:22:18
добре де, нека някой от специалистите тука ми обясни как при положение, че бензина е 3 лева, а луканката е 30 лв. апартаментите ще станат по 500 Е/м2, или аз ще си продам апартамента, за да мога да живея два три месеца с тия пари, за които и една скапана кола няма да мога да си купя
щото 60 кв.м. по 500Е/м2 са 30 000 Е - средно качество кола или часовник

П.С. Моля ви нека се изказват само хора, разбиращи от имоти, а не елементарни брокерки и разни емигрантчета
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 16:33:33
Ами има теми във форума за себестойността на една нова жилищна сграда в софия по жилищните райони. Тури на тази себестойност 50% печалба и напиши каква цифра си получил. После може да напишеш и офертните цени за съответния тип апартамент. Само за сравнение smiling smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 16:44:25
тя и земята уж не беше инвестиция...
парцелита на морето уж бяха каманак
но нали виждате какво става......
и прогнозата ми е да отиват още нагоре..
просто сега става видима гранницата между бедни и богати в бг
..........на богатите хора апартаменти не им трябват......
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 18:19:43
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Виж Камелия:Не смятам че съм хванал дявола за
> хуя,нито ме глождят комплекси.А за твое
> сведение,бащами почина преди години.-Просто
> стремежът на българина,да "наебе дявола във
> въздуха" ми се вижда смешен.
>

Смешен е начина ти на мислене. Ако "българинът" каже,че не признава никакви алтернативи и се държи само за петрола, ще го обявиш за затрит, изостанал и неставащ за нищо. Ако разсъждава и търси възможности, каквото правят от години по белите държави, става смешен. Това, освен комплекс, какво друго е? winking smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 18:32:12
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Смешен е начина ти на мислене. Ако "българинът"
> каже,че не признава никакви алтернативи и се държи
> само за петрола, ще го обявиш за затрит, изостанал
> и неставащ за нищо. Ако разсъждава и търси
> възможности, каквото правят от години по белите
> държави, става смешен. Това, освен комплекс, какво
> друго е?


За камито :loveu: всички са със смешен начин на мислене, разбрахте ли комплексари spinning smiley sticking its tongue out
какво беше: "вари го, печи го... " накратко - що не се скриеш някъде?
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 18:43:11
Ха,Еурибор е вече 5.425% eye popping smiley Какво ли ще се случи сега според гениялните анализатори оптимисти confused smiley
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 19:05:44
ПОМОЩ - МТЕЛ

това, че храните или петрола хвърчат нагоре не означава, че и имотите и всичко друго трябва да хвърчи. По твоята логика цените на автомобилите също трябва да скачат, нали всичко скача. Заплатите мислиш ли, че ще се вдигат процентно колкото храните и горивото? Аз и всеки трезвомислещ човек казва не. И какво става при скъпи храни и петрол и още по-скъпи имоти сега. Много просто - тези, които имат недвижимости ще трябва да продават, за да преживяват. Тези, които са взели кредити от банки, заложни къщи и други кредитори ще бъдат здраво притиснати да връщат пари. Нали се сещаш за едни групировки дето се бяха специализирали във връщането на такива заеми.

Ама като трябва да даваш пари за скъпи храни, ток, гориво, здравеопазване ни за имот ти пука, ни за кола, ни за образование. Затова и тези инвестиции ще загубят много от стойността си при евентуална криза.

Е, някои ще се облажат естествено, някои ще минат ниско. Точно това дискутираме в много теми тук, как да си опазим парите и другите материални ценности при този ценови балон.
Re: Още ли има хора ,който твърдят ,че цените щели да растат ?!
12-06-2008 - 19:21:57
А някой забелязва ли,че офертите в сайта имат един "умерен ръст" от 1000-2000 нови дневно eye popping smiley Сигурно това се дължи на дублираните оферти winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход