Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.

Публикувано от Ivo.NovDom 
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
03-05-2010 - 11:40:14
Хехехе, мерси, мерси. Гето, не бързай с поздравленията - има още доста до финала. Виж каква е мацаница сега - на нищо не прилича. :]
Когато стане готово ще прилича на полиран мрамор. Ако се получи значи труда ми не е бил напразен, иначе просто ще си остане една лъскава мацаница, както съм я виждал на много места. Хайде бъдете здрави и хубава седмица, иде Гергьовден! *beer* *drunk* smiling smiley
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
03-05-2010 - 20:30:21
Бавно, но напредвам winking smiley:


Ето как изглежда шарката. След полирането, тавана ще стане много як:


Днес полирах колоните, ето резултата:


Отблизо:

smiling smiley *beer* winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-03 20:35 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
03-05-2010 - 22:14:53
Свиквай...все бавно ще е.То това няма как да се направи бързо,ако искаш да стане читаво.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 15:13:33
И 3-та ръка на СТУКОТО е готова. Остана за нанасяне само ваксата!!! winking smiley


Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 15:26:25
avatar
много добро изпълнение, но имам две забележки:
1. що имаш лампи по средата на тоз хубав таван? нали си направил хубави ръбове - сложи вътре в тях освтлението, иначе се получавава много кофти.

2. каква е тази амбразура в кухнята (прозореца) или хубав прозорец или нищо...
3. и мястото за камината не ми харесва, но не се сещам защо. Може би защото е до вратата и като гледаш камината гледаш и кухнята...

според мен пространството на дневната е хубаво и голямо, но яко си се увъртял smiling smiley
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 15:37:13
Много добре е станало . Поздравления.
Ако можеше да снимаш в малко по-близък план творението , а ако имаш и някоя странична светкавица с нещо като дифузьор или софтбокс, или поне някаква допълнителна отразена светлина щеше да се види максимално добре.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 15:50:17
Паламуд, след грубия строеж направихме 3Д проект и общо взето се придържаме към него, съгласен съм, че вариантите са безкрайно много, но на базата на проекта се полагат кабели, контакти и т.н.
За лампите: освен скритото осветление и луните, има предвидени красиви полилели в хола и осветително тяло над масата за хранене.


Прозореца: когато направим кухнята няма да е толко зле, както изглежда в момента. През него има страхотна панорамна гледка - затова го направихме.


winking smiley *beer*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-05 15:54 от Ivo.NovDom.
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 16:09:07
Дами и господа, ръчна ме точно в болното ми място - фото-техниката winking smiley. Нямам допълнителна светкавица, карам на вградената. От кога му се каня да взема една SB900 и още неква за 2-ра. Когато го мина с ваксата ще го щракна в по-едър план, обещавам, сега още не става за гледане winking smiley
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 16:17:42
Не хвърляй пари чак толкова , една, две мощни стари с нисък волтаж и комплект радиосинхронизатори ще ти свършат работа .
Re: Интериор, довършителни работи, шпакловки, венецианска мазилка и др.
05-05-2010 - 16:28:59
Да, има го като вариант, но когато ходя по къщите да снимам, след първите 10 мин., хората започват да нервничат, представи си как е ако разпъна сергия със софт-боксове и т.н. ...Важно ми е да имам сглобена системка и да пуцам бързо. Баш тая светкавица как си пасва с имам един 12-24 мм обектив, оооох само дето не съм я сънувал. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход