Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 15:04:13
avatar
74ydur Написал:
-------------------------------------------------------
> Продавач, учудващото е, че месец по-късно само три
> от обявените апартаменти са наети, останалите все
> още са активни – говорим за наеми по 200 Е за
> двустайни, каквито според теб нямало. Та както
> обичаш да казваш напоследък всеки вижда и чува
> това, което го устройва за другото е сляп...
>
>

Пиша в момента точно един договор за наем и по между другото хвърлям по едно око на форума... Учудващо е как още от първия "пример" изглежда не четеш текста в офертите...наема трябва да се ПРЕДПЛАТИ за 4 години...една малка незначителна подробностsmiling smiley))) Друга малка незначителна подробност е, че има едно текстче в червено, което гласи "ОБЯВА В АРХИВ!!! На повечето оферти, което означава, че или са дадени вече под наем или цената ще се актуализира, а когато това предстои обикновено е на горе...
Преброй отново моля те офертите, а и може да звъннеш на някои от тях за да научиш има ли и някакви други условия неспоменати в текста на рекламата... А аз не съм казвал, че НЯМАЛО оферти по 200 евро всичко е според зависи от района, състоянието, условията...мисля говорихме за центъра, а не за западен парк, левски г и т.н. каквито са някои от предложениятаsmiling smiley

Та какво стана...winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-08 15:05 от Продавач.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 15:15:15
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, говориш глупости. Мутрите не са се
> появили при Костов, а много по-рано от средите на
> друга една партия. И ако това което е ставало
> тогава му викаш сърбане на попара, то за това
> което става сега, трябва да се каже - сърбане на
> л...... Какви куфарчета носи ти лично, че се
> изказваш. От такива като теб сме на този хал -
> гласувала за СДС(поне така казваш), после сигурно
> за царя, сега не знам за кого. Аман от
> фурнаджийски лопати и хора дето си обръщат
> мнението накъдето духа вятъра (или по-скоро нямат
> мнение, а пригласят на писания на този или онзи,
> без да отсяват плявата от сеното) Моля не ми
> отговаряй - знам какво ще кажеш, преди да си си го
> помислила.


М,да! Истината боли,но изкривяването й не носи нищо добро!
За разлика от теб,когато някой излъже доверието ми,престава да съществува за мен. Без значение дали конкретен човек или политическа сила. Комунистическата приказка "партията е права,дори когато греши" е за бетонни глави- независимо дали са червени,сини......пембени!
Хубаво че си намери виновен за хала.........но остава въпроса,дали само шепата праволинейни защитници на Костов и сие разсъждавате правилно,а всички останали,които снеха доверието си от Командира и безбройните му "братовчеди" са "фурнаджийски лопати"? clap: :} clap:
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 15:31:36
Никога не казвам "партията е права,дори когато греши" - НЕ ЧЛЕНУВАМ В НИКОЯ ПАРТИЯ, но ми омръзна за всичко което в станало за 18 години да е виновен само Костов. То стана вече смешно. А такива като теб дето приказват без да знаят нищо за куфарчета и подобни ме вбесяват. Да си глуповат и посредствен не е болка за умиране нито някой е виновен за това. Да не си даваш сметка, че си такъв е наистина лошо. Мразя да засягам хора, но не ми остава избор. Отдавна следя форума и се чудя, защо не изтриват твоите изказвания. Позволяваш си да казваш на хората да идат на лекар, нагрубяваш, изобщо много лошо възпитание. И спри да си подчертаваш изказванията ту в синьо, ту в червено, сякъш са някакви бисери на мъдроста. Това говори само, че ти страдаш от маниакалност и психическо растройство, за което обвиняваш другите. Приятен ден и скорошно оздравяване.
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 15:46:53
avatar
r_stoma Написал:
-------------------------------------------------------
> Никога не казвам "партията е права,дори когато
> греши" - НЕ ЧЛЕНУВАМ В НИКОЯ ПАРТИЯ, но ми омръзна
> за всичко което в станало за 18 години да е
> виновен само Костов. То стана вече смешно. А
> такива като теб дето приказват без да знаят нищо
> за куфарчета и подобни ме вбесяват. Да си глуповат
> и посредствен не е болка за умиране нито някой е
> виновен за това. Да не си даваш сметка, че си
> такъв е наистина лошо. Мразя да засягам хора, но
> не ми остава избор. Отдавна следя форума и се
> чудя, защо не изтриват твоите изказвания.
> Позволяваш си да казваш на хората да идат на
> лекар, нагрубяваш, изобщо много лошо възпитание. И
> спри да си подчертаваш изказванията ту в синьо, ту
> в червено, сякъш са някакви бисери на мъдроста.
> Това говори само, че ти страдаш от маниакалност и
> психическо растройство, за което обвиняваш
> другите. Приятен ден и скорошно оздравяване.


А така! Строго и безапелационно,също като Командира! Един файтон хора обвиняват всички останали в глуповатост,щото не му уважават "братовчедите"! Матросов ряпа да яде............и червените бабички,също!
А за куфарчетата- и червени,и сини- всички знаят и помнят,освен заслепените. Малко сте,но пък ожесточени....... winking smiley
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 15:53:19
И спри да си подчертаваш изказванията ту в синьо, ту в червено, сякъш са някакви бисери на мъдроста. Това говори само, че ти страдаш от маниакалност и психическо растройство, за което обвиняваш другите. Приятен ден и скорошно оздравяване.


Това отдавна се чудих дали да и го кажа

Камелия нали видя в друга тема като сгреших как сам се поправих и млъкнах

Пак ти казвам проявявай малко повече морал

Айде приеми тази ситоация и ми отговори честно

Как би посъветвала в този момент твой близък /брат,сестра,братовчед,добър приятел/
който иска да купи апартамент на топ локация в младост или борово

Възможни отговори

1.купувай бързо щото цените ще растат с 30%
2.купувай но първо преговаряй за цената и качеството
3.поискай за тази цена да ти дадат и гараж
4.Извикай ме да те кунсолтирам за качеството на строежа
5.изчакай да видим как ще се развие пазара
6.това решение си е твое не искам да ти се бъркам
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:01:24
КОНСУЛТИРАМ winking smiley
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:05:55
Как се преговаря за качеството?

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:19:11
България след Гана по икономическа свобода

Министърът на икономиката от БСП Петър Димитров нагло излъга, като заяви, че България заема "челни места в света" по бизнес климат и по инвестиции. Според изданието на българите във Франция "Парижки вести" обаче, страната ни е на 59-то място по бизнес свобода, дори след африканската държавица Гана. Тези данни за икономическата свобода, огласени в изследване на фондация Херитидж и най-авторитетния икономически вестник "Уолстрийт Джърнъл", липсват на сайта на министерството на икономиката. Сайтът обаче представя анкета "Бизнес климат 2007", проведена от германо-българската индустриално-търговска камара сред немските инвеститори у нас. Те дават оценка "задоволителен" за следните параметри: прозрачност на обществените поръчки, ефективност на администрацията, правна сигурност и достъп до финансиране. Оценката е "незадоволителна" за обществена инфраструктура и борба срещу корупцията и престъпността. В същото изявление, направено в Монтана през уикенда, Петър Димитров заяви, че доходите на българите нарастват два пъти по-бързо от инфлацията, като цитира данни за 2006 година. През 2007 инфлацията в страната беше повече от 12%, а през тази година продължава да расте.

Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:22:03
знаеш ли как в един пост някъде го бях написал

Бяхна оглед скоро да кунсолтирам приятел

ето ги грешките в апартамента

1.шпакловката на целият апартамент не струваше/наново/
2.вратата на баня+тоалетна 2кв.м. се отваря навътре ---кретени
3. водомера беше монтиран така ,че като се монтира и клекалото от никъде неможеш да го видиш
4 сифона на терасата беше монтиран до вратата а самите плочки на терасата направени с наклон към парапета --ако невярвате ще ме накарате да снимам и да ви кача снимките
5.и в двете стаи имаше течове от скатният покрив
6.пак в банята имаше вертикален щранг който беше така монтиран че ще трябва да се скрива с кутия от кнауф-------на и без това малката баня с тоалетна ,ами допълнителният разход за това-----да си го оправят кретените

Още да пиша ли? Или ти стига

а ти го сметни сега колко пари са това ако купиш и започнеш да си трошиш главата с тези работи

И други неща имаше ама ме мързи да пиша по толкова много
Re: Е какво стана?
08-04-2008 - 16:23:42
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------


> Айде приеми тази ситоация и ми отговори честно
>
> Как би посъветвала в този момент твой близък
> /брат,сестра,братовчед,добър приятел/
> който иска да купи апартамент на топ локация в
> младост или борово
>
> Възможни отговори
>
> 1.купувай бързо щото цените ще растат с 30% Не,разбира се! Прочети колко пъти съм писала,че цените са високи за нашите доходи!
> 2.купувай но първо преговаряй за цената и
> качеството Това е нещо,което влиза в задълженията ми. За качеството,особено на новото строителство съм писала много. Прочети. За цената- само трябва да направиш разлика между "преговаряй" и " искай невъзможното".
> 3.поискай за тази цена да ти дадат и гараж Ново строителство не продавам,не бих посъветвала никого да купува,ако ще гаража да му е подарък. И това съм писала.
> 4.Извикай ме да те кунсолтирам за качеството на
> строежа По-скоро,"извикай си специалист,ако въпреки всичко си решил да рискуваш"!
> 5.изчакай да видим как ще се развие пазара Не бих поела такава отговорност, особено ако покупката му е належаща и е преценил,че може да си го позволи. Не вярвам,че цените ще паднат драстично.Поне за сега никой не иска да сваля-говоря за жилищата в София. Не бих го посъветвала да си купува за инвестиция,обаче! И това съм писала много пъти.
> 6.това решение си е твое не искам да ти се бъркам

Във всички постове съм писала това.
Какво неморално намираш?




confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход