Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 20:38:44
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> Засега са 4 машини Пуцмайстер MP25, от понеделник
> купувам още 2. Само на този обект стават 6 машини.
> На машина по 4-5 мазача (общаците не ги броя).
> Обекта за силоз не е удобен. Има си механизация за
> разкарване на торбите до машините. След това ръчно
> в машината. Първия ми договор беше за 20 000
> квадрата за 35 дена. След започването инвеститора
> ни хареса и сложихме анекс за още 15 000 квадрата
> и увеличихме срока. Целия обект е 180 000
> квадрата.
> Днес закупих още механизация, за да им е кеф на
> работниците ( и най-вече да ми носят повече пари
> за по-кратко време )
> Вот такие дела ...


Аха обекта не е удобен за силоз да не се строи върху водата ...или за 6 силоза нестига дворното място ...щото нали 6 машини там си ги нацвъкал това са близо 60 квадрата свободно място на двора. Кажи 4е незнаеш какво за да ти обясня неми развивай теорий 4е си станал многобогат от строежи в БГ
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 20:43:12
avatar
Искам да попитам каква добавка се добавя за да не прохлопа след това замазката?
Имам подобен проблем и освен инжектор не виждам как ще се оправя!
Кажете какви композити използвате и колко излиза като цена?
Замислям да си купя и аз машина ,че на ръка е гърч,ама няма читави хора вече беее.........!
Чест и почитания

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 21:47:47
avatar
1. машините не са на двора!!!!!
2.знам много добре за какво ми говориш, въпреки затрудненията ти писането
3. никъде не съм казал че съм много богат от строежите в БГ.
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 22:27:35
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> 1. машините не са на двора!!!!!
> 2.знам много добре за какво ми говориш, въпреки
> затрудненията ти писането
> 3. никъде не съм казал че съм много богат от
> строежите в БГ.


Първо машината за мазане неможе да е надвора защото тя неможе да избута малатата (сместа) във по-голям от 30 метра марку4, може и да може ама ще мениш шнекове на всеки 500 м2
Второ незнаеш за какво ти говоря и като гледам лошия ми правопис нети пре4и да разбераш какво се опитвам да кажа
И трето казал си направих първо 20к м2 за 35 дена и после са те харесали и си склю4ил договор за още (колко беше неси спомням) 15к май беше ако ти го фактурираш това нещо то сие пара бе мой

Ако 4ета неправилно извини ме


Успех

Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 22:50:47
avatar
Ако тази пара я съпоставиш с цената на хляба и салама е много, ако я съпоставиш с цената на добър парцел за инвестиция, или за някоя и друга механизация - може и да не стигне.
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 23:07:42
Колко плащаш на работниците поне 5 лева за кв взимат ли -защото. Разговарял съм с майстори които работят за шеф и казват че скоро ще си купят своя машина и ще работят за тях - златните ръце са техните .
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 23:18:55
avatar
Интересна дискусия....
Ето една гатанка .... - ако на работниците плащам 5 лева, за материал - около 7-9 лева - колко да оферирам на инвеститора???
Re: Измазване с Турбозол
02-04-2008 - 23:24:16
avatar
Това че майсторите са решили да си купят машина и да печелят много ми изглежда като приказката за оная жаба, дето видяла че подковават вола и тя вдигнала крак... Това че нечии работници са се помислили за мениджъри не ме изненадва ни най-малко - баламите никога няма да свършат.. В моята фирма управленския персонал е 5 души, а работниците (не майсторите, защото такова понятие в класификатора на професии няма) - около 50.....
Хехехе... докъде я докарахме - всеки да се мисли за управител, пък и като вземе и да се прави на такъв ....
Re: Измазване с Турбозол
03-04-2008 - 00:17:55
n.nikoloff Ай няма да леем мозак за безмислици аз се занимавам с мазилки и с нищо друго не защото немога за защото не ме интересува това е моята работа и когато свърши ще по4на да търся нещо друго един маза4 който работи при мен взима 90 Kc. на м2 общарите са на 4ас ама никой майстор неиска да му режат от парите за да плаща на безделници така 4е пове4ето общи работи си вършат сами
Re: Измазване с Турбозол
03-04-2008 - 09:19:49
Николов ако твоите работници не си мислят същото значи си намерил извънземни
Масова практика е след две-три месеца работа , след като са се понаучили да решат, че ще стават фирма. Идва ждрольо, реди пет железа и вече е арматурист и казва "върви по ...ст. на килограм" и почва да офера и напуска.
Това е най-големия проблем в сторителството - нямаш никаква печалба от обучението на хора, защото в момента има пазар за всеки, който е виждал сторителен материал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход