Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Българският лев...

Публикувано от Dimitrovski 
Re: Българският лев...
09-04-2008 - 20:13:47
Куку,виж тук за монетите ти.
[muenzen.listings.ebay.de]
Re: Българският лев...
09-04-2008 - 20:49:08
quincunx,ти знаеш много добре какво е времето в момента.Не се знае,кога,къде и какво ще удари.Днес една Банка издаде по опис в Германия а няколко до сега спасиха,но за в бъдеще???А другата възможност са ми сертификати,където също сам заложил част,но изгори ли банката изгарям 100% и аз.А при сертификатите,също имам 25% данък в/у печалбата,поради което предпочитам да платя 2% при злато и 10% при сребро върху първоначалната сума.Среброто е в сянка на златото,но за разлика от него,търсенето е по-голямо от предлагането.Както вече писах,редим се на опашка вече за сребърните монети.Кюлчета има все още,но там се плаща 24% върху цената.Дори в eBay сам виждал да се продават над нормалната цена на Банката.Явно народа полудя вече или поне е на път да изпадне в паника.От извесно време има и проблеми с доставка на златни кюлчета 250г.,но при тях се чака в дни а при сребро в седмици.
Иначе ще се радвам на някоя идея .
Писал сам и преди,че не разбирам много,но чета и опитвам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход