Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
20-03-2008 - 12:15:53
Скоро почват обекта ми с турбозол.

Спазарил съм се на 10/м2 с абсолютно всичко. Труд, материал и без доп. разходи.. върху газобетон с платмасова мрежа. Общо малко над 5000м2.

казал съм, че не искам после да се налагат доп. обрабки и, че няма да приемам извинения и оправдания.. всичко се прие като условия.

далеч съм от мисълта да подвеждам някой, ще ви съобщя за резултатите като почнат. Чакам само да пусна трафопоста, че на времянката нямам трифазен.


Като инвеститор нямам никакъв интерес за нискокачествена работа както някои твърдят. 1во в договорите за продажба винаги има клаузи за гаранции. Освен това поемам и последваща поддръжка с/у годишна такса.. както повечето други. Сами разбирате, че нямам интерес после да имам доп. разходи.


Поздрави и успехи smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
20-03-2008 - 14:19:52
За тази квадратура при дебелина между 3 и 5 мм (обичайно ако е с газобетон) с турския материал това е цената.
Re: Измазване с Турбозол
21-03-2008 - 01:23:12
avatar
При мене имаше изисквания за материала и дебелината и се спряхме на 13 лв без ДДС с материал на Рьофикс за 2 см средна дебелина върху тухла и бетон и за 35 000 квадрата. Ако на някой му помага тази информация - да я ползва.
Re: Измазване с Турбозол
21-03-2008 - 12:53:45
Привет на всички !
Чудя се как от една година се занимавате с тоя "ТУРБОЗОЛ". За тези ,които не знаят, TURBOSOL е италиански производител на машини за мазилка-един от многото, но той не изчерпва всички възможности, които предлагат и други фирми. За да се намалят разходите откъм труд , материали и време не става само с една машина...за съжаление. На една сериозна бригада е нужно и допълнително оборудване,напр. машина за машинна шпакловка, търкачки за шкурене на стени, машина , която да полага всякакъв вид мазилка и да позволява големи и малки обеми работа, както и машини за боядисване.
И за да не бъда голословен : www.serafimov-systems.eu

Изгледайте внимателно филмите и пишете.
Re: Измазване с Турбозол
21-03-2008 - 12:55:41
А гипсовите мазилки по морето се напукват за една година . smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
21-03-2008 - 13:42:30
За момента нямам нито един обект с напукана мазилка.
Кнауф си е Кнауф.

На всички които мажат с евтините мазилки може да пожелая успех.
Re: Измазване с Турбозол
21-03-2008 - 20:26:06
avatar
Давам гаранция за изпълнен детайл само, когато всичко е от мен.
Re: Измазване с Турбозол
22-03-2008 - 19:36:10
гипсова мазилка правим от 4 г и няма напукване.... от мазилката.... при варовата машинна е възможно ако се полага навън при слънце и вятър... наи лесно се работи с турските... хем евтини хем добри
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 16:44:16
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> При мене имаше изисквания за материала и
> дебелината и се спряхме на 13 лв без ДДС с
> материал на Рьофикс за 2 см средна дебелина върху
> тухла и бетон и за 35 000 квадрата. Ако на някой
> му помага тази информация - да я ползва.
Здравей
n.nikoloff
Колко машини ще таботят на обектати и какъв е срока за завършване
(Питам просто информативно смятам да се захващам с тази работа в БГ)


Неми казвай 4е ще ги пълнят ръ4но тия машини щото ако трябва да се носят 4овали по етажите е много готино за работниците.
При мен работят по 3 майстора на машина (която е със силоз и силомат за пълнене)
една машина спокойно стига 1500-2000 м2 на месец според зависи каква е мазилката
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 19:19:15
avatar
Засега са 4 машини Пуцмайстер MP25, от понеделник купувам още 2. Само на този обект стават 6 машини. На машина по 4-5 мазача (общаците не ги броя). Обекта за силоз не е удобен. Има си механизация за разкарване на торбите до машините. След това ръчно в машината. Първия ми договор беше за 20 000 квадрата за 35 дена. След започването инвеститора ни хареса и сложихме анекс за още 15 000 квадрата и увеличихме срока. Целия обект е 180 000 квадрата.
Днес закупих още механизация, за да им е кеф на работниците ( и най-вече да ми носят повече пари за по-кратко време smiling smiley smiling smiley smiling smiley )
Вот такие дела ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход