Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на груб строеж

Публикувано от bnm 
ej
Re: Цена на груб строеж
27-03-2007 - 18:36:15
Иначе въобще нямам за идея да кроя шапка на който и да било, аз шапка винаги мога да им скроя, както и те на мен...
Re: Цена на груб строеж
27-03-2007 - 21:55:54
ZDRWEYTE ,
Za ulesnyawane na klientiteni izgotvqme predwaritelni oferti pri predostawyane na planove ,
koito sa s minimum korekcii sled ogled na myasto

телефон за контакти
0884357699
моля след работно време ( 19:00 ч. )


Илиян КРАЛЕВ

[vergeltung.data.bg]
Re: Цена на груб строеж
27-03-2007 - 23:50:43
Re: Цена на груб строеж
28-03-2007 - 04:41:14

Цитат на 4овек:
"Е ще те изненадам основното в строителството е поправянето на грешки. Това не е производство, което има пробни серии ,където се калибрират машини и след това се пускат."

Така е в България. Но по принцип не е така. Свестните строители в други държави строят все едно че строят с конструктор Лего - всичко си пада на мястото до милиметър и за всичко е помислено по пет пъти още на фаза проект. Но както и ти си казвал в БГ няма кой да предложи такова строителство. Иначе този подход не излиза по-скъпо от подхода "поправяне на грешки".
Re: Цена на груб строеж
28-03-2007 - 11:18:55
ex3m Написал:
-------------------------------------------------------
> ЕТО НИ БЕ ХОРА - на кой му трябваше качествено
> довършване на Фасадата ... Тествайте ни

На мен ми трябва, ама за тестване заплаща ли се?? winking smiley Защото при тестването си има рискове, за които човек трябва да се застрахова. Та по същество...колко ще ми платите за да ви тествам?? :} Ще се разберем предполагам, а и ако тестът е положителен в повечето му елементи (за целта ще си направим както си му е редно скала, оценка по параметри, "независими" външни оценители пак за ваша сметка), обещавам да Ви направя добра реклама, най малко тук във форума. А аз пиша добре, пък и затова съм учила...smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-03-28 11:41 от magea.
bnm
Re: Цена на груб строеж
28-03-2007 - 11:30:44
Хайде,ако Mаgea ви одобри,после ние ще ви наемем за нашата къща.
Re: Цена на груб строеж
28-03-2007 - 11:34:10
Виждате ли ex3m? Направо ще Ви донеса в бъдеще "подобряване на признаците на добрите приходи", ако се навиете на тоя вариант winking smiley Сещате се за тая реклама на пастата... Обаче, за да бъда честна с Вас, трябва да ви предупредя че съм много "поощрително" критична, умея да смятам, като предпочитам събирането и никак - изваждането, чета добре архитектурни и конструктивни проекти, имам и лазерен нивелир... Много съм културна, вежлива, с предразполагащ за "будалкане" вид на брюнетка под прикритие и приятен изглед , носещ наслада при общуването, но питайте мъжа ми, като яхна метлата или захапя като питбул (както той обича да се изразява нежно за моята твърдост), а може и кредитния инспектор от банката.... Не се хващайте много на приказките на някой хора тук във форума, че ние с къщите сме "големи профани", защото сме минали не една битка, а направо цяла война,за да има какво да довършвате...
Това не е да Ви стряскам, а за да не подвеждам в последствие тези, които биха се доверили на моите евентуални добри препоръки..smiling smiley

И след тая моя презентация, с нетърпение очаквам Вашето незабавно предложение...



Редактиран 8 път(и).Последна редакция на 2007-03-28 12:59 от magea.
ej
Re: Цена на груб строеж
28-03-2007 - 12:34:50
Ахахахахахааа.... ахахахахааа... това ми хареса magea!!! Как не се сетих по-рано за този вариант, на този принцип можеше да си построя къщата :} :} :}
Re: Цена на груб строеж
29-03-2007 - 10:11:06
Излиза, иначе да са ни наводнили чужди строителни фирми и да са ни изхвърлили от пазара.
Re: Цена на груб строеж
29-03-2007 - 13:13:52
Ами по принцип ти сключваш договор с фирмата за да може и да избяга кадърния майстор да се намери друг. Или да се измисли начин как и с некадърен да се свърши работа добре.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход