Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ФЛО И комунизма в сърцата ни

Публикувано от jores 
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
13-02-2009 - 16:16:19
А нима сега няма финансова криза, тъй като капиталът е концентриран?
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
13-02-2009 - 23:05:37
Уффф,
Жорес, аз все пак мисля, че на политиците се падат дребните трохи, подхвърлени от истинските крадци, което пак е "терминология". Нещо поназнайваме за трохите - истинските мащаби са немислими за мен.
Само ехидно си помислям, че доскоро това бяха "остатъците от ФАЛИРАЛАТА winking smiley комунистическа икономика" (сега има и др. да се крадне).
Забавлявайки се с това, можем само да седим отстрани, да си гледаме и да си пишем тук. Някои (по-граждани) могат и да поскачат по площада за промяна и метла.

Продължавам да вярвам на "Брадатия", че докато не се отнеме (промени) иконом. власт - все тая, а също, че точно това стана в БГ.
Най-много с някоя нова глобална теория за "пазарно, монетарно (каквото и да означава), НЕпланово ......." да ни омаят (тук съгласен с 4овек).
Хубаво, пример даваш, а случайно да ти е направило впечатление (по памет):
"Световната ФИНАНСОВА криза вече все повече обхваща и РЕАЛНАТА икономика" - баси!?
С моя прост акъл се досещам, че първото е от сферата на НЕРЕАЛНАТА икономика.
Ако искаш "имагинерна" да я кажем за по-образовано. Иначе май "икономикс" се води.

И също от днес - Хоризонт: "Икономиката на СР Виетнам е сред най-бързо развиващите се в Азия. Управляващите комунисти внимателно изучават и прилагат китайския модел..."
Тия сигурно и Чл.1 в Конституцията си имат, а ние вече 20 год. се радваме (почти единствено), че ни го замениха с "близалка-залъгалка".

Това пак заради термините и определенията - не съм тръгнал да правя соц. революция, но поне от малко да си определим за какво пишем.

Оня нали го знаете за ЮАР - дето нямало вече да има черни/бели - всички зелени, ама като спрял автобусът, изкарали само по-тъмнозелените да бутат. smiling smiley
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
14-02-2009 - 12:42:14
Фло , виж лични .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход