Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
08-03-2011 - 17:30:49
Колове за огради...Не знам дали помните...имаше една тема за огради,в която писах как съм търсил колове и останах втрещен от ниското им качество и висока цена.На 4-5 места ходих и навсякъде бяха ужасни.Очевидно слаб бетон,"озъбен",стърчаща навън арматура или избили петна ръжда-ако арматурата се е оказала близо до края на калъпа.В една бетонова фабрика видях криви калъпи и тотално ръждива арматура,която се подмяташе по двора,а работниците-трима мърляви цигани-режеха и слагаха директно така,както си е ръждясала.
Това ме отказа от идеята за бетонови колове вовеки!
Цена...от 20-28 лева нагоре за бройка..
Re: Тротоарни плочи - рецепта
08-03-2011 - 19:50:19
хах много са 20 >28 лв
Re: Тротоарни плочи - рецепта
08-03-2011 - 20:40:56
avatar
скоро един приятел търси и за 28 нямаше

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
10-03-2011 - 23:09:50
хаха в Пловдив има на макс цена от 20 лв за брой
Re: Тротоарни плочи - рецепта
11-03-2011 - 07:46:36
avatar
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2011 - 11:38:52
Преси форми поансони ..... я глейте кво става тука



и тука


Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2011 - 20:50:02
avatar
кви са тия *write*

вибриране с права лопата досега не бях виждал - те затова в Мексико като ги
изпраска едно земетресение и после могат да си строят наново и да си променят градоустройствения план, щото не е останало тухла върху тухла

в интерес на истината доста интересни са 3 неща

1 - не пръска между пълненията - вярно че на клипа бяха само 2, но не виждам и "оборудване" за пръскане - може да е скрил една кофа и да топи метличка и да ръси с нея като със светена вода
2 - материалът явно е доста пластичен - след като натупа калъпа с лопатата, после поизстърга излишното, изсипа малко отизстърганото, за да изравни и мина САМО 1 път върху него с лопатата, след което обърна калъпа на 90', а от загладения матерал не падна нищо - това при условие, че изглежда земновлажен в началото, си е бая интересно
3. дали е бъркано на земята - ръчно с лопати *xxx*


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2011-03-12 20:59 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2011 - 21:03:18
avatar
а тия ВТОРИТЕ ако и луканки така пълнят -- ръчният конвейр ми хареса между другото - супер хитро !!

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-12 21:03 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2011 - 21:26:40
Мисълта ми беше че мога да покажа блокчета правени с купешка машина които изглеждат по зле .Освен това на тези двамата очевидно 400 бр няма да им се опрат за един ден ,толкова гледах като производителност на един (пишман) производител във Варна с машина.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-03-2011 - 22:01:54
тея направо ме убиха с тая лопата хахах .:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход