Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:48:33
Ами и аз съм си щастлив с моята женаsmiling smiley
ДА не мислиш, че мъжа ти ще е много нещастен ако харчиш по-малко? Като се разреве човекът -" край, моята почна да спестява, вече може и да не работим с нея, пари и за внуците имаме - трагедияsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:50:26
Ако почнат да следват моята логика, аз ще почна да купувам на поразияsmiling smiley
4овек това дето го каза за чуждата жена много ме изкефи smiling smiley
има истина в тази работа smiling smiley)
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:54:50
борчо, как не се разбираме само с тебе...

аз не те убеждавам, че съм направила удар - за какво ми е това?! аз ти обяснявам, че е кеф НА СЪСЕДКАТА да кажа, че съм направила това - това не е за мъже работа - мъжете нямат сетива да разберат тези неща. Все едно ти на мен да ми се хвалиш какъв глиган си застрелял вчера.

А споменах, че продавачките са жени именно заради факта, че те няма да се плезят на никого по такъв повод. Всъщност, може да се плези собсвеника - той е на далавера, а те обикновено са на заплата - даже и на оборот не са.

Да са живи и здрави мъжете да инвестират, да удовяват и да трупат пари, че да има какво ние да харчим clap: clap: clap:
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:58:07
борчо, гледайки цените по магазините за ловни принадлежности ми се струва, че на тебе май много повече ти се плезят при пазаруването, отколкото на мен.
Да не говорим за разходите за джип, ловен билет, курсове за ловци, мъката да се вредиш в дружинка и прочие екстри на ловеца.

Моето хоби е от порядък десетки, пък твоето - на хиляди лева. И както ти не можеш да разбереш моето, така аз - твоето. Затуй ти се плезя spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Да са живи и здрави жените че без тях сме заникаде clap:
Joan ,
виж сега не му завиждам на мъжа ти ,щом на мен взе да ми се караш колко ми е скъпо хобито smiling smiley
Е пък ще си ги харчим кинтите , а и вие жените не можете да вникнете в същината на лова .....колко велик спорт е това :}
Само ще ти кажа че от икономическа гледна точка пак излиза по евтино да трепиш глиганите отколкото да си редовен в ласкавите магазини за парцалкиsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 17:05:34
Ами ти ако си си намерил жена да не обича да харчи - супер ! Ама ако си щастлив за нейна сметка - тогава кофти. Искам да кажа - ако тя не харчи не защото не иска, а защото знае, че ти не искаш, тогава кофти за нея. Но пък това си е ваша работа! Колкото повече щастливи двойки има, толкова по-добре за всички - увелчава се сумарната позитивна енергия енергия във вселената!

Колкото до моя мъж - определено е типичен мъж smiling smiley спор няма! Само дето знае, че ако аз престана да харча, ще бъда нещастна, макар че заедно ще имаме повече пари сумарно. И понеже ме обича, и той ще бъде нещастен, когато аз съм нещастна. И затова предпочита да харча, но да съм щастлива. Всъщност - прави жертва заради мен, което пък аз уважавам в него. И пак сме щастливи - в крайна сметка атмосферата в къщата в голяма степен зависи от настроението на жената - нали тя е тазки, която да създаде домашен уют във всеки смисъл на това понятие.
Много ги разбираш ловните неща .....съмнителна си ми нещо :crazy:
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 17:08:58
ДА са живи и здрави чуждите жени дето харчат на мъжете си натрупаното, че да можем да печелимsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход