Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него

Публикувано от Марсианец 
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
24-03-2006 - 16:13:30
Tрябва да ти се признае че имаш известен напредък с правописа и пунктуацията. Също така не се кичиш толкова самомнително с титлата Знаещ като преди. За съжаление на акъл още не си напреднал. Дерзай.
О, Фиш.
Как е Арнолд Шварцнегер???
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
24-03-2006 - 16:46:44
За разлика то теб аз не съм мазохист. Не мисля, че човек трябва да прекарва свободното си време в големия град. И най-хубавия град не може да се сравни с прекарване на свободното време сред природа, а в това отношение София дава много възможности - Рила, Витоша, Стара планина... И то на час път с автомобил. Та вместо да ходиш да те ядат кучета - отиди в планината и се върни ако искаш вечерта в София.

Tova e samo FISH i nikoi drug!Kato cheli se opitva da ni kaje che e zavqrshil literatura v Harvard.No naroda e kazal "Pazi Boje sliapo da progleda!"..
Абе Марсианец,

Много, ама много си прав за абсурда с цените само че на тия цени никой нищо не купува след пазарлък цените ставаят едни други и никъде не можеш да видиш на какви цени реално се търгуват имотите в България.
Избери си обява например на 4-стаен апартамент с космическа цена в прословутия Лозенец и следи колко време обявата схте стои вав вестника. Гарантирам ти поне една година. Най накрая собствениците ако са на зор с парите го продават поне с 10% по ниска цена.
Това е
Няма какво да се дивисх на обявените цени те не са реални
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
24-03-2006 - 17:28:12
Е определно прилича - стилът е като на платен пропагандатор. АМа ми е мъчно за човека - вместо да се радва на почивката ходи да го ядат кучетата. ДА беше влязъл първо във форума и да попита човешки за съвет как да си прекара отпускатаsmiling smiley А не да се шматка като муха без глава из София.
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
24-03-2006 - 17:32:20
Айде да гласуваме!

И аз май вече клоня към ФИШ - макар че такава лична нападка към моята персона ме натъжава - нали с него се прегърнахме и простихме в миналото :} :} :}. Опитва се да копира неповторимия ми приятел Знаещ, но Знаещ никога, ама никога не би обидил така любимата Атина smiling smiley, и то в полза на Новия свят!
Еваларка, Панчо, ти стопли най-бързо, а Кулгея да не преписва, че пиша единици.

Айде, идваий си в прекрасна София, да си енджойваш милионите дето натрупа от БТК.
Само, че ти гарантирам, че в тази кочина няма да издържиш и месец. Човек (или марсианец) свикнал на ред, дисциплина, чистота и красота, направо може да стигне до самоубийство, ако някой му каже, че трябва да заживее тук завинаги. С риск да обидя някои свестни хора в този форум, които живеят постоянно в Бг, трябва да кажа, че съм потресен от примирението на българския народ с ужасните условия при който живее. Като се опиташ да кажеш на някого, че не е редно в центъра на столицата да има препълнени с боклук кофи, вонящи от 100 метра, че не е нормално колите да са по тротоарите, а майките с деца по улиците, че не е нормално в т.нар. Южни (скъпи райони) в междублоковите пространства вместо красиви градинки с цветя, да има купища боклук, че не е нормално да си чупиш колата в хилядите кратери по абсолютно всички улици, главни или не, при положение че с и плащаш като поп данъци и винетки, че не е нормално да дишаш изключително мръсния въздух, от който на несвикналия му пари в гърдите, че не е нормално в едно заведение да има две маси една до друга, съответно за пушачи и непушачи, че не е нормално да плащаш тока по 17 ст. на киловат, при положение, че "заводската" му цена е 1.5 стотинки........
Да не продължавам, че мастилото нямя да ми стигне.
Хората, за съжаление те разбират толкова, колкото когато обясняваш на прасетата в една кочина, че извън нея има и по-добър свят. Пак за съжаление, прасетата единствено се интересуват, да им се подхвърлят редовно триците и от време на време Волфа да им изчисти лайната.

Човек, имах възможност да се кача на Витоша да покарам ски - пистите необработени, на единствения работещ лифт опашката беше като за банани по тошово време, а беше в работен ден. По пътя за Щастливеца съжалих, че не съм взел на заем от Гулгея Хъмъра или от някое поделение танк с яки вериги. Ако остане време, ще прелетя над Витоша и Люлин с делтапланер, дано видя по-хубава картинка.

PS
Преди, не съм бил голям фен на влизането на Бг в ЕС, но сега съм твърдо "за", за да могат цените в Бг да се изравнят с европейските, т.е., да ПАДНАТ.
Мога съвсем отговорно да кажа, че в САЩ с изключение на наемите, цените на стоки от първа необходимост, са по-ниски от българските!!!!!!!!
Re: За Булгаристана и абсурдните цени на НИ в него
24-03-2006 - 18:17:58
Като те гледам теб трябва най-много да те интересуват цените на антидепресантитеsmiling smiley
Джоанке, чак пък лични нападки.... Ние с теб сме си голяма любов от време оно. Сетих се за твойта особа и любимия ти Лозенец когато, да си призная, с първоначално любопитство се помотах из него онзи ден. Исках да видя, аджеба, защо са толкова надути цените там.

Човек, трябва да ми простиш мотането из града като муха без глава, все пак не го бях виждал на живо от 7 години.
Колкото за платената пропаганда, няма кой да ми плати достатъчно за това, така че "облъчвам" безплатно. Дано някой прогледне!

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход