Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи
02-07-2010 - 16:18:32
Quote
ivailo mitkov
хора вие за фракталис не сте ли чували????????/

и кое точно на фракталис те впечетли?
Re: Интериор, довършителни работи
02-07-2010 - 17:52:40
Quote
ivailo mitkov
хора вие за фракталис не сте ли чували????????/
Не, не бях чувал. Поразгледах сайта им и обектите им. Харесва ми работата им - поне това което се вижда от снимките. smiling smiley
Re: Интериор, довършителни работи
03-07-2010 - 08:59:09
ЗДРАВЕЙ ИВО!
РАДВАМСЕ ЧЕ СИ РАЗГЛЕДАЛ САИТА,АКО ИМАШ НЯКАКВИ ВЪПРОСИ
ОТНОСНО МАТЕРИАЛИ И КАК СЕ ПОЛАГАТ МАЗИЛКИТЕ ПИТАЙ.
Например стукото на фракталис се прави с два материала първата ръка епо груб материал и не е нужно перфектна
шпакловка като при рафаело и се полира по лесно и не се нуждае от никаква вакса а и цената е по добра
Re: Интериор, довършителни работи
03-07-2010 - 09:02:48
www.fractalisbg.com
Re: Интериор, довършителни работи
03-07-2010 - 10:35:47
Адаш, по отношение на шпакловките може да не се шпаклова, но разхода на материал за кв.м се вдига двойно - изчислено в пари, излиза по-евтино със шпакловка, резултата е доста по-равна повърхност. За предпочитане е да се запълнят малките кривини, преди да се нанесе материала.
При вас венецианската OPUS STUCCO ли се казва? Ще ми е интересно да видя как изглежда без вакса...хммм, едно майсторче много го хвали в направисисам.ком. В къщи първоначално мислех да си направя Рафаело, която е с перла и без вакса, но после размислих и си го направих класическо Стуко.
За мазилките: искам да не прекалявам, че идва в повече. Двоумя се дали да не мацна в коридорите или в хола с Оточенто-то, как се казва при вас и каква му е цената?
Видях къде ви е магазина, близко е до нас, ще мина да поразгледам. Ти с мазилки ли се занимаваш или с продажбите?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-03 10:52 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи
03-07-2010 - 10:55:10
кой магазин?
в Бургас и ли Варна?
Re: Интериор, довършителни работи
03-07-2010 - 11:12:03
Тц...в София. :]
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
03-07-2010 - 16:14:10
Иво, че не си чувал за Фракталис съм изненадан, те са едни от първите вносители на италиански декоративни бои и мазилки, че и да не са първите, не съм сигурен. Имат много и интересни неща, чест им прави че не имитират другите а си имат собствена визия за нещата. За стукото обаче са далече от истината, бият първо отдоло едно грубо мармо и после оптимус стуко отгоре, дрън дрън, без вакса варов материал забрави, ваксата е водо отблъскваща, те едно време за това стуко и грунд не продаваха, сега не знам, аналог на оточенто нямат, такъв имат Рекам, казва се Рапсодия и Дюн на Нова колор.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
04-07-2010 - 08:19:53
илиане не нужно да се слага вакса постоянно,тя е за мокри помещениа и освен това тя запечатва стената
и един ден ако искаш да я смениш ще ти е много трудно.
а при фракталис толко добре се полира че ваксата я матира
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
04-07-2010 - 08:53:50
Ееее, Илияне, не съм експерт по мазилките, че да знам всичко. Вие сте в този бизнес и е нормално да се познавате помежду си. Аз откъде да знам за някаква варненска фирма, било тя и най-популярната. Магазина им в София предполагам е отскоро защото сградата е съвсем нова, има няма 2 години.
Гледам галерията в сайта им. От снимките си личи че хората пипат старателно (колко хотели са извъртяли, евала). Впечатлен съм. Има един частен дом...пича си е направил цялата къща с декоративни мазилки, ....даже и мазетата, направо ме комплексира, а аз се фукам с някакво таванче със стуко :}





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-04 09:00 от Ivo.NovDom.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход