Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
06-04-2008 - 00:51:24
Quote

Но това вси4ко ако го изисква инвеститора, ако не наплющяваш му мазилката на две на три и после сам да си 4ука главата

Ей такъв "майстор" Stiano заслужава ако допре за апандисит до доктора хурург в местната болница (който случайно се окаже последния му инвеститор) да му отреже на две на три единия крак (може и ухо за назидание), пак Stiano после сам да си 4ука главата
Re: Измазване с Турбозол
06-04-2008 - 08:04:09
Ами иама разли4ни изисвания, както да правим шприц на места кадето нетрябва, да не лепим лайсни нито аполещи, да теглим мазилката по 0,5см. независимо 4е стените са криви... той 4овека си казва изискванията и ако можем правим, ако не да си търси други. Моята работа е да му кажа какво ще стане ако спести някой неща а той сам решава да ли го устройва или не.
Докато хирурга в пове4ето слу4ай нете пита искаш ли - неискаш ли
И да искаш - и да не искаш щом трябва ще реже
Re: Измазване с Турбозол
06-04-2008 - 18:51:06
Добър вечер, искам да попитам , какво е заплащането от всеки един от вас , като работодател , към майсторите си на квадрат . Като гледам има много различни цени . В случая за гипсова и варо-циментова , според кой с каквато работи . Благодаря ви.
Re: Измазване с Турбозол
06-04-2008 - 19:50:01
в момента плащам 6 лв труд на м2 прозорците са в квадратурата на таван 7 лв обаче минават с ръка сатен отгоре
Re: Измазване с Турбозол
06-04-2008 - 19:59:08
на самата машина вляво има един контакт на монофазен ток. пускаш кабела оттам до контеинера и с прекъсвая яовека на машината пълни когато има нужда. тои камиона си отива оставя само контеинера
Re: Измазване с Турбозол
07-04-2008 - 08:03:33
Стиано - аз ако искам по-дебела шпакловка ще си кажа тук говорим за мазилки, което означава, че СТЕНАТА ТРЯБВА ДА Е РАВНА , А НЕ САМО ГЛАДКА.
Ако си се заблудил, че хората плащат за да мажеш по стената без да изправяш с майки просто си попаднал на някой дето не е наясно.
Re: Измазване с Турбозол
07-04-2008 - 08:37:02
Като работодател спрях да плащам на квадратен метър на работници- от работника се иска да работи по 40 часа на седмица, в зависимост от квалификацията получава различна заплата. Когато говорим за плащане на кв.м. това е договор между две фирми или граждански договор. Разликата в двата случая е, че в първия работникът задължително си получава парите, а при втория доста често не си получава договореното, защото не си е свършил работата в срок и качествено.
Та за какво точно питаш колко получава работника или на каква цена се договарят мазилките?
Забелязал съм, че у нас погрешно се смята, че като договориш само цена на труд все едно си наел работник. Работник е човек, който работи по часова ставка.
Re: Измазване с Турбозол
07-04-2008 - 20:10:13
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Стиано - аз ако искам по-дебела шпакловка ще си
> кажа тук говорим за мазилки, което означава, че
> СТЕНАТА ТРЯБВА ДА Е РАВНА , А НЕ САМО ГЛАДКА.
> Ако си се заблудил, че хората плащат за да мажеш
> по стената без да изправяш с майки просто си
> попаднал на някой дето не е наясно.
>


Ти лично виждал ли си някъде да мажат без майки , и стените да са под нивелир , в повечето случаи ?
Re: Измазване с Турбозол
08-04-2008 - 07:33:24
Виждал съм и резултатът не ме удовлетворява. Освен това съм виждал как шпакловчик изкривява равна стена като наслоява по-дебел пласт от необходимото на места.
Re: Измазване с Турбозол
08-04-2008 - 13:10:16
бачкатор Vsi4ki steni trqbva da sa pod nivelaciq i ravni
na 2 metea 2 mm. otklonenie se dopuska v apartementi na 2m. 1mm.
na vsqkade kadeto ima terakot se prwi vingel



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-04-08 13:10 от stiano.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход