Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
24-02-2011 - 19:34:53
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
24-02-2011 - 19:36:24
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
24-02-2011 - 19:37:56
Temata be6e za izkustven kamik. Sory.*drink1*
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 16:13:27
avatar
ако това е онова, за което се чудиш, дали е истинско или изкуствено - то си пише какво е

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 16:31:23
Ne, ne e tova. Prosto tursih da nameria snimka na ne6to podobno za da ne si igraia az da snimam. Sega ve4e sum uveren 4e mostrata za koqto govorq e istinski kamyk.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 18:37:10
avatar
Подобни естествени панели изобщо не ми харесват

Не мога да претендирам да съм обективен, затова кажете мнение.
Харесва ли ви такъв тип естествен камък - според мен това е бездушно и безвкусно - правоъгълните парчета без никакъв релеф са безмислени, да не говорим че понякога комбинацията на цветове е отчайваща.

Приемливи са ми само едноцветните панели с по-забележим релеф - всичко друго бие на кич и далтонизъм.

тези са от линка на Nasko - харесват ли ви ??



Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 19:27:10
Рокуол, струва ми се че на тази снимка хората са показали различните вариянти и отенъци на камъка. Не мисля че в една опаковка ще има от всички цветове, или поне майстора ще трябва да ги разхвърли. На мене също не ми допадат някои видове камък, като например този от моята снимка, много лесно се цепи. Прилича на горния ред от твоята снимка. Под 5-ия ред надолу всички камъни и разцветки ми харесват, но не и монотоноста на размера и формата. Този който аз гледах обаче много ми допада, ще го снимам. Как виждаш разликата в трудоемкоста и от там в цената на твоя продукт и този от естествен камък? Иначе мисля че и за едното и за другото си има клиентела.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 19:36:38
avatar
Nasko, не те обвинявам в нещо - просто казах ,че са от твоя линк, ако някой иска да разгледа линка още...

На снимката са различните цветови варианти от сайта - разбира се че те не се съчетават и в опаковките няма да са смесени, но дори и така не мисля, че ще са много добре на стената. Поне не и тези, от този линк.
Има каменни пана, които са доста по-добри.

монотоноста на размера и формата е точно описание на недостатъка - кофти цвят при някои камъни също ...


Как виждаш разликата в трудоемкоста и от там в цената на твоя продукт и този от естествен камък? Иначе мисля че и за едното и за другото си има клиентела.

Първо кажи за какви цени и за какъв вид говорим. Не може да се обобщава.


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
25-02-2011 - 19:47:39
Този вид рязане и подреждане за мене е един от най-неподходящите. Определено стои много скучно. Ако говориме за външно използване, например терасиране на двор до метър-метър и нещо височина...не са лоши, но за оформяне на пано вътре или около камината НЕ.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
26-02-2011 - 16:46:25
avatar
абе наистина не разбирам каква им е целта с този продукт - спестява се труд по монтажа - това е единственото предимство -иначе като цена на м2 сигурно е доста по-скъпо, като вид е отврат, а като качество на облицовка също не ми вдъхва много доверие,порадиневъзможността за уплътняване между залепените камъчЕта

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход