Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 14:56:47
Що аз осъзнавам колко пари съм дал вече 9 години под наем smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 14:59:06
Ама беше готов 80000 евро да даваш за апаратамент ако ти харесаsmiling smiley
Joan ,
сигурен съм че си запозната освен с тънкостите на занаята , и с приятните места за релаксация smiling smiley
Ето и една сериозна жена колеги smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:02:21
Не ти вярвам!

Ако беше така, пак казвам, нямаше хората да питат и по банки, и по форуми, и консултации да търсят, и пари за тях да са готови да дадат - по въпроса за банките и условията им по кредитите. Особено за ипотечните - за потребителските по-важи твоята теза. Там сумите са по-малки, пък и страстта към потребление понякога взема връх над здравия разум.
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:06:32
Принципът е един и същsmiling smiley
Днес купуваш омирисана вода, защото се предполага, че тези дето я омирисват са виждали някаква известна личност (най-вероятно на някоя сбирка на фирмата от 100м. разстояние), която се води най-добрата, утре даваш пари за къща, защото някъде пише, че я е построил големия строител Прокопи (а всъщност е построена от работниците Драган, Петкан, Стоян в силно нетрезво състояние)smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:07:23
ак ми хареса - ДА. Няма проблем - 120 * 600 за апартамент + 5-6000 за гараж + 2-3000 за такси и данъци ето ти ги 80К
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:08:22
борчо, благодаря за квалификацията, ама не ми се е налагало досега да си плащам за секс (да не дава Господ такова нещо!). Не че не мога да си платя, не съм имала нужда. Това не ми пречи да бъда информирана - знае ли човек докъде ще го отведе животът някой ден?!

Исках само да подчертая, че не бих смесила тука секса и професионализма. Особено когато става дума за много пари.
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:13:52
Ама Борчо говори за без пари - сексът е бонус и двата имота са на една и съща цена. И не го разбирай в буквалния смисъл секса - да се овъргаляте във въпросния партерен етажsmiling smiley В по-широк смисъл го разглеждайsmiling smiley
Съжалявам Joan ,
не си ме разбрала правилно имах съсвсем друго на предвид , нещо доста по невинно ,но какво ли няма вече в женското подсъзнание spinning smiley sticking its tongue out
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:17:45
В дълбоко заблуждение си, 4ovek!

Абе тази твоята жена защо не те е научила на елементарните принципи на женското пазаруване?! smiling smiley Аз си купувам скъп парфюм само и единствено защото ми харесва миризмата му и ми е приятно цял ден да ухая на хубаво. За себе си повече, отколкото за околните. Изобщо не ме вълнува, че Монро си лягала с капка Шанел 5 - аз Шанел 5 не харесвам - бяха ми подарили и го дадох на майка ми. Тя пък взе, че го хареса smiling smiley

Същото е с дрехата - основното е да се харесам АЗ в нея - не дали Анистън има същата (всъщност с анистън имаме подобна фигура, но това е друга тема), а дали НА МЕН ми отива - на тена, на цвета на косата, на очите, на фигурата. Ти да си чувал, че всяка женска фигура си има особености и че и най-хубавата дреха на една стои добре, на друга - не? И че умело подбраната дреха може да прикрие дребни недостатъци на фигурата?

Какво значение има кой с какво бил - поне не за средата, в която аз се движа. Все пак не съм дъщеря на Онасис, нали така? :} За олигархията вероятно е въпрос на престиж и белег на класова принадлежност дрехата да е на Валентино - пък може и като на "свинче звънче" да й стои дрехата!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход