Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За ФЛО И комунизма в сърцата ни

Публикувано от jores 
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
09-02-2009 - 21:17:29
Здравейте на пишещите в тази тема.

Жоре , комунизма не е напускал сърцата ни , за жалост. Много примери има в последните години на т.н. "демокрация" и "пазарна икономика" , които го потвърждават.

За другата част от заглавието- ФЛО - ами според мен всички пишещи в този форум и чоплещи разни теми сме от една възрастова група , формирала своето мислене в годините на комунизма. Трудно можем да избягаме от това , което сме. Важното е да се опитаме.
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
09-02-2009 - 22:02:04
argonavt,само кажи,че имаш нещо против посредниците -паразити на НИ и веднага ще ти лепнат тема с определение-я комунизъм,маоизъм или други изми в сърцата ни!
Важното е да падне веселба,като четем напъните !Лично аз се кефя и на малкото Жоре и на дъртия му адаш-амбрияжа! :]
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
09-02-2009 - 22:39:05
Фло , има една приказка , че в къщата на обесения не се говори за въже. smiling smiley Същото е и в този форум , все пак повечето тук са брокери.

Мен ме провокира момента с комунизма . Говори се като за нещо преболедувано.
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
09-02-2009 - 23:35:27
Сигурно като тема би била интересна за мнозина,но провокацията с моя ник отпреде я прави просто заяждане на дребно. и безинтересна!Иначе при други случаи администратора е много чевръст и трие ,мести и затваря теми ,но тука оставя паразитите да ми развяват ника тематично.Добре е да знаят процентаджиите ,че комисиона в икономически смисъл не е капитал и по тая причина не би трябвало да дават политически оценки на свободния предприемач!
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
10-02-2009 - 08:54:43
Е .... поне цял свят чу за теб... :] :] :]
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
10-02-2009 - 09:45:23
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> Сигурно като тема би била интересна за мнозина,но
> провокацията с моя ник

В комунистическите души винаги е имало място и за провокатори! Особено ако са процетаджии и пИчелят на гърба на отрудения комунист!
пппппппппппаразити! :g:

:]
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
10-02-2009 - 10:15:24
avatar
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Фло , има една приказка , че в къщата на
> обесения не се говори за въже. Същото е и
> в този форум , все пак повечето тук са
> брокери.
>
> Мен ме провокира момента с комунизма . Говори
> се като за нещо преболедувано.


Нещо си се объркал във форума брокерите са 1:15 то си личи и по-заяжданията. От както се помня форума за много хора е одушник на злобата и подтиснатостта им и брокерите са идеалните "боксови круши" знам го от личен опит...*write*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
...
10-02-2009 - 10:20:41
avatar
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> Сигурно като тема би била интересна за мнозина,но
> провокацията с моя ник отпреде я прави просто
> заяждане на дребно. и безинтересна! Иначе при
> други случаи администратора е много чевръст и трие
> ,мести и затваря теми ,но тука оставя паразитите
> да ми развяват ника тематично.
Добре е да знаят
> процентаджиите ,че комисиона в икономически смисъл
> не е капитал и по тая причина не би трябвало да
> дават политически оценки на свободния предприемач!

Фло темата е в общия раздел където е пълно с доста теми необвързани пряко с недвижимите имоти и няма на къде да бъде местена. Ако беше пусната в дискусиятата за цените където най-често се пускат всякакви глупости - тогава щеше да бъде преместена от мен или от друг модератор. Но ако считаш, че темата те засяга лично и се чустваш обиден ще я заключа, защото наистина е адресирана към теб. Аз незнаех, че се чустваш огорчен или обиден. От друга страна обаче - незнам кого визираш под: "пиявица", "тъпанар", "паразитите"...? *huh* *huh* *huh*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-10 10:21 от Продавач.
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
10-02-2009 - 10:23:05
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Кой влага пари в дейността си? Е ти направо ни взе
> за канарчета - в послединте години българинът
> профука милиарди за глупости, не може посредниците
> да са изключение. Пък и като си тръгнал да
> подаряваш апартаменти на любовници нещо не ми се
> виждаш много инвестиращ
> Ти изхождаш от собствената си логика, държиш да
> те оставят на спокойствие да си правиш каквото си
> искаш, а склонен ли си да ме оставиш мен да си
> правя каквото искам. Примерно да не съм длъжен да
> ти плащам за услугата ако не ми е кеф. Или пък в
> този случай трябва да има държава, която да те
> защити?
> Принципно съм фен на либералните отношение, но
> съм реалист и знам, че все още човечеството не е
> дорасло да живее свободно. Примерът е остъклените
> балкони в България.

Първият абзац без коментар.
По втория: Всеки нормално устроен хомосапиенс изхожда единствено и само от собствената си логика, някои и от логиката на партията и вменените им мозъци, но те са друго нещо не и нормално устроени хора.
Услугата не си длъжен да ми я плащаш ако не я ползваш, това е повече от НОРМАЛНО, или ако аз не съм си защитил възнаграждението /има и такива идиоти/.
Re: За ФЛО И комунизма в сърцата ни
10-02-2009 - 10:35:09
argonavt Написал:
-------------------------------------------------------
> Здравейте на пишещите в тази тема.
>
> Жоре , комунизма не е напускал сърцата ни
> , за жалост. Много примери има в последните
> години на т.н. "демокрация" и "пазарна
> икономика" , които го потвърждават.
>
> За другата част от заглавието- ФЛО - ами
> според мен всички пишещи в този форум и
> чоплещи разни теми сме от една възрастова
> група , формирала своето мислене в годините
> на комунизма. Трудно можем да избягаме от
> това , което сме. Важното е да се опитаме.


Аргонавт, не само не е напускал сърцата ни а и още е в битието ни. Множество еденици, което позволява майката партия да се разпорежда с "излишъка' на техният труд е все още роб на комунизма. Не мога да възприема, че аз съм задължен да плащам данък и частта, която е останала от този данък по усмотрение на майката партия се разпределя предизборно за почивки на бабички и дядовци, многодетни мургави майки, увеличение на заплати на безхаберни общински и държавни служители и т.н. и т.н. Излишъкът е благото което трябва да се ползва от тези които са го създали и те трябва да решават къде да отиде и дали да тръгва въобще на някъде. А не да се приватизира от партията и да се ползва за нейни политически цели.Давам този пример, защото сме на това дередже основно поради тази причина, ввменява се на обществото, че двигателите на икономиката са длъжни да дават от своето, което да се ползва от нуждаещите се, като основната цел е докато стигне до тях да е преразпределена голяма част за политически цели и изхранване на тази пагубна система.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход