Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Е какво стана?

Публикувано от naughty 
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 09:58:19

И моя нещо го затресе :}
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 15:42:32
ооо клуба на знаещите
поздрави от клуба на можещите :} clap: :}
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 15:56:26
[/quote]
Ex мЪкаа !
Добре Див...Ал ! Може и да си пич , ама след последния пост- може и пичКА !
Действителното /макар и произволно избран имот /,ти го показах и стана ясно ,че даже и себестойността му не можеш да определиш - брокер ли си или само се правиш на такъв и най разбираш от спекулации /в лошия смисъл на думата/.
Локейшън -location = местоположение .Тъпо е да се използват чуждици във фонетичен превод вместо хубавите български думички .
"перки" "чайки" - на подсъзнателно ниво май си мечтаеш за моренцето ама не ти се отдава - вината не е моя.
Диагноза можеш да поставиш на себе си - изпускането на нервите е сериозен симптом !
Заниманието ми напоследък е "съветник по придобивате на недвижими имоти"-"site acquisition counsel" и често ми се налага да "чупя вратове" на алчни и лъжливи брокери.
Иначе много уважавам професионалистите в бранша ! winking smiley smiling smiley
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 16:05:31
съветник по придоване на недвижими имоти-как звучи само ...ама ти сериозно си вярваш ...колкото до моренцето...пич ли си пичка ли не знам но аз на морето живея така че няма нужда да мечтая...
едно уточнение да ти направя-понякога хората пишещи тук и в деиствителния живот много се различават
правилно си написал че се "занимаваш"-ами като се занимаваш не го обръщаи на професионализъм
ето аз например си правя деиности по ЗКИР и не казвам че съм професионалист но такива като теб идват при такива като мен....аи до скоро
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 17:10:11
clap: clap: clap:
Морето днес е малко "вълнисто" щото има 2-3 бала вятър - така го виждам от прозореца
Водката върви добре със сладолед !
Re: Е какво стана?
03-06-2008 - 17:57:51
Сладоледа върви добре с нещо по-малцово smiling smiley
Re: Е какво стана?
04-06-2008 - 15:29:52
status

балът е мярка за вълнение, не за вятър winking smiley


Re: Е какво стана?
04-06-2008 - 21:09:16
тук наистина има болни хорица....
Re: Е какво стана?
04-06-2008 - 21:40:13
Това е защото е малко водката. :} :}
Re: Е какво стана?
07-06-2008 - 16:53:19
Поглеждам към следното заглавие: "60% от българите вярват, че ще си намерят бързо нова работа" [www.dnes.bg]

И по-долу коментар: "Абсолютно не верно е ,че всеки когато си иска,може да си намери работа.На 31 години съм,от Сливен и вече 1 година не мога да си намеря работа.Ходила съм на безброй интервюта,но нищо не става,при условие че имам образование,пс-грамтност и език.Обадиха ми се само от 1 място,но за минималната заплата.В София работа може и да има,но в малките градове,за да започне човек работа и особено ако заплатата е над 350 лева,ще му трябват яки връзки .Случаен човек не може да започне как да е,защото в която и да е фирма,освободили се място,все ще се намери някой роднина или познат на шефа,който да започне.Да не говорим каква дискриминация има,спярмо жените над 30 и особено,ако са с малки деца,като мен.Била съм възрастна,щяло да ми се разболява детето и да отсъствам и т.н....Абе,подиграват се от всякъде.Отчаяна и обезверена съм.А най-лошото е ,че на моя хал са много хора.София не е България."


------Нали много добре бяхте?Нещо за внос на работници се дочуваше???Или както винаги,всичко е плод на болна министерска фантазия!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход