Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
29-02-2008 - 16:20:46
Да - по кооперациите стоят точно така нещата както ги е описал колегата.


Точно това е и причината поради която не работим кооперации.
Когато срещу теб стои реалния собственик, който строи къщата на живота си, естествено държи на идеално качество и перфектно гладка стена която е готова за нанасяне на латекс. Тогава нещата са и доста по различни - от гледна точка на квадратура, цени, материали и всичко останало.





Re: Измазване с Турбозол
29-02-2008 - 18:53:38
avatar
Получавам 100 акъла от 100 места, затова ще взема да питам тука. Мисля, че не е нужна нова тема. За един обект на който работя трябва да купувам 4 или 6 машини за машинна мазилка. Досега съм ползвал подизпълнители, ама сега нещата са такива, че трябва да купувам. Въпроса е - на кой производител и кои модели са добри. Отговора би бил доста обширен, затова засега не ме интересуват най-големите детайли. Интересува ме производителност и поддръжка на първо време. И цена естествено.
И още нещо - дали може да се намери нещо свясно втора ръка. Не разчитам на това, ама знае ли човек...
Re: Измазване с Турбозол
03-03-2008 - 21:43:33
Зравей zestate. Можеш ли да ми дадеш някакви твои координати. В момента строим къща в района на гр. Варна и се интересувам от този тип услуга.
Re: Измазване с Турбозол
03-03-2008 - 22:51:39
За съжаление предлагаме услугата само за София и региона.
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 08:00:13
Naistina e za sujalenie. Az tursq hora koito da svurshat kachestveno rabotata. Interesuva me tazi tehnologia pozvolqva li da se izmazvat steni koito sa s nqkakuv radius t.e zaobleni smiling smiley i kolko se oskupqva uslugata.
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 08:25:33
А защо не наемеш щом като ти трябват само за един обект?
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 08:45:36
Зестате, необходимото качество на стената се постига и с ползването на други материали, доста по-евтини За да разбереш ще те попитам защо си строят къщите с бетон В20, а не с В40? Не е ли по-здрав В40 от В 20? Няма ли качеството на къщата да е по-добро с Бетон В 40? А защо слагат чамови греди за покривна конструкция , а не дъбови? Защо си слагат HDF врати, които са си чиста проба як талашит, а не си направят врати масивни от широколистна дървесина?
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 12:43:59
mtodorov Написал:
-------------------------------------------------------
> Naistina e za sujalenie. Az tursq hora koito da
> svurshat kachestveno rabotata. Interesuva me tazi
> tehnologia pozvolqva li da se izmazvat steni koito
> sa s nqkakuv radius t.e zaobleni i kolko se
> oskupqva uslugata.

Технологията го позволява и с нищо не се оскъпява. Зависи от майсторите и майсторлъка.

SHL
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 20:46:59
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> Получавам 100 акъла от 100 места, затова ще взема
> да питам тука. Мисля, че не е нужна нова тема. За
> един обект на който работя трябва да купувам 4 или
> 6 машини за машинна мазилка. Досега съм ползвал
> подизпълнители, ама сега нещата са такива, че
> трябва да купувам. Въпроса е - на кой производител
> и кои модели са добри. Отговора би бил доста
> обширен, затова засега не ме интересуват
> най-големите детайли. Интересува ме
> производителност и поддръжка на първо време. И
> цена естествено.
> И още нещо - дали може да се намери нещо свясно
> втора ръка. Не разчитам на това, ама знае ли
> човек...


Nikoloff здравей smiling smiley
Преди няколко дни купих такава машина, немска. Мисля, че това, което търсиш ще го намериш в "Киров". Държа, ако се интересуваш, да ти кажа кого да търсиш, като търговски представител. Много е важно, човекът, който ти я предлага да е ангажиран пряко с работата си и да ИМА ДОСТАТЪЧНО ВРЕМЕ да ти обясни, това от което се интересуваш. Търговският представител на който попаднах, направо ме впечатли. Машината е ПФТ, немска, и е на трифазен ток. Мошна е и ще ти свърши работа. Влез в моя сайт и цъкни на бутона "Машини на СХЛ" - ще я видиш. Както и на рекламката, която се движи в ляво на страницата.
Общо взето ти препоръчвам, тази машина, най-малкото, защото ПФТ е дъщерна фирма на КНАУФ. Примерно Пуцмастер са по слаби, а и те са немски. Ако имаш въпроси, питай winking smiley

SHL - Строителство и ремонт

[www.bgremonti.com]

[www.otpushvane.com]

[www.dom.start.bg]
Re: Измазване с Турбозол
04-03-2008 - 21:10:52
avatar
Днес от Евромаркет ми дадоха добри условия за Пуцмайстер (оказа се че имам добър жокер там), ама това дето го казваш, че са по-слаби... замислям се. Трябва да питам утре на обекта дали имат трифазен ток. А иначе от КИРОВ БОШ един пич от търговския отдел отдавна ме ухажва с какво ли не. Наистина са добри търговци там. А РЬОФИКС ме кандърдисват с MAI (това е едната - [www.mai.at] ; а това - другата - [www.mai.at] ). Видях ги как работят - добри са. С казан от неръждавейка и други такива неща. И цената им е най-добра. (всъщност и там имам много добър жокер).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход