Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 17:13:45
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 17:24:20
Малииии!!!! *bow**bow**bow*clap:clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-19 17:25 от Boby.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 18:52:25
*bow**bow**bow*
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 20:19:00
avatar
Чувствам, че скоро ша ти дойда на гости.... clap: *beer*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 22:08:39
Твърде много лунички и ниши.Предишния вариант,когато стаята беше без тях,повече ми допадаше.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
19-07-2010 - 22:21:08
Вкус другар няма, ама пък и прових темата да видя вариант без лунички и явно съм го пропуснал. Вкъщи направих грешката осветлението да е само с лунички и сега много съжалявам. Гледам че Иво е сложил над мивката 2 големи лампи, има място и за някакви полюлеи, така че няма да разчита на луничките за светлина.

Иво, не мога да те уцеля на скайпа. Жената ме побърка за тия тапети. Дай малко инфо за тях, че....
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
20-07-2010 - 14:54:42
Quote
bulhomes
Иво, не мога да те уцеля на скайпа. Жената ме побърка за тия тапети. Дай малко инфо за тях, че....

Белгииски са, доставката е около 30 дена,
Представлява ролка с ширина: 91,2 см и дължина каквато си поръчаш. (не е нарязана)
цена с ДДС: 40 лв. за линеен метър.

Ще изпиша още един път телефона ми, че сигурно не се чете в подписа ми:

0889632701
02/9505700
офис: бул. Витоша 180
Иво Димитров

Булхоум, извинявай, отнема ми доста време за да вися по изложения, да обикалям магазините за интериор, да ходя на платени семинари, или да правя опити с какви ли не строителни материали и т.н. Не върви след това, да изсипя напълно безплатно цялото инфо в интернет (да не говорим че от активните форумци, аз съм публикувал най-много снимки, чат-пат по някой съвет кое как се прави, все съм пообогатил общата ви строителна култура) . Старая се да пускам снимки за нещата които умея и за които смятам че съм кадърен. Не се имам за всезнайко, но имам опит и готови отработени решения за всички етапи в едно строителство.
Ако ми ползвате услугите, взимам за консултация 100 лева (не че ще забогатея с тях, но ми е приятно когато хората оценяват услугите ми, виждал съм се с някои от форумците, тук там и за дребен ремонт, слава богу няма гневни постове че съм прецакал някой или че съм си оставил ръцете). Консултацията ми се изразява кое как се прави, откъде да си го купиш, какъв инструмент да ползваш, как да го положиш, така че да имаш отличен резултат още от първия път. Мога да се погрижа за самия ремонт (по-добре от много други), така че да може да продадеш жилището си с добра печалба в условията на криза или как да го направиш уютно и комфортно за обитателите, в рамките на разумен и стегнат бюджет, а мога и да продавам имоти с успех. Да не говорим, че за рекламата в интернет, и за снимките, няма агенция с по-добра фотографска техника, което е изключително важно за доброто първоначално впечатление...това е друга тема. winking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-07-20 19:34 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
20-07-2010 - 15:27:39
Quote
n.nikoloff
Чувствам, че скоро ша ти дойда на гости.... clap: *beer*

Поканен си, когато наредя паркета ще ти звънна за да се разберем. winking smiley
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
20-07-2010 - 17:47:06
Извинете, че се намесвам в темата, само да ви препоръчам горещо тапетите. Супер решение са.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
20-07-2010 - 19:10:35
Евала Иво, перфектно е станало!

Гледам и входната врата си оправил *angel*

А за услугите, които предлага- имал съм удоволствието да работя с него няколко пъти и мога да кажа, че е абсолютен перфекционист, не търпи компромиси и влага себе си в това дет прави.
На всичкото отгоре е и свежарка - бирата върви чудесно наред с приказките. *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-20 19:12 от чаро.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход