Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Форумен боец 2008

Публикувано от Muza 
Анкета: Форумен боец 2008
22-12-2008 - 23:19:18
Награден фонд бутилка уиски. В натура. smiling smiley
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 00:44:21
Аз за всичките бих гласувала, ако можеше....

Даже има и още, но няма повече места....smiling smiley
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 04:27:50
Гласувах за форумист/ка , от която/който искрено се възхищавам ... Естествено че няма да спомена името и/му , но тя/той ще се познае след като изслуша


ТОВА *yes*
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 05:30:51
Жалко, че не може да се гласува за повече от един *pardon*
Abu
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 07:08:10
Къде го видяхте тоя човек, имащ висока активност, който умело борави с езика, който има дарбата да вижда истината, непреклонността да я отстоява, знанията, за да намери правилните аргументи и убеждението, че разкриването на истината е добро за другите?

Според мен, ако нещо му липсва на кандидата, по-редно е да се нарече само скандалджия и манипулатор, или пък мързеливец, глупак и т.н. Ще се окаже, че всички форумци вкупом не правим един добър боец. А и с едно общо шише закъде?
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 10:16:54
avatar
Аз гласувах за Julius, защото той се регистрира март-април тази година, а вече има повече от 3000 мнения във форума, а аз съм регистриран през 2005г. и имам по-малко от 3000 мнения. Така, че за мен неоспоримия номер едно форумен боец за 2008г. определено е Juliussmiling smiley Е аз малко не съм включен в класацията, а съм един от най-старите посетители на форума в топ 5 по брой мнения, но явно умишлено Муза ме е пропуснала winking smiley според своите предпочитания.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-23 10:19 от Продавач.
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 10:42:08
освен някои от включените в класацията,също така и r_stoma има интересни и точни мнения
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 10:49:26
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Къде го видяхте тоя човек, имащ висока активност,
> който умело борави с езика, който има дарбата да
> вижда истината, непреклонността да я отстоява,
> знанията, за да намери правилните аргументи и
> убеждението, че разкриването на истината е добро
> за другите?
>
> Според мен, ако нещо му липсва на кандидата,
> по-редно е да се нарече само скандалджия и
> манипулатор, или пък мързеливец, глупак и т.н. Ще
> се окаже, че всички форумци вкупом не правим един
> добър боец.
А и с едно общо шише закъде?



--------------------------------------------------------------------
както каза вчера Любен Дилов-син в БеТевЕ-то
никой парламент не може да се издигне над нивото на избирателите си , нито шоу над нивото на сценаристите си !

---------
нито анкетиращ над нивото на номинираните
Всички аналогии с форума са обречени на успех !
межди другото АБУ - не съм имал (незаслужено) добро мнение за теб
но както се казва в една друга говорилня-"Няма непроменими неща"- почвам с промените - с последното си изречение (червеното) ме задължаваш*angel*
понеже се оформяш като "кандидат-пич" - ето ти безплатно оптимизъм!
[www.ipo.bg]
------------------
вероятно ще разбереш смисъла в контекста на пазара на НИ !
учудвам се,че се опълчваш срещу тълпата- (единомислието е синоним на антиострота)виж следите от "куршуми" по физиономията ми
виж какви "личности" са "номинирани" - със същия успех могат да участват в някоя класация за ..........кво беше,н'екви малинки с н'екъф цвят
весела коледа,на "номинираните" - успех
добра класация-аз не бих могъл толкова успешно да я подреда , но бих сложил друго заглавие"10 най............."
---------------
що не си сложиш някакъв алегоричен подпис , примерно:

да отрежем клона на който седим
да скочим без парашут
да смажем предварително гилотината........
----------(

давайте и ще ви се ВЗЕМЕ !
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 10:51:29
"Много се радвам, че ме срещнAхте" :–)

Продавач, smiling smiley

Тази промяна в подписа ти ме кара всеки път да се усмихвам, когато се появиш. smiling smiley

Не е умишлено, нямаше места за всички. Би следвало и Осама да е тук, Парцалев,....

А и ти се поизгуби напоследък..... Не се сърди.....Грешката е моя... *rose*

Сега ще ти призная нещо публично. Преди, много ти се дразнех, когато преместеше някоя тема в друг раздел. Никога не съм си мислела, че толкава активно ще влизам, например тук. За това имат заслуга Дивал и Наската. Но към теб, искам да отправя моите най-големи благодарности, че сложи една тема в раздел Важно.

Благодаря!

*bow* *bow* *bow*

Моля, тези, които не са включени да не ми се сърдят.... *rose* *rose* *rose*

Моят глас е за Ками. *rose*
Re: Анкета: Форумен боец 2008
23-12-2008 - 11:02:05
avatar
Поизгубих се това е така, аз съм почти денонощно тук, но не винаги имам време да пиша имам си агенция и тя ми отнема 7 дни от седмицата... След празниците няма да може да се вземе думата от мен обещавам, че ще стане много интересноsmiling smiley! Иначе местенето на теми се налага когато не се пускат в правилния раздел - такава ми е работата тукsmiling smiley Иначе аз не се сърдя за анкетата, а пък мога да пусна и аз една, но чак пък толкова няма смисъл smoking smiley Колкото до онази тема за хората в нужда предполагам за нея говориш - няма проблеми *beer* *yes*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход