Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
хаха ами на блондин съм си , какво да правя smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:53:19
борчо, трагедия за кого е това? Май не и за жените :} :} :}
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:54:00
Ми то с тази комбинация с лопата да ги ринеш. Виж ако беше тъпа и грозна - е това е вече друго нещо :}
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:54:19
Любопитна съм каква е секретарката на 4овек/ако има такава/ - красива и тъпа, може би, а??? confused smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:54:45
Ами те си доставят удоволствие, когато ги печелишsmiling smiley
Ами да то да имаше едно лесно да се изкупят всички магазини , ама не сутрин какво прави жената ......става и веднага започва да се чуди откаде да вземе нещо по на далаверка smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:57:35
Ще намериш имот, който вноската да му е колкото наемаsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:59:32
4ovek,

Айде без тези сега. Ти променяш условието на задачата. Ако и двамата/двете са тъпи, изобщо няма да се занимавам с тази агенция. Хич и не ме вълнува кой колко красив бил - пак повтарям, че агенцията за НИ не е студио за фотомодели.

Е, случва се човек и да попадне на читав имот с тъп брокер/ка - и да се бръчка с него/нея до побъркване. И да ти кажа, в такава ситуация хич не ме грее дали е красив - като ми губи времето и нервите за неща, които му се плаща да ме улесни.
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:03:12
Ей, 4ovek, ти се доближаваш до литературните герои-скъперници - и на Пушкин героят от "Рицарят-скъперник" подобно изказване има! На него кеф му прави всеки ден да се заключва с три катинара и да си брои парите!

Ти като Чичо Скрудж - той всяка сутрин прави освежително плуване в басейн....от жълтици :} :} :} И черпи патета с една лимонада... с три сламки!
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:04:32
И си без работа????? Не мога да повярвамsmiling smiley Като имам нужда от персонал първо на теб ще се обадяsmiling smiley
На въпроса за секретарката - нямам такава. Струва ми се излишен разход за моментаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход