Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Интересна гледна точка...

Публикувано от Boby 
Интересна гледна точка...
07-04-2006 - 17:02:06
Опитайте от България, преди да са я развалили

Цитат:
"За онези, които искат да преживеят "изостаналата" Източна Европа, именно България - а не Унгария, Словакия, Чехия или Полша - е истинската. Непременно опитайте от тази прекрасна страна преди акулите от бизнеса с недвижими имоти, еврокомисарите и другите емисари на "напредъка" да я повредят завинаги."

Човек, някои западняци ще вземат да намерят и ягодките... smiling smiley
Интерсна наистина. В такива пътеписи моментното състояние и ниво на толерантност на пишещия е много важно, т.е за какво имаш "очи" и икое игнорираш подсъзнателно.
Аз например след години живеене в София внезапно забелязах мн. интересни сгради в райони, които сигурно поради факта че са ужасно занемарени и често окупирани от малцинства, преди подминавах с ужас или всячески избягвах. Очевидно толерантността ми към риска спрямо собствения ми портфейл (или телесна цялост) незнайно защо се е увеличилаsmiling smiley
Невероятна статия! Насълзиха ми се очите :loveu:
Re: Интересна гледна точка...
10-04-2006 - 10:58:35
Ами ще ги намерят, аз не знам защо толкова упорстваха някой като пишех какво ми е направило впечатление, че е предимството на Българияsmiling smiley
И защо трябва англичанин да забележи, че еврокомисарите повреждат предимствата, които имаме. Според мен трябав да си пълен идиот за да мислиш, че България може да се конкурири със страните от ЕС в това дето го имат. Единствения шанс България е да се конкуририра за неща, които там са малко или изобщо липсват, които са различни. Само да не го изнамерят нашите управляващи, които заявяват, че щом имаш нещо против начина на влизане в ЕС си национален предател, и явно, мафиот, който се страхува от ясните правилаsmiling smiley ЧЕ може и под съд да го дадатsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход