Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-07-2008 - 00:56:32
Ех земляк, земляк тази цифра да не ти се виде малка, аsmiling smiley? За цялата къща 150 куб.м. бетон. Ако ми дадеш някой е-mail ще ти изпратя и фасадите smiling smiley

Ето някои детайли: два жилищни етажа + полу-сутерен с обща РЗП 320 кв.м. :ami: Първоначалната идея беше за около 200 кв. но нали сме на баира та нещата с квадратите излязоха малко от контрол, ама нейсе, проекта стана хубав.

При теб как е, нещо ново winking smiley
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-07-2008 - 01:43:35
Как малко бе човек...косата ми се изправя от тази цифра, но можеше и да е по-зле, например да е само за основите. При мене нещата са в положение на изчакване и така ще са поне още 3 год. Докато умните се наумуват-лудите се налудуват, ама няма как. Успех в начинанието и си пази нервите, че ще ти трябват в БГ.
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-07-2008 - 04:08:05
Благодаря за пожеланията. Аз се опитвам да гледам по-философски на живота, само да сме живи и здрави smiling smiley
А това за 3-те год. ми е така познато winking smiley

Чакай да те питам, ти ще ходиш ли тази неделя на "Carabram" в черквата? Не го изпускай, много е хубаво и ще се почувстваш горд че си българин smiling smiley
За пелина и Мавруда е малко топло ама за бира е баш време! Питай за Гето winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-08 21:45 от Geto.
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-07-2008 - 04:31:54
Опаа, грешка smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-08 21:47 от Geto.
Re: Построяване на Възрожденска къща
08-07-2008 - 23:58:13
Гето, всяка година ходя на Карабрам и не само в нашия павилион. Има много хубави работи да се видят навсякъде. Не страдам от чувство за малоценост от факта че съм българин, лошото е че ме е срам от това, като прочета нещо от рода-"Кое оскъпява строежа в БГ- 200лв. за 10 мин" Ти прочете ли я??? Та в тази връзка- моите 3 години може да станат и 33. Доста дълго съм извън БГ и явно вече съм отвикнал. Паживьом увидим!! Биричка викаш??Става. Кого да питам?
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-07-2008 - 00:41:53
S_opit, цени още незнам но тази седмица ще ходя да поръчвам малко панти и дръжки за прозорците и ще пиша smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-09 21:05 от duharski.
Re: Построяване на Възрожденска къща
16-07-2008 - 19:30:30
Радвам се , че попаднах в този сайт.Предстои ми ремонт на стара 100г. селска къща, на 50 км. северно от Пловдив.Ще се радвам да ми помогнете, искам да сменя първо прозорците, и каде правят такива също и дървени капаци.Търся майстор за пренареждане на турски керемиди.




[media.snimka.bg]



[media.snimka.bg]



ето вече можете да видите снимките.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-17 12:40 от Krasipvd.
Re: Построяване на Възрожденска къща
16-07-2008 - 19:52:11
KRASI KA4I SNIMKITE V SAIT ZA SNIMKI NAPRIMER SNIMKA.BG I TOGAVA DAI LINK!
Re: Построяване на Възрожденска къща
18-07-2008 - 10:16:58
Краси, не започвай от главата за краката! Прозорците се правят на един дооооста доста по-късен етап! По-добре поразпитай по-подробно за етапите в тихнологията на реставрацията за да не вършиш глупости, които струват пари!
Re: Построяване на Възрожденска къща
18-07-2008 - 23:33:19
Мартине, това е тел. на железара от Трявна 0889540872.
Казал съм му че ще го потърсиш от мое име. Аз лично съм доволен от това което ми изпрати и ще му поръчам нови неща.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход