Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вдигайте им наемите!

Публикувано от zestate 
Re: Вдигайте им наемите!
02-02-2008 - 20:36:22
На фона на увеличението на цените на апартаментите наемите се задържаха сравнително ниски. Особено на по-големите апартаменти в скъпите квартали.
За това съм за вдигането на наемите.
Но има и друго. Ако сме доволни от наемателите си по някога си струва да ги задържим и на малко по-нисък наем. Защото ако им вдигнем наема, това може да ги принуди да се изнесат. После губим месеци в търсене на нови наематели. Влагаме пари в освежаване на имота. Рискуваме да се натъкнем на кофти наематели... наскоро ми се натресе един мухльо, който се развеждал, стоя в апартамента 2-3 седмици и се изнесе, щото жена му го прибрала отново.
Така, че вече съм склонен да пускам на по-нисък наем, стига наемателите ми да са "качествени".
Re: Вдигайте им наемите!
02-02-2008 - 21:10:24
avatar
kuku Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия, БКП и комсомолците не са България.

> Това го кажи на хуба-буба,щото те все му пречат!

> аз пък мразя тарикатите.
> също и простаците дето позволяват да ги яздят и
> доят.
> щото като няма балама няма и тарикат.

> Това важи за целия свят. Защо мислиш,че тук сме се навели всички и се местим наляво-надясно,че белким някой ни уцели? Даваш ли си сметка,щом сме оцелели,тогава,когато хора като теб решиха,че е невъзможно и заминаха,а сега ви казваме че се оправяме все по-добре/изключенията като Хуба-буба не ги броя/,то съвсем не сме в позата на баламите!Толкова ли е трудно да схванеш,че с 400лв. средна заплата ,според статистиката,задника не можеш да си обършеш,какво остава кредити за жилище да теглиш? Не ти ли минава през ум,че просто си позатъпял от твърде уредената държава,в която си и от твърде яката вила,която е заклещила всички?

> Я ела да се правиш в УС или където и да е по
> нормалния свят на тарикат да те видя къде ще
> стигнеш. Тарикатите паразитстват в България за
> сметка на нормалните хорица който са смачкани от
> държавата. Ако държавата беше нормална нямаше
> всеки тарикат да си разиграва безнаказано коня
> както си иска а щеше да търка наровете в затвора.

Е,това ти казвам и аз! В САЩ не става,но тук-да! И недей да ме наричаш състрадателно " нормалните хорица",защото тук такива,просто няма. Една стотинка да е в кяр,ще я измъкнем от държавата.........

> Да приказваш за развитие в България дето нищо не
> се прави а само се лапа за сметка на разпродажбата
> на активи и тегленото на кредити както и на
> откровеното изнудване на емигрантите който са
> принудени да пращат пари на мизерстващите си
> роднини че да не умрат от глад.
>
Много на сериозно се взе,емигранте! Ако някой те изнудва,това са твоите лични роднини! Другите,дето всичките им роднини са тук,се оправят,така че не прехвърляй от болната глава ,на здравата! Аз също помагам на майка си,защото пенсията й е малка,така правят всички българи в България. И не го смятат за подвиг,нито за изнудване!Смятаме го за свой дълг,защото,когато е било тяхното силно време,са ни отгледали и възпитали.........то проличава кой е успял и кой-не!

> Като сте толкова богати я да прекратя аз редовните
> траншове за Бг и да поискам в замяна 'богатите' ми
> роднини и родители да пратят някой лев на бедния
> мизерстващ разносвач на пици...
>

Ако не те е срам,здрав и прав,изучен,да поискаш те да те издържат- пробвай!
И знаеш ли? Сигурно ще предпочетат да останат на улицата,но да ти помогнат..........щото са тъпи и изостанали ,в никаква страна............
Re: Вдигайте им наемите!
02-02-2008 - 21:11:32
Що за отношение да наричаш някой мухльо, защото се е отказал от така наречената ти услуга.
Що за малоумно балканско поведение. После мене ме заричат, че съм обиждал.

Аз ще те питам теб, сато се пукне балона и цените на имотите падна дали ще смъкнеш наема на 1/2. Съмнявам се, че сам би го предложил..


Според мен единствената цака за такива като тем и този, който зачекна темата е здравия имуществен данък.
Ако ти трябва да дадеш 1000 лева 2008 за данъци дали ще си склонен да го оставиш апартамента без да ти носи пари. Едва ли.
И когато изкокнат всичките такива, като теб ще ви гледам саира....
Ще си внасяте китайци да ви ги наемат на европейски наеми и да им плащате заплати, колкото вие прецените. Нали предния каза - 10 семейства хранел моля ти се.....
Той и човека все така разправяше, че бил добра душа и давал на хората пари без да работят....
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 21:24:19
zestate, дигай смело наемите, ние сме зад теб! winking smiley
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:02:33
камелия това твоето е нероятно лицемерие,
просто не мога да повярвам какви глупости си натворила в последния си постинг,

значи това че са обрали родителите ти е нормално, нормално е че са ги обрекли на мизерия и човек няма право да протестира а трябва да си затваря устата и да плаща? парите който искарвам са мои и няма никоя тиква да ми определя какво да правя с тях. Естествено че ще помагам на роднините си, споменах го в конкекста на това че българите мизерстват а вие приказвате за някакво благоденствие.
И се научи да различаваш иронията в постингите на хората... че ставаш за смях

сега сериозно ,като игнорирам личните ти нападки защото всеки път като са в безизходица и без идеи ми излизат с номера за патриотизма, задълженията и прочее, колко трябва да се срамувам че съм бил прост, безотговорен..
И всичко това единствено защото отказвам да съм прост...

по стечение на обстоятелствата се чух днес с един познат по телефона - мизерува в България, дигнал си шапката до чехия да бачка за 2 евро на час, че има майка и баба че с българските заплати нещо работат не върви. Той сигурно е прост и не ти е на акъла нали? И е предател, безотговорен и прост че няма да може никога в лайф тайма си да събере за една скапана кутийка в Бг, да не говорим че за семейство и деца и дума не може да става

Май много гладни станахте че съвсем се озлобихте, айде по лекао да не те тръшне нещо че при тази здравна система, не знам...
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:08:36
абе и на мен ми се вижда алогично наемът на жилището в което живееш да е колкото месечната такса на забавачницата-700 лв. ?!? :crazy:
Подкряпам те, Зестате !
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:23:25
забачваница за 700 лева в България?
да не си добавил някоя нула?

освен това тази картинка с двама паралии с високи заплати с две коли на лийзинг, с частно училище за децата... кой знае защо живеещи под наем, нещо хич не ми се връзва, къде са спали че не са купили на 'евтиното' или отсега отведнъж им скочили доходите?

това е много интересна картинка- измислят си че наемите са високи да вдигнат цените, после казават: наемите изостанали от цените я да ги вдигнем...
и оправданията: българина има пари, печели много...

голяма веселба, гледайте какъв страх ще спадне като се засилим надоло по баира
този страх май ги хвана вече, основно по курортите.

очаквам на фона на засилващите се страх и панкика какви ли не сензационни и бомбастични изявления (те вече се слушват)- то това именно е сигнал за началото на паниката...

наска, пич ти нещо не ти харесва споменаването на марсианците/японците/шейховете, ами че то всеки ден в българските медди тояно за това пише:
миналата седмица само имаше 3 поръчкови статии:

1. за руснаците
2. за латвийците и естонците
3. за арабския шейх.

птотестирай пред българските 'медии' аз само се позовавам на тях...





Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:41:33
Кукич, никаква нула не съм прибавил-частните забавачници в София са между 350 и 700 лв, а в държавните (общинските) места няма или има на 20 км от мястото където живееш. Това е истината.
А за шейховете-хе хе хе-те са ми слабост... winking smiley
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:46:01
Камито май прекалява....или не си долива масло :}
Re: Вдигайте им наемите!
03-02-2008 - 22:53:03
тя работат май много се осра, Софиянски приватизира детските градини и сега хората трябва да плащат...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход