Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената

Публикувано от борчо 
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:06:48
А ит какво си мислиш, че има богати хора, които харчат ли? Освен спортистите и звездите просто няма такива. В смисъл богатите харчат ама процентно относно печалбите си повечето се стискат като чичо Скруджsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:08:52
Мен ако ме питаш и на банката няма смисъл да давашsmiling smiley Ама не знам как ще станеsmiling smiley Но е добре като идел в животаsmiling smiley
Нали знаете че жената първо минава през главата ,после през портфейла и накрая излиза през г.заsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:13:34
Ама ти нали не искаше да си богат?! Или вече се изчанчи и ти confused smiley Ей, един читав мъж имаше, и той се повреди...... :}

Ами те богатите, да си стискат (макар че там вече опираме до относителни дялове и мащаби, ама няма да споря сега). Това какво общо има с мене или с тебе?! Или на теб идеалът в живота ти е чичко Доналд Тръмп?

Да знаеш, че ако е той, е подарявал на гаджетата/съпругите си бижута за милиони долари - хич не му завиждай. Ако е като тебе, сърцето му всеки път се е обливало в кръв! :}
Анонимен потребител
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:13:54
зависи колко те "цакат"
Joan , срази го човека направо smiling smiley
а аз винаги съм се питал защо няма леля Дона Тръмп smiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:19:45
Можеш да бъдешщ сигурна, че му се е обливало в кръвsmiling smiley
Аз може да не искам да съм богат, но това не ми пречи да живея по същия начин по който живеят богатитеsmiling smiley Така като ми се прииска д астана богат ще им бъде много лесноsmiling smiley
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:22:05
борчо, твоето отношение към пазаруването принизява достойнството на това почтено женско занимание! Целта не е да се изкупи ВСИЧКО - ти ако имаш една бъчва бира -всичката наведнъж ли ще я излочиш confused smiley

Целта е максимално дълго да се разтяга удоволствието във времето, за да може най-пълно да се усети. Освен това ти идея си нямаш какъв кеф е да си купиш блузката от Манго вместо за 80 лева за 25 лева - и да се изплезиш на съседката, дето е пропуснала разпродажбата :}
Re: Кой е по - добър брокер Мъжът или Жената
10-03-2006 - 16:24:11
Днес имаше някаква статия за това, че милиардерите са се увеличили на над 700 и там виж какво пише:
"В списъка на милиардерите има 78 жени, но само десет от тях самиса създали богатството си, останалите са го придобили или чрез брак или по наследство. "
Та ще има леля Тръмп някой ден - вдовицата на чичо Тръмпsmiling smiley
Joan ,
незнам как се плезиш на съседката си , но съм сигурен че е ефектно , ама задаваш ли си въпроса щеом блузката от манго от 80 е паднала на 25 ,каква е реалната и цена ....smiling smiley според мен 5 лв ,
горкият продавач сигурно му се е удалжил езика да се плези след вас по цял ден smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход