Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фибран,Гипскартон или...?

Публикувано от edeam 
Re: Фибран,Гипскартон или...?
06-04-2010 - 22:24:13
avatar
Тая цена от 33 лв за 1м2 ми се види бая промоционална.....
Същата беше и преди 3 години.....
Уточнете моля какво включва пакета - любопитен съм да видя..?

Чест и почитание
Re: Фибран,Гипскартон или...?
15-05-2010 - 11:23:00
Quote
n.nikoloff
Нека само уточним (имайки в предвид заглавието на темата), че фибрана е топлоизолиращ материал, а функцията на гипсокартона съвсем не е да топлоизолир
Да тука си много прав, малко са хората който разбират функцията на гипсокартона той си има определени цели но в комбинация с други материяли става бога на строителството
Re: Фибран,Гипскартон или...?
15-05-2010 - 18:45:18
avatar
Затова материалите се ползват в система - за да работят добре.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Фибран,Гипскартон или...?
18-05-2010 - 08:31:11
avatar
То затова и пиша - искам да видя какво аджеба ще се използва за тия пари.
Все съм изчислявал обекти ,ама по голяма цена от 18 лв за материали не мога да докарам.
Какво означава тогава - майсторите просто Ви дерат ........
Живи.....
Вярвайте ми - материалите които съм смятал са със доста добри характеристики и не става дума за гаражно производство......

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход