Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:28:27
Ти гледай сега да ти е лесно - че животът си тече, пък може и да не дожвеем да ни се прииска да сме богати.....

Добре де - приемам. Разни хора, разни идеали - то и Плюшкин е част от биоразнообразието :} Ще бъда толерантна към различните в духа на разкрепостения 21 век :} Ама добре, че не си ми мъж! winking smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:30:14
Хайде дано мъжът ти да ти стъпи на шията и да ти ограничи харчовете, че да се почувстваш и ти като богатитеsmiling smiley
колега не призовавай към домашно насилие smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:32:10
А най-много се е плезил като е продал на 25, защото клиентът си е въобразил, че е изгодноsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:40:03
борчо, това е типично мъжки начин на мислене :} какво ме интересува на кого колко му струва стоката - мен ме интересува тя харесва ли ми (за тези пари и на фона на аналогичните такива стоки) и мога ли да си я позволя. Може и да ти е странно, но аз не гледам в паничката на другия - по тази логика на всички нас всеки ден ни се плезят отвсякъде - в супера, в кварталната кръчма, в бирарията, в кафенето, в магазина "за 1 лев"... - никъде никой не продава нещо ПОД стойността, на която го е придобил.

И продавачът на панелката ми се плези - купил я през 1999 за 10 к долара, сега ми я продава за 25 к евро. Значи ли това, че трябва да спя под моста, за да не ми се плези той? Да не говорим как ни е плези 4ovek и тия като него :} Ама както виждаш - и нови жилища хората купуват - стоически понасят срама да им се плези 4ovek, за да има къде да живеят, или децата им, или да имат доход от жилището.

И аз така - като тръгна с блузката, хората ме заглеждат и си мислят, че добре ми стои, а не че ми се е плезил продавачът. Т.е., тази блузка ми доставя кеф. Другото е без значнение з амен!

Между другото - в Манго продавачите са САМО жени, мъже са само охраната.
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:43:08
Надай се , Калино... :} :} :}

На такава ли ти приличам, бе 4ovek! Добре, че има и мъже, дето не сикат да са богати, ами да са щастливи с жените си - такива, каквито са си ги избрали! :}
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:44:55
Ама това е защото харчите (не конкретизирам специално теб да не подскочишsmiling smiley) ЧУЖДИ париsmiling smiley На мъжете си - пък и при милиардерите сте се намъкнали по подмолен начинsmiling smiley
Основна задача на мъжа е да накара чуждата жена да харчи повече от неговата, в това е разковничето. Така мъжът става по-богатsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:46:43
Ами, 4ovek, за мен определено Е изгодно вместо 80 лева да дам 25 за същото нещо. Това, че И на него му е изгодно, защото му е струвало 5 - само ме радва. Аз нямам възможност да го получа за 5 това нещо - значи или давам 80 или 25 - или оставам БЕЗ него - и за мен определено е по-добре да дам 25.

А ти се радвай хората да не следват твоята логика, че ще си умреш от глад :} :} :}
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:47:42
Ама аз не искам да се чувствам като богатите - опазил ме Бог!

Защо реши, че това ми целта в живота?
Скъпа ми Joan,
ще ти кажа само едно , мъжкият начин на мислене е как да се искарат пари , да се инвестират и да се удвоят/с малки изключения/
Разбира се че жените трябва да ходят по разпродажби , щом ги кефи няма нищо лошо , всеки намира начин да се чувства добре , и да трепе стреса .Аз например съм луд по лова.А и да не забравяме че жените сте съществата които правят света по красив :loveu: Така че продължавайте да го правите ,но не ни убеждавайте какъв удар е блузката от Манго за 25 лева ....карате ни да се смеемsmiling smiley

.......... и на финал , хората които продават се наричат продавач-консултант , да си виждала табелка на която пише продавачка еди коя си smiling smiley)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход