Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:19:12
И в мъжкото съзнание spinning smiley sticking its tongue out
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:21:53
да ти кажа жена ми като похарчи малко пари независимо за какво и се успокоява

Та според мен жените пазаруват заради самото пазаруване
Мъжкото е като капка роса чисто smiling smiley) ......близо до нефтозавода :}
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:25:51
Става въпрос за смесване на сериозно нещо като покупка на жилище и забавление. А когато омесиш така нещата, обикновено нито сериозното е свършено както трябва, нито забавлението е забавление.

В конкретния случай - за мен е важно да мога да комуникирам по въпросите за имота, които ме интересуват. Ако сексапилният брокер (за брокерка давам думата на мъжете winking smiley си знае нещата и може да ми отговори на всички въпроси, свързани с имота, нямам нищо против сексапила му. Аз разбрах казуса така: тъп и красив срещу умен, но невзрачен на външен вид. Или не съм схванала правилно условието на задачата?
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:27:29
Я си купи за 25К двустайна панелка, ремонтирай за още 5К-7К , спете с жена ти в хола, децата в спалнята и петък вечер - зимата на Боровец, Пампорово, Банско, лятото на планина, море през отпуската в чужбина на различни места.... Пари ще имаш да се забавляваш колкото си искашsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:27:33
Точно така, Тинки. И при мен е същото. А при влизане в задънена улица - сменям прическата рязко. Но, Йоан има право. Не сравнявайте купуването на парфюм с къща. Не сме толкова .... :crazy: луди!!!
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:29:00
Че аз и сега го правя това smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:30:11
АМа аз да казвам друго - кеф ти е да харчиш само дето мащабите са различниsmiling smiley Не се чувстваш добре ка не харчишsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:31:32
АМа можеше вместо наем да плащаш ипотекаsmiling smiley Защо държиш ако ти хареса апартамент да си промениш начина на животsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 15:36:53
Сте, стеsmiling smiley Погледнете само какво и за какви пари се предлага и какво най-много се харчи. После обяснявайте, че хората мислят като купуват.
Предлагам да направите сметка колко пари пестите при покупка на панел в Левски вместо апартамент в Манастирски ливади.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход